Глобальні оголошення!



Х-фактор

Модератор: Сяна

Re: Х-фактор

Повідомлення Sms » 05 січня 2014, 19:07

Якщо відверто, мені не сподобалось, як вони заспівали цю пісню... Не їхня вона, чи що... Але загалом вболівала за них! Талановиті! :rose:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Х-фактор

Повідомлення irinka » 05 січня 2014, 19:35

Я рада що Порядинський виграв, він дуже гарно співає. А Тріода і так пробється ще, я думаю) Хлопці з Тріоди теж гарно співали, друге місце це також непогано для них :В):
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Х-фактор

Повідомлення flash-ka » 06 січня 2014, 12:25

брєд, самі триндять ,що це співочий конкурс.........більше не буду дивитись х фактор :ireful:
тріода жодного разу не налажала, а їх кинули......все купили, продали ..... :dash: :aggressive:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Х-фактор

Повідомлення Kskz » 06 січня 2014, 17:28

А мені Тріода ніколи не подобалась, навіть не дивлячись на те, що вони з Тернополя. Ім би по ресторанах підходило співати, а не на великій сцені, але то моя думка. Рада, що Порядинський виграв.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Х-фактор

Повідомлення Mysyk1 » 07 січня 2014, 22:02

А мені навпаки Тріода краще співає набагато ніж Порядинський. Хоча з огляду на попередні сезони то хто виграв то зараз недуже чути а от просто фіналісти звучать :ha: . Напевно так і треба було. ::Р:
Привіт моя кохана "сволоч",
Нехай любов з тобою ходить поруч,
Нехай сміється твоє миле "рильце",
А від кохання виростають крильця.
Mysyk1 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 147
З нами з: 10 травня 2013, 14:46
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 63 раз.
Подякували: 116 раз.
Діти: дівчинка

Re: Х-фактор

Повідомлення nadusha » 08 січня 2014, 10:26

Вчора переможцем четвертого сезону шоу «Х–Фактор» з приважком 2 мільйони гривень до звання і слави став опасистий, з рум’яними щоками парубок родом із Чернігівщини, із села Гнідинці Варвинського району Олександр Порядинський. П’ятнадцятирічному хлопцеві вилилось учора пізнім вечором стільки щастя і емоцій, що в нього, ніби з перепою, тремтіли руки і посмішкою, що з’являлася не до ладу, судомило. Все це нормально, бо все це – емоції.

За ці місяці цього, так би мовити конкурсу, цього «Х–Фактора», він встиг людям, що шанують телевізор, спочатку сподобатись, потім від нього занудило, а насамкінець те примітивне шоу примітивних пристрастей тих кондратюків із сєрьогами уже годі було витримати. Там уже не пісня була на кону і навіть не учасники, а ці зарозумілі, ніби гості з табакерки, члени журі. Вони надували щоки, вони закручували фрази, вони вели довгу і бурхливу полеміку, увійшовши в раж і увірувавши, що це цікаво і розумно. Насправді було смішно і навіть гидко. Гидко від тих нікчемних розмов та ще нескінченних реклам на тому телеканалі, який хоче видурити у рекламодавців усі гроші і одразу.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Від себе: Кондратюк мені подобається як людина, Серьогу теж сприймаю не тільки як простого репера(він набагато глибший), Сосєдов (тонкий інтелігент)мені на нерви не діє, до Дубцової теж досить рівне ставлення. Дуже мені подобається Марченко як жінка, як публічна персона. "Тріода" - супер голоси, може не ідеально вони поєднуються, але в тому їх родзинка. Думаю, що вони не згубляться, і ми їх почуємо ще не раз, головне, щоб зіковою хворобою не захворіли. Порядинський те має красивий голос, але до переможця, як на мене, не дотягує.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Х-фактор

Повідомлення mari » 02 червня 2014, 17:13

phpBB [video]

У фіналі польського конкурсу виконавців X-Factor переміг українець, вихідець з Волині, Артем Фурман,
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron