Глобальні оголошення!



Україна: майбутнє і теперішнє

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Україна: майбутнє і теперішнє

Повідомлення mari » 26 лютого 2011, 14:29

В якій Україні ви хочете жити з своїми дітьми? На що вона має бути схожа?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Re: Україна і майбутнє?

Повідомлення happymami » 05 березня 2011, 23:34

Вона має бути з такими ж краєвидами, як теперішня Україна. Але з нормальною мовою. З менталітетом народу капку іншим. З можливістю працювати і отримувати гідну зарплату. Вона має мати толкового президента. Ну і уряд само собою. О. А може помріяти, щоб нею правили жінки? Але розумні і ідеологічні і релігійно виховані? Гггг. О. Так
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Україна і майбутнє?

Повідомлення Vika » 06 березня 2011, 02:23

Можливо в нас так зараз , тому що живе і керує досі радянське покоління і покоління шалених 90 -их, яке нічого немало і все їм всього мало , бо як хомяки , ховають ховають по норах і наховатися не можуть . Можливо ото трохи переросте і вже наші діти зможуть довести до пуття ту нещасну країну .принаймні хочеться вірити , що не так все пропащо , як виглядає :(
Vika Офлайн


 

Re: Україна і майбутнє?

Повідомлення Marta » 06 березня 2011, 16:14

І я щось слабо вірю.
В нас та система така, кожен за кимось стоїть, всі свати-брати, куми, з кожним треба поділитись і когось послухатись. що навіть якби нова людина прийшла до влади-вона нічого не зможе зробити нормального.
А нове покоління....Ну, поживемо-побачимо...Ми все-одно завжди будемо відставати від розвинутих держав на десяток років.
І менталітет наш ну, мені не сильно подобається....І люди наші- ну вибачте, просто вівці якісь, якого президента вибрали! :niger: Так що на що заслуговуємо-те і маємо. Мені вже майже все одно.
Ще на Помаранчевій я стояла і прапором махала, а тепер мені головне три речі- щоб не було в нас війни, щоб не було повеней, землетрусів, катаклізмів, щоб не було гірше.
Ми привикли до всякого, і далі прорвемось, але хочеться, звичайно, більшого.... :-|
Marta Офлайн


 

Re: Україна і майбутнє?

Повідомлення mari » 19 березня 2011, 14:06

В центрі Європи є країна, яка по площі більша Франції, Італії, чи Іспанії. Тут є моря і повноводні ріки, плідні чорноземи, столітні ліси, високі гори. Але саме велике багатство цієї землі- народ. І назва в неї милозвучна - У К Р А Ї Н А!!!
А люди тут які: люблячі, господарчі, віруючі в Бога, творчо обдаровані, учителі життя, дбаючі про Землю, природу, життя. Щасливці, які хоббі перетворили в професію.

Поля, Землі, маленькі хатки, домашні школи і євроінститути через нет.
Це- моя Україна і ваша. НЕЗАБАРОМ! СКОРО! ОЧІКУЙТЕ! ВІРТЕ!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Україна і майбутнє?

Повідомлення Melisa » 28 травня 2011, 22:58

Натрапила на статтю
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Рішила поділитись.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Україна і майбутнє?

Повідомлення Перлинка » 28 травня 2011, 23:33

Nelya
А що ,власне,в тій статті тебе зачепило,сподобалось чи навпаки?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Україна і майбутнє?

Повідомлення Melisa » 28 травня 2011, 23:47

Сподобалось. Але якось не зовсім згідна. Ну от наприклад про те, що всі покірно голови опускаєм перед несправедливістю. Є ж люди,які боряться за неї. Але можливо автор і мала на увазі більшість? :?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Україна і майбутнє?

Повідомлення Перлинка » 29 травня 2011, 00:56

мені абсолютно не сподобалась

вважаю що подібні роздуми підтрунюють народ,так би мовити беруть на понт

і то в основному молодь,неокріпші уми,щоб всі відразу кинулись доказувати та ми не такі,ми не свинопаси,ми козаки

автор типу хоче розбудити,розворушити українців

завуальовно закликає до боротьби,повстання,цитуючи часто Донцова-батька укр.націоналізму


Я особисто проти будь яких заворушень ,де може проливатись кров
Вперше з гіркою категоричністю протиставив психіку козака психіці "свинопаса" Тарас Шевченко. Він був не проти селянського стану, а проти тих "хамовитих синів", які покірно хилилися перед панською пикою.


А що ж тоді скажемо на це?

Український націоналіст християнин чи хто?

Отож, коріться кожному людському творінню ради Господа,— чи то цареві, як найвищому, чи то володарям, як від нього посланим для карання злочинців та для похвали доброчинців. Бо така Божа воля, щоб доброчинці гамували неуцтво нерозумних людей, як вільні, а не як ті, що мають волю на прикриття лихого, але як раби Божі. Шануйте всіх, братство любіть. Бога бійтеся, царя поважайте. Раби,— коріться панам із повним страхом, не тільки добрим та тихим, але й прикрим. Бо то вгодне, коли хто через сумління перед Богом, терпить недолю, непоправді страждаючи. Бо яка похвала, коли терпите ви, як вас б'ють за провини? Але коли з мукою терпите за добрі вчинки, то це вгодне Богові!
1Петра 2:13—20


Ще менше щадив самолюбство українця Донцов. "Свинопаси" у всі віки були, є і будуть з їх полохливою ненавистю до героїчного, до патріотичного націоналізму і кращих козацьких традицій, які кличуть до боротьби і заважають "зав’язуватись салу".


За що нас, українців, не поважають?

По-перше, за простацтво

З нас насміхаються, що ми занадто конкретні, дріб’язкові, що наші ідеали не сягають вище корита й жолоба, а помисли заповнені лише салом і борщем, а сучасною термінологією – накопиченням матеріальних статків. Ніде правди діти – це справді так.

Дмитро Донцов називає найпоширеніший психологічний типаж остійським, який безнадійно прив’язаний до дрібних матеріальних благ, вульгарний у смаках, пристосуванець і кон’юнктурник, завжди біжить за вітром. Його власні інтереси нерідко дорожчі від такої "абстракції", як незалежність України…


Так мої особисті інтереси дорожчі ніж незалежність України.
Гадаю ,що зі мною погодиться більшість.Тільки не всі хочуть бути відвертими найперше самі з собою.
Допустимо розпочнуться криваві заворушення ,і ви маєте можливість виїхати в країну де будете в безпеці ,скористаєтесь цією можливістю,чи лишете дітей напризволяще,а самі з чоловіком підете з вилаами на танки боротись за незалежність?То буде попросту марно пролита кров,бо фінал відомий.

Для мене життя моє та моїх рідних важливіше будь-якої незалежності шараварів та вінків в стрічках .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість