Глобальні оголошення!



Що робиться з поїздами????

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Що робиться з поїздами????

Повідомлення krapk@ » 19 травня 2012, 12:42

Хто хоч інколи їздить в Київ, то знає, що завжди було 3-4 поїзда в період з 6 вечора до 24 ночі. А зараз жодного. Думала якийсь прикол в Тернополі, шукаю поїзди в Чернівцях, в Камянці-Подільському, Вінниці, бо конче треба на 8 ранку 3 липня вже бути в Києві а не на 10 чи пізніше-все те саме. Хтось знає що робиться?? На офіційному сайті пише що з 27 травня розпочнуть курсувати міжрегіональні електропоїзди виробництва Hyundai Rotem у сполученнях та Київ-Львів – 1 пара. Але він теж денний і приїжджаєо 12 годині в Київ (і ще не знати чи буде зупинка в Тернополі).
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Що робиться з поїздами????

Повідомлення Ira » 19 травня 2012, 14:12

Зараз проблеми не лише з поїздами на Київ. Ми до свекрів завжди їздили поїздом Трускавець-Харків, а тепер його взагалі відмінили (не відомо чи на завжди, чи лише на період Євро). Тож коли брали білети, то довелось з пересадкою в Києві, що в два рази дорожче і цілий день треба ще провести в Києві. Це пов"язано з Євро, але вони планували взагалі відмінити нічні поїзди.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Що робиться з поїздами????

Повідомлення олеся » 19 травня 2012, 14:58

Читала в експресі про ті поїзди, перенесли ті поїзди що з Львова в Київ і повертати розклад не будуть. Їм наплювати що до столиці прибувають вони не ранше 10.40, люди обурюються що не можливо вирішити толком справи .
Щодо нових швидкісних поїздів на столицю будуть зі Львова відправлятися о 7.26 12.19 18.56 час в дорозі орієнтовно 4.5год, а з Києва на Львів 6.36 13.21 18.20, але чи зупинятимуться в Тернополі не вказано.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Що робиться з поїздами????

Повідомлення TanenRom » 19 травня 2012, 16:45

а ціни на цей поїзд ви бачили?

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


я в шоці :scare:

Таня тобі підходить тільки один поїзд - Чернівці - Київ - в Київ прибуває у 7,59.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Що робиться з поїздами????

Повідомлення krapk@ » 19 травня 2012, 18:45

ооооооо, ні надіюся таки не прийдеться. Ось що я випадковим чином знайшла на оф. сайті:
"Розклад руху пасажирських поїздів

на період 2012-2013 роки (дійсний з 27.05.2012 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація щодо маршруту від станції ТЕРНОПІЛЬ-ПАС. до станції КИЇВ-ПАС."

143 ("ГАЛИЧИНА" )Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно Тернопіль-Пас. Приб:22:26 Відпр:22:31 Київ-Пас. Приб К:06:06

Це єдиний поїзд, але зато відправлення і прибуття звичне і дуже комфортне. УРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Що робиться з поїздами????

Повідомлення krapk@ » 19 травня 2012, 18:46

надіюся таки без змін буде, а то я вже добряче сьогодні спереживалася.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Що робиться з поїздами????

Повідомлення гра з вогнем » 19 травня 2012, 21:28

Я знаю, що вже давніше відмінили більшу 4астину поїздів на Київ 4ерез Тернопіль( щось там ніби нову залізницю будували, 4и реконструкцію робили

варіант маршруток ніби й добрий, але я теж 4ула, шо ганяють

а ціни дійсно космі4ні :scare: :scare: :scare: :scare:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Що робиться з поїздами????

Повідомлення krapk@ » 19 травня 2012, 23:33

а я люблю лягти і якщо не поспати то хоч полежати.

Та я там теж зареєстрована, але скажу по секрету, що буває що там вже нема наприклад нижніх полок, а от в приват 24 вони є і спокійно можна замовити. Та і не треба платити 25 грн за обробку і бігом летіти викупляти. А зразу заплтив з картки і все. Лиш тоді за півгодини до відїзду потяга викупити в касі по номеру. А ви такого не знали???
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Що робиться з поїздами????

Повідомлення TanenRom » 19 травня 2012, 23:36

я такого не знала, але я е-квиток використовую тільки щоб бачити чи є квитки, чи ні.
ану розпиши детальніше про той приват 24.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Що робиться з поїздами????

Повідомлення krapk@ » 19 травня 2012, 23:43

якщо маєш картку привата (наприклад на дитину) то підключаєш її до приват 24, і там є кучаможливостей оплачуват все на світі (вплоть я пару днів тому навчилася підключати картку до пейпел і перекидати гроші за кордон). Ну от і купівля жд кватка стає 5 хвилинною справою, навіть з вибором місць і полок
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей