Глобальні оголошення!



Патріотизм: у чому він?

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Патріотизм: у чому він?

Повідомлення erinaceus » 02 червня 2016, 15:34

Давно вирують в моїй голові такі думки. А після прочитання "Марусі" В.Шкляра і зовсім не дають спокою (хто читав, той зрозуміє :wink: ).
Така важка історія в нашого народу. Скільки століть боролися за незалежність, і все хтось посягав на наші землі. 20 століття взагалі стало епохальним: дві війни, визвольні рухи, партизани, УНР, бій під Крутами, і ще десятки сумних епізодів. Скільки мільйонів життів було віддано та, на жаль, і сьогодні гинуть тисячі... Всі вони боролися за Україну, за незалежність, за свободу. То чому ж зараз більша половина населення готова за першої ж можливості покинути країну і виїхати за кордон?! Скільки вже тисяч виїхало, і сьогодні сотні шукають найменшої можливості емігрувати. Їхати у морозильних фурах, платити купу грошей за підроблені документи, назавжди залишати свої сім'ї... Я переконана, що якби відкрили кордони, то на завтра у більшості сімей полишалися б лише діти і пенсіонери. В чому ж наш патріотизм?! У банальних вишиванках?! Це всього лиш данина моді. Бо всі мають, бо всі вдягають на свята і у гості. А за тою вишиванкою серце то гниле, серце в якому нема любові до Батьківщині. Лиш образа і скарги. На владу, корупцію, продажність, відсутність грошей, великі ціни, і т.д. За що ж тоді боролися і досі воюють наші земляки? Відсутність самоповаги, національної гідності і ПАТРІОТИЗМУ...
Вибачайте за велику кількість букв, але дійсно душа болить за несвідомість наших громадян.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Патріотизм: у чому він?

Повідомлення pan_kotskyy » 03 червня 2016, 13:17

erinaceus написав:Я переконана, що якби відкрили кордони, то на завтра у більшості сімей полишалися б лише діти і пенсіонери.

Взагалі-то, і зараз хто хоче, може виїхати, хіба ні? Не всіх пустять до Америки, але, припустим, в Польшу, Чехію хіба така проблема виїхати?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Патріотизм: у чому він?

Повідомлення Ulkanet » 03 червня 2016, 23:05

може виїхати той хто має за шо їхати :crazy: в містах ше пів біди, а в селах - така бідося :sad: що аж не віриться :sad:
і той кого тут нічого не тримає або є можливість виїхати сімєю.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Патріотизм: у чому він?

Повідомлення ЯЗюзя » 08 червня 2016, 00:03

pan_kotskyy написав:Не всіх пустять до Америки, але, припустим, в Польшу, Чехію хіба така проблема виїхати?


Зараз реальна проблема, навіть поляки вже не дуже хочуть українців, черги на кілька місяців в консульствах розписані. Знайома вже півроку не може виїхати в Польщу, хоча каже, що заробітки і без того мізерні в порівняні з минулими часами. Воно й не дивно, адже тільки офіційно в Польщі за минулий рік побувало більше мільйона нашого люду.
ЯЗюзя Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 07 червня 2016, 23:39
Дякував (ла): 3 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Матвій


Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron