Глобальні оголошення!



Світ "зійшов з розуму"???

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Dribchuk » 30 січня 2013, 16:54

Сьогодні зайшовши в інтернет мені на очі попадаються якісь такі водночас дивні і страшні теми на форумах, статті,новини. Стає страшно що буде далі. Ось одна зі статтей.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

| +
ГЕРМАНИЯ

В Германии половые извращения стали нормой. Здесь относятся к гомосексуализму практически как к нормальному виду половых отношений. Бывший мэр Гамбурга и мэр Берлина - открытые гомосексуалисты.

ГОЛЛАНДИЯ

В 2002 году Нидерланды стали первой страной, легализовавшей эвтаназию. С тех пор ежегодно более 3 тыс. человек воспользовались этим правом. С весны 2012 года в Нидерландах начали работать специальные команды во главе с профессиональными доктороми, которые делают эвтаназию на дому по вызову.

В 2011 году на голландском телеканале BNN в телешоу под названием «Proefkonijnen» ведущие Денис Сторм и Валерио Зено съели мясо друг друга. До передачи им была сделана операция, в ходе которой у них был вырезан небольшой кусочек мяса (мышечной ткани), которое, затем, уже на передаче они приготовили и съели.

БРИТАНИЯ

Правительство Соединенного Королевства поддержало запрет для рабочих и служащих британских компаний открыто носить нательные крестики, оправдав увольнение за подобное деяние. За то, это же правительство разрешило к продаже изобретённые в Швейцарии детские презервативы.

НОРВЕГИЯ

Органы ювенальной юстиции полностью контролируют поведение родителей и детей. Главный тезис властей - биологические родители больше не должны иметь приоритета в воспитании своих собственных детей. Родителей могут наказать вплоть до изъятия ребёнка даже за угощение детей конфетами. Количество сладкого должно строго контролироваться.

ШВЕЦИЯ

В шведской столице Стокгольме 90% умерших кремируют, 45% урн родственники не забирают. В подавляющем большинстве похороны проходят «без церемоний». Работники крематория не знают, чьи останки конкретно сжигают, ибо на урнах - лишь идентификационный номер.


а ще читала про гендерне виховання в садках і школах. З одного боку ніби й добре що діти мають вибір, а з іншого хіба вони не заплутаються? Мені здається колись було простіше жити, а тепер ми повільно сходимо з розуму. :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення pan_kotskyy » 30 січня 2013, 17:03

Dribchuk написав:Мені здається колись було простіше жити, а тепер ми повільно сходимо з розуму. :crazy:

а коли саме було простіше? в якому часі ти б хотіла жити?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Dribchuk » 30 січня 2013, 17:22

pan_kotskyy ну хоча б щоб в моєї дитини було таке дитинство як в мене. Моя мама не замислювалася що її дитина може стати лесбійкою через те що в садочку їй "докладно розкажуть" про те що стать можна самому вибирати. :crazy: Щоб не читати на етикетках Ешки і ГМО, щоб не боятися включити телевізор і побачити там сцени насилля ще вранці. Щоб не думати чи є фосфати в моєму пральному порошку а лаурил-сульфат в шампуні. Щоб їй було цікавіше гратися в "магазини" з "грошима" з листочків ніж сидіти за компом. Щоб моя дитина не думала який крутіший айфон купити щоб бути крутішою серед однокласників. :В): Щоб знання моєї дитини оцінювали не тестами і галочками, а по вміннях і знаннях.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення pan_kotskyy » 30 січня 2013, 17:35

більшість того, що ти описала в твоїх руках, особливо щодо тв, компа і крутого айфона...
Dribchuk написав:Щоб знання моєї дитини оцінювали не тестами і галочками, а по вміннях і знаннях.

а тут що не так? що замість екзаменів тести (вот не знаю як зараз)?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення гра з вогнем » 30 січня 2013, 18:00

знову прихильники ювенальної юстиції нагнітають?
шота спалилися вони з цукерками в останньому пункті

жити дийсно страшно, коли кожен графоман має необмежені простори для викладання своєї творчості
раніше з таким дийсно було важче
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Nymydora » 30 січня 2013, 18:06

Недавно на ФБ побачила російську акцію проти закону думи шось на тему заборони гомосексуалізму, я не вчитувалася в точну суть Акція полягала в добірці фото, на яких милі і симпатичні люди тримали плакати з написами типу "ми лесбійки, ми не пропаганда", "я не пропаганда", "мій друг не пропаганда", "у мене дві мами, і ми не пропаганда" і т.д. Суть зводилася до того, щоб довести Думі, що всі гомо, транс і бі - це звичайні люди і вони не хочуть бути невидимками у своїй країні і мають на це право. Після цього я задумалася над тим, яке моє ставлення до цієї проблеми. З одного боку - дійсно, люди як люди, гомоорієнтація не робить їх поганими, чого їх ставити поза законом. А з другого - ну не природньо це і крапка. Хто б там що б там не говорив про те, що одностатева любов була завжди. Ще з іншого боку - що гірше: одностатева міцна сім'я чи гетеро-розпуста? І на кінець вилізло питання, чого світ почав сприймати як норму те, що нормою не може бути. Бо кількість переросла в якість?
Це так, до теми - чи ми сходимо з розуму.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Dribchuk » 30 січня 2013, 18:20

pan_kotskyy мені особисто не подобається система ЗНО, тести не можуть повноцінно розкрити знання чи вміння дитини. Може з математики ще так-сяк, а от знання мови чи ще якихось гуманітарних дисциплін - ні. Не подобається що зникає "людський фактор" в оцінюванні. Діти підлягають більшому стресу під час оцінювання. Бо якщо вчитель приймаючи екзамен ще так-сяк може "розрядити обстановку", дати допоміжне запитання то компютер цього не зробить. І нехай деколи людський фактор теж зле (маю на увазі хабарництво чи упереджене ставлення), але всерівно я за те щоб дітей оцінювали люди а не машини.

Найгірше в цьому всьому мене "вбиває" ювенальна юстиція і питяння евтаназії. Я не розумію як держава може втручатися в такі особистісні питання як виховання дітей? Чи вирішувати кому вмирати а кому жити... От не розумію і боюся цих змін в суспільстві.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення taranjka » 30 січня 2013, 21:49

кожен час страшний по-своєму :)) наше дитинство таке ідеальне, лише тому, що ми не замислювалися над всіма проблемами, які тоді були. на то воно й дитинство. зараз ти говориш і думаєш як мама, як доросла особа, яка щодня приймає купу важливих і ще важливіших речей.
щодо ювеналки, то я проти неї лише тому, що як виявилося, людська тупість не має меж. яскравий приклад Швеції як приклад.
а про гомо\лесбо, то думки приблизно як в Нимидори. з одного боку мені всеодно, хто якої орієнтації і чи це природно, але легалізація, яка відбувається в світі більше схожа на пропаганду. лояльність до меншин призводить до диктатури тих меншин, часто в досить жорсткій формі :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення Dribchuk » 31 січня 2013, 10:00

taranjka так, дійсно, але моя мама постійно каже що вона так не заморочувалася зі мною як я зі своєю дитиною - те дай-те не дай, в тому консерванти, в тому ще щось. Не знаю чи то від того що тоді не було стільки шкідливих продуктів чи то від того що люди про них просто не знали.
Щодо ювенальної юстиції то вчора мамі розповідала про неї - в неї волосся дибки стало, каже що ніколи б не подумала що таке може бути. :scare:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Світ "зійшов з розуму"???

Повідомлення taranjka » 31 січня 2013, 10:44

твоя мама, як і моя, і ще багато інших не мали стільки інформації як ми. я не заперечую появи продуктів, які взагалі важко продуктом назвати, але ж і ми про них прочитати можемо. а в совку все було передбачено державою - скільки гв, коли в садок, як вводити їжу... за відсутності інформації наявні дані сприймались як точні дані. думаю я не одна дитина, що в 3 місяці їла борщ :hi: я вже "начитана" і коли таке почула, то злякалася :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron