Глобальні оголошення!



Чому ми так живемо погано?

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Радмила » 02 листопада 2015, 09:32

Є у мене сусід. Молодий хлоп,має дружину, двоє дітей. Я з ним давно не говорю, бо вибачте на слові бидло бидлом. Спочатку довго з ним сварилась за паління цигарок в під'їзді. Потім за паркуванням вихлопною під вікна. Зрештом живе собі й живе. Палити кинув, машину ставить далі.
Сьогодні спостерігаю картину. Приїхав його бус з коробками з печивом, отих таких великих на кілька кілограм, що зверху целофаном запаковано, їх у всіх магазинах в кондитерську відділі можна бачити. Він двері відкриває. Кілька коробок випадає, целофан рветься, печиво висипається усе на асфальт. Здогадайтесь, що далі?
Визбирав все до єдиного печива, запхав у коробку і целофаном зверху закрив. Я це бачила з вікна. А потім це печиво купить якась мама дитині, і довго буде думати, чим дитина отравилась?
Ну якого кращого життя можна хотіти? Не має поваги один до одного. Замість того, щоб викинути те печиво в сміття, як можна його пакувати? Для нього мабуть люди, то худоба. Все з'їдять, навіть з землі.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Tajga » 02 листопада 2015, 09:40

ет. він не думає про інших навіть в контексті худоби, а лише за свій прибуток...
Можна було б не в сміття, а пташкам... але про таке вже точно ніхто не думає...
Немає у деяких поваги навіть до себе, чесно. що казати за повагу до інших... Всі хочуть все, одразу і просто зараз і загалом це стосується матеріальних речей... :sad:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення taranjka » 02 листопада 2015, 10:53

Наші люди то сум. Я не люблю узагальнити, але кількість бидло просто критична. І це майже не залежить від віку. Один знайомий дядько хвалився, як він працював на хлібзаводі, ще в 90, і як він з іншими працівниками часом брудними ногами містили тісто. Питаю чи їв той хліб, каже їв, , і мамі давав, і дітям своїм.... і нічого дикого в тому що робив він не бачить, бо був молодий п'яний :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Mama3 » 02 листопада 2015, 14:09

Як на мене, то поки в кожного в голові не буде відповідальності за вчинки, слова, поведінку, то сам хоч розбийся, а всіх не перевиховаєш, а живемо ж у сусіпльстві, хіба десь на хутір тікай. :sad:
А про бидло, то точно, розвелося багато. Найбільше бісить,коли говорять: а я що, нічого, от всі так роблять і т.п.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Ulkanet » 02 листопада 2015, 17:34

дівчата, бо нема покарань!! зробиш ти зле чи ні - кари не буде! а от якби в нас була кара - штрафи, виправні робот - то і люди боялися б! а так кого боятися??? що хочу - те і роблю! а совість - то тре ще з дитинства виховувати.

я б тих хто кидає сміття на вулиці і окурки - не карала штрафами - а карала виправними роботами: 10-20 робочих днів двірником - най позамітає з 5 ранку до 12 дня "таке всяке сміття" - тоді дойде, бо заплатить там пару грн. штрафу і пофік - далі буде так робити (((
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Marichka » 02 листопада 2015, 18:05

Улянко,маєш гарні погляди на вирішення.Треба було йти депутатом :)
А щодо теми,то образливо дуже,коли,наприклад,купуєш той синупрет за 190 грн і не знаєш,чи часом не підробка;коли ніхто не знає докінця правду про склад вакцини і т.д. ((( Коли купуєш той шампунь як завжди,але він може бути розведений...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Ulkanet » 02 листопада 2015, 18:16

Marichka ні таких "варятів справедливості" треба в нову поліцію. шкода - не прохожу по багатьох параметрах ((((
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення taranjka » 02 листопада 2015, 18:46

Цілком згідна, що якби було адекватне покарання, а точніше гарантія, що його застосують -відповідальності було б більше. А так... хоча є ще щось в менталітет і ми це бачимо в повсякденних ситуаціях, коли діється за мовчазні згодою більшості. Наприклад в мене було багато випадків в маршрутах, коли я сварилася з водієм ( то Він рушив коли діти не сіли, то закурив весь салон, то не зупинився де потрібно, то вигнав інваліда....) Жодного разу, мене не підтримав ніхто з присутніх. А це десятки незнайомих мені людей, різного віку і професій, які найчастіше дивились на мене як на ідіотку. Раз водій навіть сказав, що робить послугу, що їде по маршруту, міг би взагалі не їхати, і молодий чоловік сказав мені - невимахуйся. І такого Дуже багато, рідко хто заступиться коли гноблять іншого .
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення TattyMummy » 03 листопада 2015, 00:16

Оце точно, taranjka, я також в шоці від того, що наші люди в маршрутках мовчать. По посвідченню не бере водій (а точно "повного комплекту нема") - всі мовчать, прищемили дверима мені ногу, пенсіонерці голову!!!, ДИТИНУ!!! - всі мовчать. І завжди-завжди на тебе дивляться як на ідіотку, яка прийшла в маршрутку робити зауваження і сваритись... Ні разу я ще не чула від водія "вибачте" :( І тут точно не в покаранні справа, а в простій людяності.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Ulkanet » 03 листопада 2015, 00:36

а я чула раз, як водій вибачався і дав свій номер жінці, яка пострадала від того що він різко загальмував. Вдарилася головою у переднє крісло - як раз носом (там де буває горбик) - кровіща юшила :scare: всі кричали на шофера, але ніхто не помагав жінці :scare:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron