найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не люблять?

19 грудня 2012, 04:14

Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не люблять??
скажіть мені темній і не просвіщоній, бо я шось не шарю в тому всьому. але останнім часом почала помічати шо всі нашого Надала так не люблять, всяко на нього кажуть.
А шо Заставний був кращий??? чим??? а Надал тоді чим такий поганий???

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

19 грудня 2012, 14:25

Ulkanet написав:Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не люблять??


Ulkanet то твій родич? Не бачу за що його любити чи не любити, є собі тай все, не робить нічого меншого чи більшого ніж його попередники.

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

19 грудня 2012, 14:27

Ніхто не каже, що він найгірший серед всіх мерів, просто черговий поганий мер :cray:
Тільки не треба про міжнародні водні змагання, набережну і фонтани, бо спустити весь бюджет на показуху не коштує великих зусиль.
І фонтани г...о, до речі.
Звісно, це все моя скромна думка.
П.С. Особиста неприязнь в мене почалась до нього з самого початку. Як тільки він став мером, знаєте яким був його самий перший наказ? Вулицю перейменувати!!! Мою вулицю. От більше не було інших нагальних справ у місті. Таке враження, що він все життя жив і мріяв тільки про перейменування тої вулиці. А коли мешканці нашої вулиці збирали підписи і просили повернути вулиці попередню назву, мовляв документи треба переробляти, купа незручностей і т.д., то він сказав, що то така занюхана вулиця, на якій живе лиш пару тисяч людей, так що обійдуться :impossible: А взагалі, чого людина, яка прийшла до влади керувати містом на якісь пару років, має право перейменовувати вулиці?! Не для того його вибирали.
Одним словом, на мою думку, не тим він займається, що треба. Є справи важливі, а є другорядні. А він береться з того краю неважливих справ.
П.П.С. Від освітян знаю, що всі кошти, які мали б розприділятися між всіма школами, він кидає на дві школи: ту, в якій сам вчився, і ту, де вчиться його дитина. Від медиків знаю, що він не дозволив цієї осені включити опалення у лікарнях, коли температура вже була така, що треба було.
Ну і можна ще довго писати... :ireful:

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

19 грудня 2012, 15:36

TaniaPicaSSo написав: Як тільки він став мером, знаєте яким був його самий перший наказ? Вулицю перейменувати!!! Мою вулицю. От більше не було інших нагальних справ у місті. Таке враження, що він все життя жив і мріяв тільки про перейменування тої вулиці.

о, про вулицю цікаво, а яка була назва, і на яку перейменували?

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

19 грудня 2012, 15:42

я погоджуюсь є набагато більше проблем ніж назви вулиць :impossible: а от на рахунок водних змагань, фонтанів не вважаю, що це погано, можливо і краде, але ж всі крадуть, а є такі, що взагалі нічого не роблять тільки крадуть собі, так що це не гірший варінт мера :confused:

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

19 грудня 2012, 18:25

pan_kotskyy Була Черняховського, стала Героїв Крут.

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

19 грудня 2012, 18:31

TaniaPicaSSo написав:pan_kotskyy Була Черняховського, стала Героїв Крут.

шо ж ви не партіоти чи шо? як ви досі насмілились жити на вулиці яка асоціюється з срср? :crazy:
чого ж надала не люблять? навпаки, так всі його люблять, що очі закривають на вартість тих фонтанів, світлофорів, лавочок.... і всього того шо так прикрашає місто? а жінка з бройлером? ТАК ТОЖ КРАСССА

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

19 грудня 2012, 18:34

а що за жінка з бройлером? :ha:

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

19 грудня 2012, 18:38

памятник незалежаності

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

19 грудня 2012, 18:52

я не розумію, а чого ви так говорите про пам'ятник, це ж наше минуле, хіба можна так зневажливо відноситись до цінностей нашої країни?
Відповісти