Глобальні оголошення!



Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не люблять?

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 грудня 2012, 14:45

phpBB [video]
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Lesya » 20 грудня 2012, 16:25

Ніяк не можу згадати, де той пам"ятник незалежності...
Якщо по приколу про серйозне, то те що обіцяв, він зробив. Є теплий тротуар. От спіцяльно поїду в центр і пройдуся по ньому, а то зовсім забула. Про фонтани говорити не буду, бо досі не бачила. Щодо снігу, то при чому тут він? Не думаю, що мер керує снігопадами. І відповідно в бюджет міста не закладено було купити нову техніку, чи хоч гроші на солярку. А раптом цієї зими би снігу не було, а гроші дурно потратили. Також сумніваюся, що він їздить на тракторі, а то би міг позичити для загальноміського блага. :ha:
Щодо вулиць, то думаю то традиція щоб по собі пам"ять залишити. Ви мене так заінтригували, що почну політикою цікавитися.
Щодо грошей на 2 школи, не знаю, але 2 роддом ремонти робив восновному за гроші лікарів, екстренно, бо його жінка там народжувала. Було телебачення, дівчатка у вишиванках співали... і я там був, меду-пива не дали, по бороді не текло.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення irinka » 20 грудня 2012, 16:26

Lesya написав:Ніяк не можу згадати, де той пам"ятник незалежності...


Біля площі там де колись прапор був.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Sms » 20 грудня 2012, 17:37

Oksana написав:
dr.tagabat написав:можливо фонтан вийшов "нефонтан" і з пам'ятником "хотіли як краще а вийшло як завжди"))
але хто без гріха хай перший кине в мера камінь))
а рукам котрі нічого не крали вже крім пасіки чомусь нічого не довіряють(


ага...і дорогу на Гайовій ремонтують хто зна скільки і міст на Микулинецьку ремонтували більше року, то по одну, то по другу сторону, то по другому кругу (от правда давно там не була, але сподіваюсь, що вже таки закінчили)...
і фонтан не фонтан...і памятник не памятник, і зі снігом не справились...
а ще й виявляється самий кращий з мерів... Сумно... Далі йдемо від гіршого...Не прагнемо кращого, а дивимось де було гірше...


Заставний був кращим? І вмнмкає питання, за кого голосували ви)))
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Lenysa » 20 грудня 2012, 17:43

І я про те ж , кого вибирали. того і маємо, то до кого претензії ?
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення taranjka » 20 грудня 2012, 18:44

dr.tagabat написав:Мушу вам так сказати: якщо ви порядні громадяни і знаєте за іншого, наприклад Надала, деякі факти його крадіжок і не подаєте до суду то ви автоматично стаєте спільником злочину (мовчання на гріх також гріх)

щоб подавати до суду потрібно мати докази. по-друге - судова система в нас настільки недосконала, що вину доказати таки важко.
dr.tagabat написав:якщо ви будучи невпевненими в злочині громадянина звинувачуєте його використовуючи анонімність форуму то це також підсудна справа. повірте, в наш час не аж так складно вирахувати вас через власників форуму
тоді надалу доведеться подати в суд на півміста :ha:
dr.tagabat написав: але годі про дурниці. до адміністраторів форуму - видаляти повідомлення без пояснення причин неправильна практика, втрачаєте дописувачів.
- пояснила в пп
dr.tagabat написав: з приводу снігу: таких погодних умов навіть наші бабці добре не пам'ятають, досвіду бракнуло, факт, але попри все Надал скликав прес-конференцію і пояснював свою роботу та бездіяльність - чогось подібного не робив жоден з його попередників (Заставний, до прикладу, коли почалися проблеми зі сміттям сидів тихенько і з під його під'їзду таки вивозилось сміття) Радіопередачу в неділю можливо слухають тільки малосвідомі громадяни бо проблеми звучать на загал побутового рівня, але кажуть друзі що бодай вони вирішуються...

навіть я памятаю такі сніжні зими ще в 90-х. готуй сані влітку - попередніх приготувань до зими я не помітила навіть тоді, коли випав перший сніг. ладно субота-неділя, коли мело і не припинялося. але скільки вже пройшло днів, а в нас трактор нормально прочистив тільки вчора. а те що зараз твориться на дорогах? 40 хв. їде маршрутка від педагогічного до центру :dash:
"сміттєва криза" це чорна піаракція. ви не задумувались чому вона зявляється тільки перед виборами?
dr.tagabat написав: можливо фонтан вийшов "нефонтан" і з пам'ятником "хотіли як краще а вийшло як завжди"))
але хто без гріха хай перший кине в мера камінь))
а рукам котрі нічого не крали вже крім пасіки чомусь нічого не довіряють(

не збираюся я ні в кого каміння кидати, але й мовчати не хочеться, про те, що не подобається.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення flower » 20 грудня 2012, 23:24

Дороги в Тернополі жесть!!!!! Чоловік вчора так зїздив, шо на нього таксіста знесло. І каже впринципі таксіст не винен, але платити мусів. Я за руль не сідаю, чекаю весни :hi:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення dr.tagabat » 21 грудня 2012, 00:17

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Добре, що звинувачувати в нашій державі можна ВСІХ без доказів!
По моєму вся наша проблема і полягає в тому, що ми постійно звинувачуємо існуючу владу і щоразу йдем на вибори далі обираємо і знову звинувачуємо.
А що нам на те Святе Письмо:
Рим.13
1 Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. 2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе. 3 Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї, 4 бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві! 5 Тому треба коритися не тільки ради страху кари, але й ради сумління. 6 Через це ви й податки даєте, бо вони служителі Божі, саме тим завжди зайняті. 7 Тож віддайте належне усім: кому податок податок, кому мито мито, кому страх страх, кому честь честь. 8 Не будьте винні нікому нічого, крім того, щоб любити один одного. Бо хто іншого любить, той виконав Закона. 9 Бо заповіді: Не чини перелюбу, Не вбивай, Не кради, Не свідкуй неправдиво, Не пожадай й які інші, вони містяться всі в цьому слові: Люби свого ближнього, як самого себе! 10 Любов не чинить зла ближньому, тож любов виконання Закону.

Рим. 12:17 Не платіть нікому злом за зло, дбайте про добре перед усіма людьми! 18 Коли можливо, якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми! 19 Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь. 20 Отож, як твій ворог голодний, нагодуй його; як він прагне, напій його, бо, роблячи це, ти згортаєш розпалене вугілля йому на голову. 21 Не будь переможений злом, але перемагай зло добром!

А тим часом триває триває Пилипівка (Різдвяний піст)... Отже в руки вервечку і до сповіді.
І в першу чергу попросити вибачення у всіх кого образили, в такі дні краще пам'ятати про ЛЮБОВ, МИЛОСЕРДЯ І МИЛОСТИНЮ.

ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ У ВСІХ КОГО ОБРАЗИЛА :yes:
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення mariana » 21 грудня 2012, 02:24

Не хочу нікого захищати, ні Надала, ні ще когось, але моя думка що від того що був би інший мер, нічого не змінилося б в Тернополі. За кожним з тих, хто прийшов до влади, хтось стоїть, хто допоміг прийти туди, і відповідно вимагає девідендів, чи ви думаєте отако просто людина з простою середньостатичтичною зарплатою стане мером чи народним депутатом? Спрацьовує принцип - дай за дай. І неважливо хто буде при владі, чи патріоти чи комуністи. так буде бо така система.Треба виділити землю , яка не була призначена для будівництва і.т.і А щоб щось змінилося, треба справді зламати всю систему в державі, оце постійне хабарництво, службове зловживання та розкрадання державних грошей. Але я не вірю в те, що зараз це можливо, чогось ілюзій я вже таких не маю... на жаль.
Треба повністю менталітет наших людей змінити, щоб напр. якщо працюєш пекарем, то не крав хліб з хлібзаводу, як працюєш дояркою на фермі, то не кради молоко, якщо ти лікар - то виконуй свою роботу і не заглядай в кишеню.якщо ти мер - то чесно працюй на користь людей які тебе обрали, а не на користь невідомо кого. Все починається з малого, сьогодні ти вкрав буханку хліба - а завтра ти на високій посаді і крадеш мільйони. І так на кожному щаблі, чим вище - тим більші масштаби.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення nadusha » 21 грудня 2012, 09:33

Цілком підтримую Маріану! Глобальні зміни почнуться тоді, коли до них дозріє, доросте суспільство. Кожен має дозріти сам, стати вимогливим до себе, викладатись на роботі і вдома на 100 %, не дивитись на когось, і думати - а я що гірший? Петро краде, то й я щось візьму, Іван не пропустив швидку, то й я не пропущу, Ярина втекла з роботи раніше, і я теж втечу... Якщо в кожного на робочому місці (чи то в міністра, чи то у вчителя, чи то у лікаря, чи в прибиральниці) все буде так, як потрібно, як книжка пише, якщо виросте, виховається в кожного самодисципліна, якщо хоч деколи інтереси суспільства ставитимуться вище якихось власних - тільки тоді відбудуться якісь глобальні зрушення! А починати потрібно кожному із себе, а це ой як непросто...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість