Глобальні оголошення!



Куди зникають розумні діти

Модератор: Сяна

Куди зникають розумні діти

Повідомлення Pipochka » 25 квітня 2014, 23:14

Оце недавно переглянула дуже цікавий фільм про відношення рівня інтелекту до успішності людини в житті. Виявляється не все так просто (або просто це я щодо виховання дітей)
ось ссилка, може комусь сподобається і щось візьме собі до уваги.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: Куди зникають розумні діти

Повідомлення Ulkanet » 25 квітня 2014, 23:31

Pipochka о, якраз це шукала, бо по телевізору не було змоги подивитися. Дякую!!! :rose: :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Куди зникають розумні діти

Повідомлення krapk@ » 26 квітня 2014, 11:58

я дивилася по телевізору, але нічого нового не почула. Відомі істини:не заважати розвиватися-давно з усіх ресурсів звучать ці заклики. Розвивати творчість треба само собою-то вже не в одній сім'ї тепер спеціальні стіни де можна малювати чим завгодно чи т.п, але і логічні науки теж варто прививати, принаймні, цікавість до них з дитячих літ. Щодо IQ то дивнувато що кожен 5 українець в нас на рівні 30 балів але при цьому всьому загальний середній показник українців-на 2 місці і світі-щось статистика хромає, навіть випереджає японців. Хоча, як вони вірно сказали, це ж нічого не означає, більш важливіше-успішність, цілеспрямованість людини. А от тест з 2 зефіринками мені сподобався. І хоч моя дитина перший раз не дочекавшись 15 хвилин з'їла першу цукерку а коли кликав мене що стрілочка на годиннику показує 15 хвилин і вимагав щоб я вже дала 2 цукерку бо пообіцяла (не вірно зрозумів умови отримання 2 цукерки). Ніби логічно зрозуміло, що коли в 4 роки дитина може відкласти миттєве задоволення задля майбутньої більшої вигоди, то є шанс що вона зможе досягти більшого в кар'єрі, хоча... це ж було 40 років тому,, а тепер інші діти, кардинально інші. А вам що сподобалося? Як вам той експеримент з фотками в газеті де було написано кількість фоток і так ніхто крім 1 мужика не помітив. Мабуть так і в житті ми часто не помічаємо важливого, явного, підказок в рішенні.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик


Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість