Глобальні оголошення!



Один за всіх на СТБ

Модератор: Сяна

Re: Один за всіх на СТБ

Повідомлення flash-ka » 30 вересня 2013, 15:26

irinka не зовсім зрозуміла, що конкретно ти хочеш від мене почути ?
які загальні фрази....кажу ж що не можна бути байдужими до родичів, сусідів чи просто чужих людей яких побачив випадково.....можливо їм просто сміливості не вистачає попросити допомоги!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Один за всіх на СТБ

Повідомлення flash-ka » 30 вересня 2013, 15:35

У нашому суспільстві дуже часто вирішує долю сором'язливість (стидно. що скажуть люди. а якщо не зрозуміють і не допоможуть.....)
Коли була малою, то могла пів години стояти біля прилавку і піти без хліба додому ,бо стидалась сказати продавцю що мені треба, а вона не запитала :crazy:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Один за всіх на СТБ

Повідомлення Tajga » 30 вересня 2013, 23:46

irinka написав:Ну в першу чергу все-таки БАТЬКИ винні....хіба ж вони незнають що за дітей несуть відповідальність :dash: Незнаю як можна в такому безладі жити, навіть елементарно прибрати і винести мусор, хіба для цього треба грошей??....Батько ніби робив щось для того, або просто робив вигляд що робить.....хоча по ньому видно що він ніби адекватний і дітей би просто так не відпустив.


Ти знаєш, я б не була такою категоричною в судженнях. Ми всі звикли нерозумно користуватися словами, такими як "депресія", наприклад. А насправді, то дуже страшна психічна хвороба, яку не так легко виявити і вилікувати, чи хоча б тримати під контролем... А післяпологова депресія - то взагалі... Це настільки протиприродно і незрозуміло на перший погляд, коли мама замість відчути той чарівний поклик душі - материнський інстинкт і любов до дитини все глибше занурюється в себе, свої незрозумілі світу переживання, зациклюється і впадає в ступор... А в тої мами ще й не було жодної близької жінки, яка б допомогла, підтримала, поділилася досвідом... Вся близька родина померла, і мама, і сестра...
А батько... батькові не вистачило мужності і елементарної освіченості... Про безлад... Чули, що він казав за той безлад, коли на нього "наїзжали"?.. Що він втомився його прибирати, вигрібати ті авгієві конюшні... :impossible: Я собі уявляю: день відпахати як папакарло, беручись за будь-яку роботу, думати, що купити їсти, приходити додому пізно ввечері до жінки-зомбі і безпросвітно (в його розумінні) хворих дітей, готувати те їсти, годувати всіх, ще й прибирати весь безлад... :dash: Хто не втомиться (і я не має на увазі фізично..) і в кого не опустяться руки...
Одна лиш Єгорова, принаймні з того, що показали в ефірі, співчувала цій сім'ї... І спробувала сказати про те, що батько неосвічений і простий трудяга, якого просто в свій час відшили і жодна служба не підтримала і не надала відповідної допомоги. Але я б не сказала, що на ті слова звернули багато уваги...
А сусіди... зуб даю, що підозрювали принаймні, що щось не так... Хтось же ж зателефонував анонімно... Просто дійсно, спочатку їм було фіолетово, потім бридко, а потім вже, коли журналісти приїхали, то й соромно...
Кокетка написав: щось не виведу правди, хто винен?

Оце і є найсумніше: ніхто конкретно... :sad:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Один за всіх на СТБ

Повідомлення taranjka » 01 жовтня 2013, 08:46

flash-ka написав:навіть не знаю що далі казати..... :sad:


тобто, якщо хтось не дивиться цих рейтингових передач (в яких часто все робиться загострено, перебільшено, акценти зміщуються - бо ж має "боліти" того хто дивиться) всьо "пропаща душа", байдужа, бо не співчуває ?
ну або я не правильно зрозуміла підбірку цитат
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Один за всіх на СТБ

Повідомлення flash-ka » 01 жовтня 2013, 09:57

taranjka трохи не правильно ((((
Tajga гарно написала :yes:
а сусіди тої сім'ї "..........." (погані люди)
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Один за всіх на СТБ

Повідомлення irinka » 01 жовтня 2013, 11:40

Tajga написав:Ти знаєш, я б не була такою категоричною в судженнях. Ми всі звикли нерозумно користуватися словами, такими як "депресія", наприклад. А насправді, то дуже страшна психічна хвороба, яку не так легко виявити і вилікувати, чи хоча б тримати під контролем...


Незнаю на якому етапі була та хвороба і чи вона взагалі була хвора :confused: (В студії говорили про неї і казали, що вона вела себе цілком нормально і відповідала на запитання коли в неї брали інтервю.....) Але не думаю що все було настільки серйозно, щоб проявляти таку БАЙДУЖІСТЬ до своїх дітей, діти ж не завжди були такими.....старший вмів ходити до 8 років...значить мама не була настільки психічкою, то куди ж дивився тато????? :dash: :dash: :dash: Якщо він знав що мама така хвора? Він ж ніби адекватний, то чому швидше не відправив її кудись на лікуання???А ще от не розумію чому діти не розмовляли зовсім (є ж багато дітей-інвалідів чи там з різними відхиленнями, але вони все таки говорять :pardon: ) значить батьки навіть не говорили до них і не вчили говорити?? Ну але ми зараз не про це...
Tajga написав:А в тої мами ще й не було жодної близької жінки, яка б допомогла, підтримала, поділилася досвідом... Вся близька родина померла, і мама, і сестра...


Так не було, але приходила чоловікова тьотя, яка знала що така ситуація, то чому вона нікому нічого не повідомляла???
Tajga написав:А сусіди... зуб даю, що підозрювали принаймні, що щось не так... Хтось же ж зателефонував анонімно...

А може той хтось то якраз і був хтось з сусідів, просто скоріше не наважувались подзвонити....Там на відео якраз дуже добре всю ситуацію слідчий чи то юрист прокоментував, що якщо б навіть прийшла міліція, а мама сказала що дітей на даний момент немає вдома, то ніхто по закону не мав би права вриватися до будинку і провіряти..... :sad: Головне що дітей від них забрали, надіюсь що їх хоч трохи там реанімують і з ними все буде добре.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Один за всіх на СТБ

Повідомлення flash-ka » 01 жовтня 2013, 13:43

думаю,що тут ще такий фактор присутній,що ситий голодного не розуміє. Тобто нам, здоровим і адекватним, ніколи не зрозуміти ,що відбувається в голові тих інших людей.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Один за всіх на СТБ

Повідомлення flash-ka » 01 жовтня 2013, 13:47

flash-ka написав:але приходила чоловікова тьотя

ти ж ту тьотю бачила.....
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Один за всіх на СТБ

Повідомлення irinka » 01 жовтня 2013, 13:54

flash-ka написав:ти ж ту тьотю бачила.....


Бачила, що зробиш, як в них вся сімейка певно така... а діти не винні що в них такі батьки :dash: ...батьків не вибирають.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Один за всіх на СТБ

Повідомлення flash-ka » 01 жовтня 2013, 13:59

добре,що діток ще живими застали. думаю такі сімї ще є.....може після цієї передачі трохи почнуть анонімно здавати такі точки....
якось трохи грубо написала....так вийшло.... :confused:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Поперед.Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron