Глобальні оголошення!



Український холостяк-4

Модератор: Сяна

Re: Український холостяк-4

Повідомлення TYulia » 09 травня 2016, 23:27

mariana написав:Від початку трансляції холостяка в неті всі пишуть що переможе Альона, чи так, то буде видно.
Щодо самого проекту, то так, не треба сприймати його серйозно, це шоу, де все по сценарію і в кожної дівчини своя роль.

по факту мені Альона найбільше подобається- молода, щира, життєрадісна. Але щось так показують що Холостяку вона не підходить, що вона замала, занаївна, немає своєї думки. Чи то таки дійсно тим чоловікам головне щоб "Загадка в жінці" була, а не щоб все просто і гладко складалось :crazy:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Український холостяк-4

Повідомлення nelly » 09 травня 2016, 23:31

моя свeкров тeш фанат того шоу, шe розумію молоді дивляться, а от який інтeрeс публіки50+? Молодість згадують чи що?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Український холостяк-4

Повідомлення Natalinda » 10 травня 2016, 00:41

pan_kotskyy написав:Взагалі-то, мені цікавий психологічний бік.

Психологічний бік написання сценарію? :wink:
taranjka написав:Не знаю до чого там фемінізм :) але я фемністка, але того теж не розумію

Ну я мала на увазі не суто визначення фемінізму, я розмію про що ти) Я теж за рівні права, але мені довподоби щоб таки завойовували жінок чоловіки, а не навпаки)))) Якось не хочеться лізти із шкіри щоб комусь сподобатися, а от щоб протилежна стать піднапрягалася - то я не проти ::Р: , а так це шоу "пропагує" те що жінка має добиватися чоловіка, а не навпаки, для мене це - печалька(((((

Справді - скільки людей - стільки і вподобань, і поняття норми з часом змінюється....
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Український холостяк-4

Повідомлення Ulkanet » 10 травня 2016, 00:55

там немає сценарію, ви почитатйте, що пишуть учасниці попередніх сезонів. :crazy:
але навіть я того Холостяка-6 дивлюся :=): попередніх не дивилася, лиш пару раз про Андрія - того що пластичний хірург бачила і все.
цікаво чи він дійсно в житті такий, чи його таким нам показують? :confused:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Український холостяк-4

Повідомлення Natalinda » 10 травня 2016, 01:08

А як то ті сезони йдуть? Скільки їх в рік? Цікаво просто скільки часу триває вже те шоу)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Український холостяк-4

Повідомлення Ulkanet » 10 травня 2016, 01:14

Natalinda то вже 6 сезон. раз в рік то показують :crazy:
то виходить - що вже 6 рік підряд??? :crazy: :crazy:
але може я помиляюся, бо я ж попередніх не дивилася - лих той грузін мене заінтригував :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Український холостяк-4

Повідомлення mariana » 10 травня 2016, 01:24

Не будьте такі наївні, там все по сценарію! Хто де і що пише? які учасниці? У всіх контракт про нерозголошення, правда не знаю на який термін. Я дивилася перших кілька сезонів, багато прочитала про це шоу, от через то що практично все по сценарію і далі лишила дивитися, тільки цього року подруга мене підбила знову дивитися, то я так пару серій глянула. Всі бійки, скандали мій учасницями або сценарний хід, або робота психологів, маніпуляція, не маю багато часу розписувати,якщо чесно, але в чесність цього шоу я не вірю. Холостяк отримує гонорар за участь в шоу, це давно відомо. Дівчата - піар, хто яскравіший, того помітять і десь на якесь шой візьмуть, чи в рекламу, чи ще кудись. Правда не виключаю, що хтось з дівчат і зміг закохатися в того холостяка.
Зараз 6 сезон, перший був в 2011 році.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Український холостяк-4

Повідомлення Ulkanet » 10 травня 2016, 01:54

mariana учасниці попередніх сезонів. в Гугле можна знайти їх інтервю, де вони описують, про ситуація на проекті - так то всьо маніпуляції. ні книжки - ні музики, ні телефона - ні компа.
їм кажуть на які теми вони мають говорити - але сценарію ніхто не пише і не кажуть - кажи то і то :yes: холостяка ідеалізують - так щоб більшість дійсно почала закохуватися - щоб були правдиві емоції
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Український холостяк-4

Повідомлення pan_kotskyy » 10 травня 2016, 02:32

Natalinda написав:
pan_kotskyy написав:Взагалі-то, мені цікавий психологічний бік.

Психологічний бік написання сценарію? :wink:

Ясно, що сценарій є, як і правила - не розголошення, не користування телефоном, що там ще, гонорар холостяку. Але все одно до кроку не засценують, але гляньте, як вдало все закручується, що практично ВСІ дівчата безтямно в того холостяка закохуютсья, не важливо який сезон, який холостяк ))) Важливо статус, достаток, за вуйком з Потуторів так би не пісялись столичні красуні з манікйурами, важливі якості холостяка, майже ідеал, вони ж не бачать як він хропе чи шмаркається, бачать напомадженого, з трояндами з правильними словами... сама атмосфера побачень, кожне з побачень - ідеальне, і все рівно, що то сценаристи продумали все від вишенки на пироженці, яким холостяк пригощає, до скрипаля, гусляра чи ще там хто грає романтику поки герої цілуються.

А от шоу, де б за дівчину боролись 25 мужчин, ну не знаю, треба щоб вона була королівської крові, одруження з нею надавало б статус як мінімум графа, привілеї типу довічне звільнення від податків, бо інакше який зміст мужикам боротись за неї? І все одно, не думаю, що так би штабелями падали і плакали на церемонії троянд )))) А ще якби вона з кожним перецілувалась, то якась вже трохи .... а мужику норм "строіти атнашенія" з кожною через поцілунки, а шо.

Цікаве оте самодурство, коли от Анеті з тими своїми причудами і дикістю бігає "ета полнастю мой челавек". Бачила вона його без року тиждень, і то її челавек, і так само кожна інша вважає...
Як гра перестає бути грою для всіх, кожна реве по справжньому.
До речі, таки Анетті найгарніша, але допоки мовчить і не корчить рожі...Якби була адекватна, то цілком реально б стала переможницею, а так, з її придурью... ще й готувати їсти не вміє... куди в Грузїї така.
Сніжанна така сексі, видно, що холостяк на неї запав )))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Український холостяк-4

Повідомлення Natalinda » 10 травня 2016, 03:45

pan_kotskyy написав:
А от шоу, де б за дівчину боролись 25 мужчин, ну не знаю, треба щоб вона була королівської крові, одруження з нею надавало б статус як мінімум графа, привілеї типу довічне звільнення від податків, бо інакше який зміст мужикам боротись за неї? І все одно, не думаю, що так би штабелями падали і плакали на церемонії троянд )))) А ще якби вона з кожним перецілувалась, то якась вже трохи .... а мужику норм "строіти атнашенія" з кожною через поцілунки, а шо.

А дe ж гeндeрна рівність? :wink:
Вот так фсігда :cray:



То іх там на початку аж 25?
Я нe знаю які то гонорари мeні трeба було б запропонувати, щоб я пішла на такe шоу :confused:
Сидиш потім така на старості з своім дідулeю і внуками і дивишся, як "програла" іншим любов всього свого життя. :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron