Глобальні оголошення!



Світ "зійшов з розуму"???

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2013, 01:42

так і їхні дипломи у нас також
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 02:14

окей
но суть не в этом )
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2013, 02:31

в чьом правда, брат? )))))
мені здаєтсья, суть в тому, що європейська система середньої освіти (з того,що я тут читала, не з власного досвіду) скерована на те, щоб виховати пасивну людину-споживача з мінімумом потреби у роздумах і амбіціями на рівні нового телефону чи машини.
На що скерована наша система?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2013, 03:23

Nymydora написав:в чьом правда, брат? )))))

в том, как там и тут человек может себе позволить жить после полученных знаний по определенной программе
Там - даже не особо одаренные - после школы-колледжа - нормально себя чувствуют - свое жилье, пусть и в кредит, норм питание, одежда, курорты...
Кто поодареннее - собственный дом в пригороде, статус, престижная учеба детям...
У всех - там - стабильность

А что Мы тут?? со своим кругозором эрудицией заинтересованностью и прочим? что имеем? что можем дать детям? есть уверенность в завтрашнем дне?

Какие должны быть амбиции?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Nymydora » 03 червня 2013, 03:34

Амбіції?
Мені йшлося про те, що не тільки споживацтво творить людину. А пагаваріть? Рівень культурних потреб - почитати, подумати, придумати, поділитися думками. Зоряне небо над головою. Але то зараз не котується. Зрештою, що є впевненіть у завтрашньому дні? Все відносно. Я фаталістка ))) НОрмально можна жити всюди. Залежить виключно від особистого рівня нормальності - кому тепле крісло і книжка, кому Гаваї і дівчатка.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення flower » 03 червня 2013, 09:03

Вчора був сюжет по телевізору про Новозеландзьке забирання дітей. Чоловік дивився і мені потім розказував.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Natalinda » 03 червня 2013, 10:37

flower і шо там було?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення flower » 03 червня 2013, 10:41

та я не бачила) чоловік розказував, але про інтимні стосунки не йшлося лиш про те, що за дрібниці дітей відбирають.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення taranjka » 03 червня 2013, 12:47

Nymydora написав:так і їхні дипломи у нас також

Україна стрімко наближається до Росії в цьому плані. відгородити науку від світу. якщо хтось отримав ступінь за кордоном - це ніщо, бо в нас таке не рахується. з одного боку всюди прописують, що тре рухатися до Європи, з іншого суцільні перешкоди. з досвіду мужа можу написати. участь у зарубіжних конференціях вітається, але коли дійшло до діла, то прийшлось брати відпустку за власний рахунок, про те, щоб універ якось покрив витрати взагалі мови не йде. якщо викладач має можливість простажуватися за кордоном - фіг вам, на своє місце не вернеться. а останнє нововведення - йдемо до європейських норм, збільшимо навантаження на викладачів в 3 рази - 18 студентів на одного викладача. тобто третину тре скоротити, а ті шо лишаться, не мають часу на саморозвиток і підвищення кваліфікації - все зосередиться на перевірянні листочків і черговому переписуванні програми за новими нормами. що такий викдадач зможе дати студентам? нічого.
а студенти? з тих розповідей, що я чую, то вражаюсь - стадо овець, яке думає тільки про папірчик ламінований і ше стипендію. винятків на справді дуже мало.
то яка різниця, що в норвегії навантаження мінімальне? їх там хоч до творчості стимулюють. в виші в 1 рік 4 обовязкові предмети і 1 на вибір. але там багато коледжів, які готують робочі спеціальності і вони популярні і не вважаються "ацтоєм". я не в курсі, але щось не думаю, що там є сантехніки з дипломами спеціаліста міжнародних відносин, прибиральниці-економістки, чи будівельники історики. і не тре казати, що в нас хоч "думати вміють" бо то не правда.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 жовтня 2013, 14:07

Корисно почитати тим, хто досі вірить в загниваючу Європу та високоморальну Україну/Росію
| +
Недальновидные люди в очередной раз потрясены очередным же разоблачением в исполнении главного интернет-разоблачителя. Оказывается, дети главы «Российских железных дорог» Владимира Якунина, богомольного и шуболюбивого, первоклассного бизнесмена и патриота, как сказали бы герои Кустурицы, живут в Лондоне! За границей! В Европе! И с потомством депутатши Мизулиной, высоконравственной, такая же, как известно, ситуация. И с отпрысками детского омбудсмена Астахова, также сиротобойцей прозываемого. И у депутата Железняка, который любовью к России прославился!

Страшно сказать, но даже и у Путина, сияющего ярче, чем солнце в день затмения, дети тоже живут за границей. Ну по крайней мере те, о которых хоть что-нибудь публике известно.

Как же так, возмущаются потрясенные читатели блогов. Разве не эти люди рассказывают нам, что Европа — это дно дна, черная дыра на карте мира, место, где попраны все нормы морали и на каждом углу под пение каких-нибудь кощунниц совокупляются копрофаги с мужеложцами? А потом, подтершись, чтобы нас оскорбить, российским триколором, отправляются грабить и попрошайничать, ибо в Европе — кризис, голод и нищета? Разве не в том, если верить всем этим достойным любителям отечества, и смысл жизни любого почти иностранца, чтобы над русским ребенком надругаться, хохоча и повизгивая?

Что же это получается, недоумевают читатели блогов. Нас что, обманывают? Они что, лицемеры, все эти мастера трескучих речей о величии родины и ничтожестве сгнивших на корню соседей ее? Они собственным словам не верят? Где же их патриотизм?

Знаете, что я вам скажу, неблагодарные вы мои. Они не обманывают. Не лицемерят. И все, что они делают, это, как водится, забота. О стране, о вас, о нас.

Включите телевизор, вспомните, в каком государстве живете. Нет, остались, конечно, и в России отдельные мелкие беды — тотальная коррупция, крах пенсионной системы, еще какие-то пустяки. Но главные, неразрешимые для остального мира проблемы — в прошлом. Бацилла гомосексуализма побеждена. Казачество цветет и возрождается. В медвузах — теология, по Первому каналу — Ванга. Кощунницы шьют полицейским удобные рясы, пираты и прочие сотрясатели основ томятся в узилищах. Неподалеку от самой большой на континенте мечети строится самый высокий на континенте небоскреб.

Но это внутри. В границах. А сразу за границами гниет, клокочет и брызгает в нас своим гноем умирающая Европа. Европу, во-первых, жалко. Надо спасать. Во-вторых, это даже важнее, собственные достижения от иноземных разложенцев тоже необходимо защитить. По возможности — малой кровью, могучим ударом, на территории противника.

Русь святая с Европой сатанинской — в состоянии нравственной войны. Духовной брани. И на передовой — как раз дети всех перечисленных выше достойных людей. И еще — десятков, сотен, тысяч неперечисленных. Депутатов всех мастей, чиновников всех калибров, крупных, средних и мелких руководителей госкорпораций.

Эти люди, над которыми вы смеетесь, подвигом, да-да, подвигом которых вы возмущаетесь, самое дорогое приносят в жертву — собственных детей. Детей бросают в пламя сражения за русскую правду. Это их дети там, в элитных американских школах, в огромных лондонских особняках, в бездушной Бельгии, в унылой Швейцарии — на передовой. Проливают за нас кро… Ну, не кровь. Ну, шампанское. Им от этого не легче. Они лишены всех невероятных достижений последнего времени, которыми Россия прославилась. Не могут пользоваться тем, что для вас — обыденность. Они наш авангард. Наши новые Штирлицы. Слышали, может быть, про крестовый поход детей? Так вот, это он и есть, версия 2.0.

Потому что их родители — настоящая элита. Избранные — в разных смыслах. Их родители понимают важность своей миссии и готовы всем для страны жертвовать. И детей своих к тому же с измальства приучают. Преемственность — основа стабильности.

А вы бы, может, сами хотели туда, на передовую? Лицом к лицу с пороками полудохлой Европы? Один на один против содомитского спецназа, против чудовищ в радужных перьях, с боевыми страпонами наперевес? Вы хоть понимаете, от чего прикрывают вас своими юными телами дети хозяев наших?

Вы бы, впрочем, хотели, я знаю. Ну, ничего. Скоро от таких желаний будут принудительно лечить.

Звідси:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей