Глобальні оголошення!



Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не люблять?

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Marichka » 21 грудня 2012, 10:44

Мені мер подобається хоча б тим,що він не з партії регіонів
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Oksana » 21 грудня 2012, 12:16

Повторююсь ще раз, за Надала я не голосувала. Свого часу за Заставного також.
Те, як я голосувала, це таємниця голосування, але совість в мене чиста ::Р: Те, хто кращий, Заставний чи Надал, я взагалі не збираюсь обговорювати. Заставний мене злив ще в період балатування, коли кожного разу по тернопільському радіо, в неділю вечером, коли була передача з політиком за кавою чи щось таке, красувався лише один Заставний, так ніби більше небуло кандидатів... Я собі за нього ще тоді зробила висновок, і казал це всім відкрито. Мене переконували, що я помиляюсь...Виявилось ні. Те саме було з Надалом, коли прочитала його програму...знову всі казали, що помиляюсь, багато хто вже визнав, що таки я була права. До речі за Левківа я взагалі краще помовчу :hi:
Але наша проблема якраз в тому, що ми любимо Надала, хоча б за те, що він не з партії регіонів :hi: Дівчата, це свідомі громадяни так можуть казати? Нехай робить що хоче свободівець, лиш би те саме не робив з регіонів :hi: Я не за регіони, скажу зразу, щоб часом не думали нічого, ні, я за свідомий вибір. Коли голосувати не за те, що він з тієї партії чи тієї, а за програми, перспективи і т.д. За того, хто весь час щоб робить, а не випливає на виборах, але під популярною партією, і всі побігли поставили галочки... ТАк порядку не буде ніколи.
Я не вибираю між двух зол, як дві золи то не тре ні одної, хочу господаря для міста, який би чогось хотів зробити кращого, чогось би прагнув, роботу якого було б видно...
До речі, в мене чоловік кожного ранку при каденції Заставного бачив, як той іде пішки на роботу, і зі всіма вітався, то йому також потрібно було його за це любити? :hi: Бо Надал так не ходить :hi: :hi: :hi: Ні, не це його основне завдання...
Я за те, щоб починали роботу не з заду, а все по порядку. І фонтани місту треба, але хороші, і памятники можливо також, але знову ж таки хороші, місту потрібне все, але після того, як зроблені першочергові завдання. Не з тої сторони заходимо, та ще й наперекосяк, бо і фонтани не фонтани, і памятник невдався, і т.д.
Але любімо Надала, бо ж він головне не регіонал :hi:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення fajno » 27 грудня 2012, 23:15

надумав було щось сказати, та забоявси бути непочутим )...
.., - чи то нормально - коли кілька монологів, а діалогу як такого - катма?
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Ulkanet » 28 грудня 2012, 02:06

fajno написав:надумав було щось сказати, та забоявси бути непочутим )...
.., - чи то нормально - коли кілька монологів, а діалогу як такого - катма?


це до чого??? незрозуміла жарту... :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Marichka » 28 грудня 2012, 16:37

А хто в списках був такий,щоб прям "ГОСПОДАР"?! Мені справді цікаво почути конкретні прізвища.
Я вже три роки живу в Зборівському рні,від тоді в Тернополі не голосувала,хоч приписана.Маю можливість бачити-чути ,як роблять "господарі-регіонали",так керують,що нижчі не пікають,бо кожен на роботі і кращої не знайде,хіба на заробітки...Якщо є закріплений інспектор(з району) за сільською школою,то коли приїжджає,має купити подарунок школі за свої гроші...Так було з встановленням в кожну школу телевізорів за гроші батьків,вчителів,директора...Коли я прийшла в одну з таких шкіл,там вчать 1-4 кл і дітей біля десяти:елементарного не мають,підлога прогнивша,таблиці всі старі,дошка,вікна,немає відповідного роздаткового матеріалу...-але телевізор мусіли купити,поставили спереду і стоїть собі досьогодні.А " Той",що вище і що таке придумав хвалиться і звітує:"Я зробив так,що в кожній школі є телевізор"!!!!!
Це маленький приклад,але я вже не вірю,що щось зміниться в країні на краще.А вчора чоловік сказав,що за Пенсійний фонд тепер відповідає Шевченко футболіст.Оце новина :impossible: Будемо мати надалі що обговорювати :wink:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Oksana » 31 грудня 2012, 15:49

Ну, за Шевченка це був чийсь жарт, який журналісти сприйняли серйозно і дуже швидко рознесли...
А прізвищ...незнаю, нажал поки не бачу таких серед тих , що балатувались останнім часом. Хтось вже писав за Кучеренка. Не кажу, що це самий кращий варіант, але зі всіх решта якось мені більше імпонує... Але, загалом, що хочу сказати, що розумні і не йдуть балатуватись, бо коштів немають, а самі, без відомої партії розуміють що не пройдуть... В нас зараз люди в політику йдуть не для того, щоб зробити краще щось людям-місту-країні, ні, щоб відробити вкладені, і заробити ще більше грошей... які вже тут господарі... Але люди голосують за них, то вони і йдуть...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Перлинка » 31 грудня 2012, 17:33

Marichka написав:Мені мер подобається хоча б тим,що він не з партії регіонів


зараз ніде в Україні немає мерів не від партії регіонів
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення erinaceus » 16 січня 2015, 22:45

Кокетка написав: так так то на той термінал треба було скинути гроші :yes: )) там збоку є написано все як то тре робити))) а знайомій дали не той рахунок))) вона здивувалася , що там один рахунок , а в неї другий)) (напевно саме її гроші пішли не надалу а якомусь іншому одержувачу)) ну вони то все називають благодійною організацією фонд добра
з другого боку може й надалу йдуть гроші бо в лікарні є ті модні ліжка на яких наклейки що вони куплені від міськ голови надала)) назбирав з людей тай себе рекламує(
якась прям корупційна схема :crazy:


Та ж палата та з ліжками не для продажу! Навіть якщо ти хочеш заплати за покращені умови, тебе туди не поселять, бо тримають її для важких пацієнтів. До чого тут реклама?! Добре, що зробив. Але і так погано :dash: Ото вже нашим людям не вгодиш ніколи...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення taranjka » 16 січня 2015, 22:50

erinaceus ці ліжка куплялися не за його особистий рахунок, так чому там наклейки з його імям? :wink: просто він любить піаритися, але навіть це робить в рагульсько-примітивному стилі :bad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Кокетка » 16 січня 2015, 23:00

ті ліжка в звичайних палатах) а точнше в палаті номер 7 є) я не про віп палати писала)
тай чого мені не догодиш, якщо фонд добра створений надалом , то хай на ліжках наліпки будуть за сприяння фонду добра(хоть ясно буде на шо ті внески),
а не конкретної людини в цілях самореклами)
але взягалі-то я цю схему "предположила" :crazy: а не ствердила ,що це так) я ж не знаю що то за благодійна організація , чия вона і як перерозподіляють кошти.
але 200 грн добровільного внеску за кожну "позицію" (підпис, дозвіл, ще щось) в роддомі то забагато, жінки і так тратять величезні гроші на ліки, а ще й купу аналізів платних
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей