Глобальні оголошення!



Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не люблять?

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення erinaceus » 16 січня 2015, 23:10

taranjka Ну та звичайно, що не за його особисті гроші. Як і все в нашій країні. Але оскільки він мер, то може і прізвищем своїм оперувати. Як щось робилося чи робиться за підтримки президента, то і прізвище його вказується, правда ж? :wink: Ну то й добре, що хоч ліжка поставили. Могли ж гроші зібрати і нічого не зробити, як більшість наших фондів...
А піаритись у нас всі люблять. Але хтось це робить тільки перед виборами (от зараз як активізувались), а хтось і на вже отриманій посаді про місто не забуває.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення taranjka » 16 січня 2015, 23:12

усі ці благодійні внески - майже незаконні. всі бачать які вони "БЛАГОДІЙНІ", але ніхто не в курсі куди вони йдуть. кілька років тому був скандал через ту благодійність, але все "замяли". особисто я не вірю, що той фонд багато "вертає" грошей :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення ІРЦЯ » 17 січня 2015, 00:18

taranjka написав:erinaceus ці ліжка куплялися не за його особистий рахунок, так чому там наклейки з його імям? :wink: просто він любить піаритися, але навіть це робить в рагульсько-примітивному стилі :bad:


Ті ліжка то взагалі гуманітарка, з-за кордону( чула краєм вуха як лікарі між собою обговорювали, як лежала в стаціонарі) а Надала лиш наклейки :hi:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення taranjka » 17 січня 2015, 12:53

знаєте, я навіть не маю що сказати, коли мені кажуть "добре хоч шось робить", "всеодно менше краде".... просто стає сумно

наприклад, наш форум зібрав гроші на якусь благодійність. гроші здавали форумчани. але зібрала їх я. купили на них, наприклад якусь круту іграшку в сиротинець. я взяла її, запакувала, пришила на ній бірочку - сиротинцю від Лілі Б.... а шо? я ж модератор форуму, чому мені не можна? я ж маю право світити своїм імям? ше маю пару знайомих журналістів, можу їх попросити про мене написати :hi:

мене взагалі тошнить від всіх цих показових вручень подарунків від мера, чи інших а-ля чиновничків. була не на одному такому дійстві - гидко. зазвичай до тих грошей вони стосунку не мали, гроші виділялися в плановому порядку. їх звісно не вистачало, то шукали благодійників. часто справжні благолдійники свої імена не світили.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення erinaceus » 17 січня 2015, 14:49

taranjka Ну мер міста і модератор форуму то таки трошки різні речі :wink:
Та мова йде не лише про благодійність. Який би аспект діяльності Надала не розглядати, всі завжди всім не задоволені :dash:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Oksanochka » 17 січня 2015, 15:05

erinaceusВ гематології міської лікарні волонтери теж знайшли спонсора з Польщі,зібрали гроші і зробили ремонт,запросили "мера" на відкриття відділення і тут він давай всім розказувати як він "попрацював".Добре на готовому піаритися а сам хоть би копійку вклав...
ЗображенняЗображення
Oksanochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 120
З нами з: 03 листопада 2013, 18:56
Звідки: Тернопіль,Cхідний
Дякував (ла): 103 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик,дівчинка Іринка

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення Natalinda » 17 січня 2015, 15:10

Це не тільки надал) так всі((((( хоптян свого часу у всі школи телевізори купив, за гроші батьків та педпрацівників
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення pan_kotskyy » 17 січня 2015, 16:27

erinaceus написав:Та мова йде не лише про благодійність. Який би аспект діяльності Надала не розглядати, всі завжди всім не задоволені :dash:

то може так працює, якщо незадоволені? А конкретніше можна, якою доброю справою незадоволені?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення erinaceus » 17 січня 2015, 16:47

pan_kotskyy Так в тому й річ, що добрих справ просто не бачать. Лиш погане...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Що Надал зробив такого поганого, що його всі так не любл

Повідомлення taranjka » 17 січня 2015, 17:21

ага, вигнав сектантів з парку. тим часом інши\і куски парку віддав церквам чи забудовникам :)

"добрі справи" - це його робота. він за це отримує зарплату. робить не він сам - а команда людей. от тільки практично кожна "добра справа" супроводжується фінансовими маніпуляціями.

от наприклад. кілька років говорилося про те, що тернополю потрібне лого. в 2013 провели конкурс, виграв студент з медичного. йому дали тисячу гривень, ще пару призових місць по меншій сумі... і тут бац - в 2014 році презентують лого Тернополя - зелено синя рагульська буква Т, по "дизайну" злизана з ряду інших міст :bad: і за це заплатили якійсь київсько-кременчуцькій фірмі - 30 000!!!!! а як же попередні лого?
недавно розставили по місту дошки з інформацією і тим новим лого - такі величезні білі (при тому що перед тим ставили коричневі і коричневі вказівники). про помилки не пишу. 12 штук - 43 000 грн. тре піти пошукати, може там позолота є :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей