Глобальні оголошення!



Чому ми так живемо погано?

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення TYulia » 25 лютого 2017, 00:33

А мені от якось в такий передвесняний час особливо кидається в очі як то "ми погано живемо".
В місті настільки брудно і неохайно :ireful: і це я практично тільки по центрі ходжу. Десь тиждень тому йшла через пішохідний міст біля вокзалу, якраз вже все почало топитись, то там настільки багато того болотяного місива було, що жах. Ну це ж міст, він вже давно мав би бути розчищений від снігу. Сьогодні вже він просох, але всеодно видно що купи піску-болота є.
А той горе-каток?! Цікаво, коли то його розберуть, певно чекають, щоб навколишній сніг і внутрішній лід повністю стопились, щоб зовсім не прикладати зусиль, щоб його забрати.

Ну а дороги... то просто "неймовірні".

Коли то ті українці навчуться робити свою роботу якісно і відповідально?!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення TYulia » 10 березня 2017, 00:40

В продовження історії про пішохідний міст :crazy: вже видно, що трохи його мели, але не дуже совісно. Могли б день гарно той міст почистити, вже б було до наступної зими, а так болото чи породи ще довго будуть.

Далі по дорозі в мене була Вул. Чорновола :pardon: вже знову кілька бабок-дідів щось там продають. Вже довший час було там пусто. Я особисто не маю багато проти тої торгівлі на цій вулиці, але якщо не можна, то не можна. Бачила пару раз як поліцейські стояли над якоюсь бабкою, просили перейти у відведене місце, а вона відверто їм хамила. А ту ситуацію, як одну жіночку у відділок забрали, то взагалі роздули не знати як з наїздом на тих же поліцейських. Зовсім наші люди не є законобоязні.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення nelly » 10 березня 2017, 00:59

А на жд оту махіну побудували типу ж для тих всіх бабок? :confused:
Стоіть закритe на ключ..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення nelly » 10 березня 2017, 01:07

В продовжeння чому так погано..
Тільки що побачила у ФБ
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

То близько біля мeнe, там йдe війна з Матлою за зeмлю. Алe на тому стадіоні крім пару хлопчаків які грають у футбол, всі рeально бухають, а і щe псів вигулюють...
То вот нe знаю що кращe чи такe захалустя чи житлові будинки... :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення TYulia » 10 березня 2017, 10:03

Щойно прочитала новину, що комунальники просять викликати поліцію, коли бачимо що хтось щосьпалить, зокрема листя і сміття. Є закон на те. Але ж регулярно палять люди :ireful: я дуже злюсь, як лишу вікно відкрите, і мені того запаху найде. Ще плюс, одяг часто сушу за вікном, а потім він весь смердить. Я ще розумію, як десь по селах палять, згромадили з кількох соток, вивозити десь то треба спеціально. А в Тернополі, бачу згребуть оберемочок, що за раз могли б в смітник винести, що є за 10 м, але нє - вже димиться півдня. Дуже нервує це :dash:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Ulkanet » 10 березня 2017, 14:41

бо тупі наші люди :dash:
я всьо гребу і в купку складаю. а за 1-2 роки маю собі компост - і на градочки :dance: .
всі сусіди теж палять - щей мокре, яке не горить - а димить цілий день :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Кадімессо » 10 березня 2017, 14:47

nelly,а я таки ЗА стадіон.На цьому стадіоні пройшло все моє дитинство,якщо так можна сказати.Я жила в будинку,де була бібліотека,а тепер надбудовують ресторан,забула,як називається.Всі діти з навколишніх будинків грались на стадіоні,були змагання з волейболу,футболу,взимку була лижня прокладена,влітку всі загаряли там,студенти з училища проводили там уроки фізкультури.Там завжди була купа народу,але завжди було чисто:або було кому дбати про стадіон,або люди були культурніші і не смітили.А зараз там дійсно жах,що твориться.Хоча ми літом інколи ходимо на стадіон,беремо з собою м"яч,велосипеди,діти наганяються.Просто треба щоб стадіон був потрібен не лише людям,бо дітям було б цікаво там,якби привели все в порядок,а і владі,яка бачить не стадіон там,а ласий шмат землі для заробляння грошей.
От і все.
Посмішка- найдешевший спосіб змінити свою зовнішність
Кадімессо Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 21 грудня 2014, 03:14
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 68 раз.

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення nelly » 10 березня 2017, 14:58

А з тобою погоджуюся. Але за перепрошенням влада там не смітить. Навіть на тих мітингах в захист стадіону такі хрони виступали, що мені реально було соромно. Ми теж на той стадіон ходимо часом літом. Я теж За стадіон, але як майданчик а не бар..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Кадімессо » 10 березня 2017, 15:10

Звісно влада не смітить,але вже не один раз бачила,що перестають прибирати якесь місце,назбируються купи сміття,а т оді починається будівництво.Навіть в нашому дворі є невеличка ділянка з приватним будинком,то там зараз ніхто біля нього не прибирає,а от цього літа люди взнали,що там планують вліпити ще одну багатоповерхівку,хоч місця там геть мало.
Посмішка- найдешевший спосіб змінити свою зовнішність
Кадімессо Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 113
З нами з: 21 грудня 2014, 03:14
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 73 раз.
Подякували: 68 раз.

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 березня 2017, 15:38

А справді, що це за мода в наших людей бухати на стадіонах? Борються зі стереотипами? :hi:
Ми живемо напроти стадіону 14 школи. Але гуляти на стадіон якось ніколи не ходили. А колись літом хтось із сусідських мамів каже, а чого ви не ходите на стадіон, там так багато дітей з роликами, велосипедами, самокатами. І я думаю, а дійсно, а чого ми туди не ходимо. Все ж в дворі все одно переживаєш, що якась машина буде їхати, а на стадіоні вже точно нікого. І ми якось ввечері пішли із самокатом. М'яко кажучи, почувала я себе там некомфортно. На лавках і тренажорах всюди сиділи люди і бухали, але не якісь там пацани, а сімейні люди, тати і мами, згуртовані по пару сімей докупи. А діти так, діти самі катались, хто на чому, менші возилися в піску, в тому, що призначений для стрибків у довжину. І якось так... :crazy:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron