Глобальні оголошення!



Світ "зійшов з розуму"???

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Ulkanet » 01 червня 2013, 01:18

pan_kotskyy написав:закордон закордону рознь...


навіть трошки не так. :rose:
суспільство будь якої країни умовно ділиться на "соціальні слої". так в Україні і Європі також. В нас в Україні так є такі слої де таке робиться що просто жах!!! :scare: :scare: :scare: Згадайте тільки Оксану Макар. :sad: А ще недавно була передача про те, як 16 літні дівчина вбила свою 16 (чи то 18) літню подругу завдавши їй 105 ножових поранень. Померша жила з хлопцем через якого дівчата розсварилися і мала від нього дитину малесеньку, він її товк неодноразово, мама і бабуся дівчини знали і нічого не робили, бо вона вважали що так і має бути, що то нармально, бо в них тоже життя не склалося :scare: і ще купа таких прикладів: про пияків, наркоманів, неблагополучні сімї і т.д. Що у вас по сусідству немає неблагополучної сімї (алкаші, наркомани) чи де чоловік лупить жінку і дітей?? дітям які виросли в такому "дурдомі" в підсвідомості закладається автоматично що то норма - і з часом вони себе ведуть так само. :sad: бо інакшого вони не знають (бо навіть по телевізору постіно якісь збочення і насильство показують).
так само і в Європі: є слої де живе "еліта", "середнячки", "злидні". Хтось виїжаючи тади попадає в "середнячки" і прибліжоні до них слої. а комусь не так сильно пощастить і він опиниться в нижніх слоях - де і твориться всяка така гадость. :sad:

А заробітчани наші там сидять і кажуть шо їм добре - бо вони працюють у "вищих слоях" де всьо "правильно", тихо і мирно, а спати ходять в нижчі слої (де також є свої страсті) в свої нещасні квартири, де їх по 15 чоловік живе. а ще заробітчани наші там сидять, бо "я відробила на сеньора 10-15 годин, прийшла додому і задерла ноги і сплю/дивлюся телевізор/сижу в компі/гуляю. а в дома на Україні: я відпахала 8-12 годин, прийшла додому - а там діти, чоловік господарка; і стаю закочую рукави і далі пашу - бо тре всіх нагодувати, поприбирати і т.д. і за це ніхто не платить і дякую не скаже :sad: " . їм легше "відкупитися", аніж гробити себе тут :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення inna6787 » 01 червня 2013, 03:13

може в цій статті і справді є трохи перебільшення, але проблеми ці існують у світі і багато людей стикаються з таким. Звичайно не треба казати, що "ТАМ" - дуже погано (хоча всі туди їдуть і вертатися не дуже хочуть), але чула багато історій від знайомих, які живуть за кордоном, що у нормальних сімей забирали дітей і все таке.
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Tajga » 01 червня 2013, 13:31

Shalimar написав: написала своей Куме, она как раз в Норвегии живет, интересно, что ответит


Що там твоя кума, мовчить? Цікаво все-таки.
TaniaPicaSSo написав:Якщо вже мова зайшла конкретно за Норвегію, то порівняємо вже її з Україною.

Не буду казати, що стаття викладена вище - істина в останній інстанції, але статистика теж річ швидше наближена до ідеальної ніж реальної.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 червня 2013, 13:49

Tajga написав:але статистика теж річ швидше наближена до ідеальної ніж реальної.


Навіть якщо вона наближена до ідеальної, то вона однаково наближена щодо обидвох країн.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 червня 2013, 15:00

Ulkanet написав:суспільство будь якої країни умовно ділиться на "соціальні слої". так в Україні і Європі також


Так, але треба врахувати ще такий факт, що в багатших європейських країнах різниця між слоями не є дуже велика, в цих країнах основну масу складає все ж середній клас. А в задрипаних азіатських, африканських країнах дуже велика різниця між бідними та багатими. Є верхівка, яка має все, а решта все бідося, яка паше на тих, хто зверху.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Tajga » 01 червня 2013, 15:56

TaniaPicaSSo написав:Навіть якщо вона наближена до ідеальної, то вона однаково наближена щодо обидвох країн.

Я швидше мала на увазі не ідеальні висновки, а ідеальні критерії оцінювання.
Ну от взяти приміром моє місто, якось по оцінюванню Фокуса (чи Кореспондента? - не пам'ятаю) "кращі міста України" зайняло досить пристойну позицію в перших 55-ти. Один з критеріїв - висока заробітна плата. Це було смішно, бо високу з/плату отримують ті, хто працює на станції, їх менше в рази від всього населення, але оскільки фактично загальна кількість населення невелика, відповідна середня заробітна плата на середньостатистичного неіснуючого мешканця вийшла досить пристойна порівняно з іншими містами. От вам і статистика.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення гра з вогнем » 01 червня 2013, 17:57

це не статистика, а статисти, абож невірно обрані критерії
ніхто ніколи у серйозних статистичних дослідженнях не опирається на середньоарифметичне без належних на те підстав
тому жовтій пресі, якою до певної міри є всі ці рейтинги міст, і тим більше, якою є обговорювана замітка, я б не довіряла
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення гра з вогнем » 01 червня 2013, 18:26

це нормально, що суспільcтво розвивається, можливо напрямки цього розвитку можуть видатися нам дивними чи неприйнятними, особливо, якщо ми про них дізнаємося через соті руки

також гуманистічна спрямованість розвитку, толерантність, боротьба за однакові права безумовно привела б і приведе до того, про що йдеться у статті (я вже не памятаю про що там, але здається знову щось про сексуальну освіту і відсутність чоловіч і жін статі в рекомендаціях з статевого виховання)
тим більще, що зараз дуже модно піаритися на доброті, толерантності, прийнятті всих та уся такими як вони є

якщо перевести на українськи реалії, чи у нас не те саме?
не дай боже сказати щось про рубання зелені чи запальничку, бо це від тепер кровна образа та відсутність толерантного ставлення, не гуманно і ображає глибоку душевну організацію
з цього все починається

памятаю, колись я читала сучліт, в мене волосся на голові дибки ставало від описів того, що відбувається в укр школі
не будучи уже школяркою, не памятаючи ни найменшого натяку на всю цю розпусту під час своїх шкільних років, тим не менше я надовго перейнялася ідеєю дом освіти
це ще один приклад, як нас зомбуть за домпомогою ЗМІ
Виявлеється не лише телевізор є зомбоящиком, ще є зомбокниги, зомбогазети, зомбогромадскість

Якщо ж глянути на "меньш розвинуті країни" - можна побачити іншу сторону медалі, наприклад важкхворий жінці, котра вагітна, у плода діагностовано аненцефалію (відсутність великих півкуль головного мозку, кісток черепа і м'яких тканин) верховний суд відмовив в праві на аборт, не зважаючи, що продовження вагітності призведе до значного погіршення стану здоров'я жінки
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Хочеться вірити, що Україна обере свій шлях, а українці завжди матимуть право рішення щодо долі своїх дітей
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Shalimar » 01 червня 2013, 20:52

Tajga написав:Що там твоя кума, мовчить? Цікаво все-таки.

мовчить (
в скайпе не могу ее выловить
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення taranjka » 02 червня 2013, 07:21

ще про "загниваючий" Захід
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей