Глобальні оголошення!



Україна: майбутнє і теперішнє

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення nadusha » 20 червня 2015, 23:58

На рахунок підручників, то ще остаточної ясності нема. Наскільки знаю я, то підручники за новою програмою потрібні для 4 і 7 класів. В нас в 28 школі (і по деяких інших школах) є ідея на книги для четвертого класу збирати з усієї початкової школи, щоб книги залишились у школі на наступні роки. Чула, що сума буде приблизно по 70 грн. Не знаю чи підтримають батьки молодших класів. На рахунок 7 класів, то не знаю...
Цього року ми пробуємо продати б.у. англійську книжку "Фемелі енд фредс"(цілим класом). Ціна 100 грн., на нову здали по 260 (зошита не будемо брати).
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Natalinda » 21 червня 2015, 01:14

nadusha але ж говорять про те що з наступного року знову нові програми :crazy: Бо ж знову 12-тирічну освіту планують :scare: То не знати чи комусь ті цьогорічні книжки знадобляться :dash:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Галина » 21 червня 2015, 07:45

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

На рахунок зміни програми. В мене один співробітник підручники і практикуми з географії робить. За 2 місяці 4 рази внесли зміни в програму і він це все переверстував. :crazy:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Радмила » 21 червня 2015, 14:07

Оці остані новини про Торнадо, спочатку, Айдар, тепер Торнадо. Мене вони просто шокують.

"По словам военного прокурора Анатолия Матиоса, горе-милиционеры из батальона "Торнадо" издевались над незаконнно задержанными лицами.
Об этом говорится в сообщении Радио Свобода.
В частности, Матиос отметил, что в подвальном помещении Лисичанского школы была оборудована пыточная.
"Следствие располагает доказательствами, что при непосредственном присутствии командира роты Онищенко под угрозами убийства был изнасилован один из задержанных", - заявил он.
Он также отметил, что часть состава батальона сформирована из ранее судимых лиц."
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Хто дав зброю до рук бувшим злочинцям? І це все тільки верхівка , те що розкрилось, завдяки тому, що були задіті чиїсь інтереси. А скільки там ще невідкритого для суспільства.
От потім і кидай гроші в скриньку АТО, тоді виходить що ти є спонсор злочинців?
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Радмила » 21 червня 2015, 15:24

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Виступ прокурора. Затримано командира цієї роти, який раніше 5 раз засуджений Оніщенко Руслан, створив з січня місяця з міліціонерів злочину організацію. От ..... де ж ваші очі були раніше, а ви типу не знали що у вас в вже півроку діє злочина група, яка очуолювана раніше 5-тикратно судимим.
Мені бракує слів.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення erinaceus » 21 червня 2015, 15:28

Радмила Це одна точка зору. А інша, що вони просто стали "неугодні" владі, частково через те, що перешкоджали контрабанді з ДНР і ЛНР. Тому їх і вирішили прибрати. А правди, насправді, ніхто не скаже...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Радмила » 21 червня 2015, 15:40

Точка зору? Але факт є фактом. Командир має 5 судимостей. Та правда на жаль в тому і є. Що там дуже багато злочинців, які отримали владу, і мають зброю у руках.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення nelly » 28 серпня 2015, 00:46

Сьогодні повідомили ЗМІ що Україні спишуть 20% зовн боргу.
Щось навіть не знаю чи то тішитися з такої новини чи то очередне окозамилювання для тих хто пережує і проковтне...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення TYulia » 24 грудня 2015, 19:12

Натрапила на новину чи питання: Чому Україна досі відзначає Різдво 7 січня, а не 25 грудня?
Ось суть:
Наближається Різдво. 25 грудня християнський світ святкує Різдво. Але не Украіна. Навіть після агресії з боку Росіі, Украіна продовжує дотримуватися російського дискурсу у культурі (а свята-невід'ємна частина культури). Ви скажете, так то католицькі і протестантські краіни святкують Різдво 25 грудня, а православні-7 січня, в Украіні більшість населення дотримується православних традицій, тож все логічно? І будете не праві. Насправді, більшість православних Церков відзначають Різдво саме 25 грудня. Православна Церква в Греціі. Православна ж ? Відзначає саме 25 грудня. В Болгаріі Церква Православна? Еге ж. Відзначає 25 грудня. В Румунії-25 грудня.


То чи не варто Украіні у питанні спільних свят між Європою і Росією , обрати Європу, а не Росію?


А ви як думаєте?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення Кокетка » 24 грудня 2015, 21:01

я за підняття економіки і рівня життя людей, а потім будем переназивати вулиці, села і міняти дати свят .
насправді було би логічніше відсвяткувати різдво закінчивши піст і святкувати новий рік так гучно як у нас прийнято.
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей