Глобальні оголошення!



Чому ми так живемо погано?

Модератори: TaniaPicaSSo, taranjka

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення taranjka » 03 листопада 2015, 01:47

Ulkanet часом не 6 маршрут?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення erinaceus » 03 листопада 2015, 14:11

У нас взагалі в людей дуже багато злості... І в водіїв, і в продавців, і в службовців. Ну так, у всіх проблем багато. Але це не означає, що з ними треба йти на роботу і псувати настрій іншим. А ті кислі обличчя на вулицях, аж тошнить :cry: Я розумію, що життя важке, але ходити вічно насупленим, зайвий раз не усміхнутися, не привітатися, це ж не можливо. Коли приїжджаєш з-за кордону, це найперше, що кидається в очі, і так давить на голову...
Найбільша наша проблема в менталітеті. Кожен думає лише про себе, ну максимум про свою сім'ю. Давно пройшли ті часи, що ради ближнього українець зніме останню сорочку.
І що б не мінялося в країні, реформи, влада і т.д., в голові змін не відбувається. І смітять, і курять, і паркуються, де хочуть. Ні тобі манер, ні виховання, ні етикету. Це, найперше, закладається в дитинстві сім'єю. Але як батьки самі не сповідують тих принципів, то і дитину нічого не навчать. Скільки батьків з дітьми і смітять, і на червоне світло дорогу переходять, і машину ставлять на тротуар. Все без толку...
А менталітет змінити це з зони фантастики. Ну хіба пройде декілька поколінь, люди трохи поїздять по світу, подивляться, як інші живуть. Але ми з вами мабуть до тих часів не доживемо...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення taranjka » 04 листопада 2015, 13:40

згадався один випадок літом. ми гуляли біля співучки і до нас "прибився" хлопчик десь роки 3 мав. не грався, але хвостиком ходив за моїми малими. позаглядавши побачила чоловіка, який на лавочцці сидів, запитала чи то його тато, сказав так. ну ок думаю. за півтори години до малого підійшло 2 дівчини (клас 9-10) і він з ними пішов - виявилось то сестри, яких навіть ніде не було видно. потім вони повернулися і малий лишився знову з нами. за пів години нам вже потрібно йти, ми попрощалися з ним, а він йде за нами. я сказала, що не можна, нехай йде до сестер. він розвернувся і пішов. ми теж, десь в сторону чортового колеса. йшли ми дуже повільно, і тут я бачу, що той малий йде з компанією іншої - дві пари батьків і з ними малі діти. думаю о, певне мама-тато повернулися. вони нас обганяють і повертають в іншу сторону. малий з ними не йде, як я розумію, вони його вигнали. тоді малий чіпляється за візок іншої жінки і вже йде з нею. я їх наздогнала біля чортового колеса. питаю чи то її син - каже ні, вчепився і йде з нею.
взяла малого за руку і повела до сцени, там вже ганяло 2 перелякані дівчини і його шукали. посварилась на них, а малий тим часом на руках ревів.
дівчата безвідповідальні, але 3 штуки мамів і 2 штуки татів - абсолютно байдуже поставилися до того, що то за дитина і куди вона піде
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення nelly » 04 листопада 2015, 15:58

Чоловік десь сказав Маргариті що ті що на вулиці смітять то Олені. То тепер де йду мала знов Мамо ну чого тих оленів так багато.
І ще мені нагадалося за війни за стадіон ТЕстильник біля мене що його хоче Матла забудувати. Коли літом був там двіжняк і Ландяк виступав то там навіть прибрали і всі кричали що того стадіону треба для дітей бо то покоління має спортом займатися. Так там грають футбол інколи а скільки там народ в день БУХАЄ це не передати словами, вчора пішли туди з малими то реально шпорталися за бутилки. то ж бухають ті хто там живе в тих 5 будинках що поруч. Зранку пару разів бігла то купа купезна псів вигулють реально бігати боялася щоб на мене якись песик не наскочив. От і думаю грішним ділом що може таки було б краще щоб забудував тоді б там майданчик зробив і було б чисто може. Ще маю піти до Ландяка щоб поставили там хоч залізні урни може хоч туди смітитимуть. Печалька з тим стадіоном((
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення erinaceus » 04 листопада 2015, 16:07

Хаха, "олені" то класно :hi:
У нас взагалі дуже багато батьків за дітьми не дивляться. Мене то так дивує :dash: Вийшли гуляти і або по телефону тріпаються, або з подружками ляси точуть. Та я розумію, що хочеться поговорити, але ж дитина під час прогулянки на маминій відповідальності. Буває деколи на майданчику не тільки за своїм дивишся, а ще й за кимось, щоб собі щось не зробив, бо мама не звертає уваги. Та й різні діти є. Б'ються, штовхаються, з силою забирають іграшки. Я до такого ставлюся спокійно, але ж мама може принаймні сказати, щоб так не робив чи відвести в сторону заспокоїти. А вона навіть в той бік і не дивиться. То я маю бути суддею між всіма...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Ulkanet » 05 листопада 2015, 00:53

taranjka написав:Ulkanet часом не 6 маршрут?

ні )))
30 маршрутка. то всьо якраз біля філармоні сталося.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення erinaceus » 21 січня 2017, 18:03

Не перестаю дивуватися характеру наших українців. Хожу зараз в автошколу, практичні заняття - їзда. Ну так, я новачок, помилок багато, їжджу повільно, може раптово машина заглохнути, чи помало починаю рух після червоного світла. Ну але ж для того і написано на машині "У"! А такі вже всі нервові, що ради нема! Так сигналять, переганяють і підрізають, ніби всі жінок в пологовий везуть :dash: Ну блін, така у всіх спішка, як на Манхеттені. Хіба їх тих 10 секунд врятує... Самі ж колись такими були. Як казав один з автошколи: в мене таке враження, що всі народилися з правами :ireful:
Як швидко проходить час і ніхто не пам'ятає, що сам колись був в такій же ситуації. Це не лише водіння стосується, а багатьох аспектів. Наприклад з дітьми. Не притримають двері, не допоможуть з коляскою, в тролейбусі. Дивуються, коли в дитини істерика і її не можна заспокоїти. Зляться, коли мама часто ходить на лікарняне, бо дитина хворіє. Ніби ніхто ніколи дітей не мав.
Чи ті самі маршруточники, які постійно верещать на пенсіонерів. Вони також колись постаріють, і до них будуть ставитись так само. Все відчують на власній шкірі.
Ох, українці, українці... Люди творять державу :sad:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Marichka » 21 січня 2017, 18:31

Я в такому випадку кажу ГОЛОВНЕ,ЩОБ МИ ТАКІ НЕ БУЛИ
Що6 я так не чинила
Але люди тепер озло6ленші-то факт
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення Новенька » 21 січня 2017, 20:13

Ото я сьогодні така зла. Робили з дитиною сніговика, великого гарного. Вже як ішли, прийщла молода сімейка з дитям фотографуватись. Ми поїхали на качелі, а за пів години повертались, то нашому сніговику вже доробили "статеві" ознаки, одразу обох статей. Ну як тут не будеш злий? :ireful:
Взяла то все повідчіпляла, почистила і поїхали додому, а самій так якось непереємно. Хочеш щось показати, то зроби сам, нащо псувати, тим більше робили сніговика з дитиною
і наш сніговик (навіть робила покрокове фото ))))))
Зображення
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Чому ми так живемо погано?

Повідомлення vit.mosom » 27 січня 2017, 13:52

erinaceus написав:Не перестаю дивуватися характеру наших українців. Хожу зараз в автошколу, практичні заняття - їзда. Ну так, я новачок, помилок багато, їжджу повільно, може раптово машина заглохнути, чи помало починаю рух після червоного світла. Ну але ж для того і написано на машині "У"! А такі вже всі нервові, що ради нема! Так сигналять, переганяють і підрізають, ніби всі жінок в пологовий везуть :dash: Ну блін, така у всіх спішка, як на Манхеттені. Хіба їх тих 10 секунд врятує... Самі ж колись такими були. Як казав один з автошколи: в мене таке враження, що всі народилися з правами :ireful:
Як швидко проходить час і ніхто не пам'ятає, що сам колись був в такій же ситуації. Це не лише водіння стосується, а багатьох аспектів. Наприклад з дітьми. Не притримають двері, не допоможуть з коляскою, в тролейбусі. Дивуються, коли в дитини істерика і її не можна заспокоїти. Зляться, коли мама часто ходить на лікарняне, бо дитина хворіє. Ніби ніхто ніколи дітей не мав.
Чи ті самі маршруточники, які постійно верещать на пенсіонерів. Вони також колись постаріють, і до них будуть ставитись так само. Все відчують на власній шкірі.
Ох, українці, українці... Люди творять державу :sad:


Мені інструктор теж казав: "Заспокойся і не зважай на них уваги. В нас є буква "У", щоб усі спеціально бачили, що учень. Хай самі себе згадають, коли водити вчилися". Але як же ж заспокоїтися, коли вже почала нервувати?)))
Та і пішоходи також часом змушують сиві волосини з'являтися, коли випригують на перехід (це ще добре, коли саме там, частіше просто в недозволених місцях). Але більш за все мене лякають батьки або бабусі, які самі порушують ПДД, так ще й дітлахів за собою тягнуть, зовсім не дивлячись на дорогу. А чи думають вони, що можуть загинути і вони, і їх діти? Ні! А водію потім неси відповідальність за це, хоча в таких випадках він і не винен.
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Поперед.Далі

Повернутись до Політика, суспільство, Україна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron