Глобальні оголошення!



Світ "зійшов з розуму"???

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення гра з вогнем » 08 листопада 2013, 21:32

читала недавно, що у німечині "офіційно ввели третю стать"
думаю це журналісти перекрутили... але пишуть, що скоро буде як в Австралії, де можна обирати не тільки чоловічу і жіночу стать але й "інше"
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Ольчик » 14 листопада 2013, 01:53

інше.... кошмар, в мене після перечитаного волосся стає дибки... ніби і цікавлюсь, що в світі робиться, але щоб настільки.... :scare: :scare: :scare:

Світ не просто сходить з розуму, а вивертає і весь бруд і гній вспливає(перепрошую за русизм)
Надіюся зможу нормально заснути... :sad:
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення taranjka » 15 листопада 2013, 15:20

недавно читала гарну книжку, і там була цікава фраза, про постійні зміни світу. і що, якби наші пращури побачили майбутнє і крах тих цінностей, моральних засад і богів... скільки вже такого було змінено? чи могли б ще 100 років тому американці повірити, що їх президент буде чорним? чи що жінки будуть очолювати наукові заклади? для людей тих часів такі заявки те ж саме, що для нас новини про третю стать. хочемо ми цього чи ні, але те, що для нас дике і не нормальне, для нових поколінь буде нормою. і однозначно не скажеш, добре це чи погано :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення гра з вогнем » 15 листопада 2013, 18:59

Не знаю, Таранька, все йде по колу, але є все таки незмінні цінності
в древнй греції нормою була любов зрілих чоловіків до хлопчиків. невже наш світ колись знову скотиться до такої норми?
можливо те, що відбувається зараз, оці всі треті статі, одностатеві сімї потрібно для переходу на новий, вищий рівень розуміння і пізнання класичних цінностей, але це не означає, що такі явища потрібно беззаперечно прийматися та схвалюватися, та навіть толерантно ставитися теж не хочеться.
інакше перехід на новий рівень ніколи не відбудеться.

я розумію тертю стать як фізіологічне явище, але відмовляюся приймати як набутий поведінковий патерн.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення taranjka » 15 листопада 2013, 19:08

ну чому ж по колу, мені на коло не схоже :confused:
а які цінності були і залишились незмінними?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення гра з вогнем » 15 листопада 2013, 19:38

а на що тобі схоже?
| +
ЗображенняЗображення


класичним прикладом незмінних цінностей є релігійні заповіді, золоте правило моралі,
а для кожної окремої людини та сімї (адже ми говоримо про сімю) є свої уявлення про цінності
для мене це цінність двостатевої сімї і виховання дітей у двостатевих сімях

прикро, що зараз коли говориш про цінність сімї, потрібно підкреслювати, що мається на увазі двостатева сімя.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Ольчик » 15 листопада 2013, 19:45

Як там кажуть - все нове - це добре забуте старе. От і маємо - в Стародавньому світі гомосексуалізм був майже нормою, потім засуджувався тривалий час (тут напевне значну роль відіграла церква), тепер знову виходить на рівень норми... От вам і спіраль розвитку... Це явище, яке було, є і буде, але це, як на мене, далеко не норма. І не нормально забирати дітей у батьків - це вже стосовно ювенальної юстиції. Можливо, від батьків-алкоголівків, чи наркоманів і т.д., ал е де ж гарантія, що не стануть забирати у нормальних батьків (тут не буду стосовно причин, або кому це вигідно).
Як писала Гра, є незмінні цінності, ВІЧНІ цінності. І для мене сімя - це вічна цінність. Про це пишуть книги усіх релігій - мова йде про основні, найдавніші, як от Біблія, Коран, Веди. Та й навіть не про релігії мова. Потрібно берегти ці вічні цінності, традиції, своє коріння. Бо хто ми без цього...
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення taranjka » 15 листопада 2013, 20:29

я про цінності в історичному контексті. християнство не вічне, до нього було багато релігій. уявлення про сім'ю теж змінюється з покоління в покоління, і сімейні цінності теж змінюються.
а про те, що все йде по колу - то хіба якщо певні моменти брати і окремо їх розглядати. та й вони насправді не настільки ідентичні як здаються

ну і я не писала, що для мене це норма і мені це подобається - я все таки людина свого сторіччя з його забобонами і нормами. але розумію, що те, що для мене не прийнятно, скоріш за все буде вважатися цілком нормальним для наступних поколінь
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Rylai » 21 березня 2023, 19:36

Ніхто не заважає дити відправити вчитися за кордон. Ось у Польщу, наприклад, там багато универів та вступ нескладний - https://proekt-obk.com/ru/country/polsha
Rylai Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2019, 12:51
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей