Глобальні оголошення!



Україна: майбутнє і теперішнє

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Natalinda » 24 грудня 2015, 21:21

ну про це говорили давно....
Я теж давно не розуміла отих відмінностей, таки логічніше спочатку Різдво відзначати
але підтримую Кокетку, це зараз не основне(((
Якраз вчора говорили з чоловіком про те, що це ж комусь вздумалося новий рік зустрічати серед зими :crazy: І практично весь світ це підтримав і підтримує
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення TYulia » 24 грудня 2015, 23:10

Мені теж здається, що Різдво 25 мудріше, особливо по відношенню до НР. А от Великдень таки за нашим календарем правильніше, бо цей чудодійний вогонь запалюється таки на нашу Пасху.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Marichka » 25 грудня 2015, 12:10

Мені 25 було б незвично.Вчора вночі були з чоловіком в костелі на месі різдв"яній,там вже всі віталися Христос Рождається і колядували-мені не передався той дух настільки.Може,незвично,бо вдома нічого не готувала-не прибирала.В комплексі може було б якраз :)
І якщо переносити Різдво,то всі свята в нас будуть в інших датах.Благовіщення не 7.04 і так далі.То міняється весь церковний календар і устав,що коли правити в церкві,які читання брати...
Хоч вірю,що прийде час і ми до того дойдем
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Ulkanet » 25 грудня 2015, 13:55

яке перенесення??? :ireful:
в нас свої свята, в них свої!!! хто сказав чи де то написано - що ми зобовязані свята переносити??? :ireful:

а хто коли хоче - то тоді і святкує! це вибір кожного!
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення mariana » 25 грудня 2015, 14:13

Ulkanet ну якщо по правильному, ми живемо за григоріанським календарем, а святкуємо за юліанським, який вже давним-давно не використовується. А свята в нас і в католиків одинакові, що Різдво інше чи Великдень?
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення taranjka » 25 грудня 2015, 15:01

думаю, як колись дойде до того перенесення, то в нас зявиться по дві штуки кожного - старе Різдво, старий щедрий вечір і тд :ha: більшість же святкує старий новий рік :crazy: Даринка колись питала, що це означає, то логіки нашо його святкувати так і не зрозуміла :pardon:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Радмила » 30 березня 2017, 22:07

Мало нам було платити. Тепер ще за підведння газу, вкотре підвищать за воду. І плюс ще за вивіз сміття.
Я так розумію, що судячи з тарифів ми вже в Європі. Що там писали, будем купувати європейські товари по нижчій ціні? Це такий жарт був, так?
Є тепер за що купувати європейські товари, чи бодай китайські?
Сподіваюсь, що ті, хто колись писав, що йому мало самого хліба з маслом, вже досить наївся. А ну і привіт всім із навколишніх сіл, хто возив дітей в садочки і в мистецькі, спортивні школи, тепер платити по повній,і в міські школи, не має чого своїх дітей возити. Гроші вперед, а ні , то село най сидить в селі.
А, ну да і найбільше щастя, з останіх,новин, в Тернопілі, таки працює візовий центр для віз до Польщі (незважаючи на те що в інших містах в зв'язку з останіми подіями позакривались). Так що активні патріоти що давно їздять по безвізу, ну Ви ж пам'ятаєте, мав бути безвіз, то таки мають шанс працювати нерабами в омріяній Європі.
З великою вдячністю всім задіяним за кожен раз нові тарифи. :kiss:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення vit.mosom » 04 квітня 2017, 14:34

Вичавлюють з людей до останнього. Чи не розуміють, що скоро ні з кого буде. Шкода, що в нашій країні людей за порожнє місце мають і турбуються тільки про те, як свої кармани грошима набити :ireful:
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Поперед.

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron