Глобальні оголошення!



Холостяк -3

Модератор: Сяна

Холостяк -3

Повідомлення mari » 27 квітня 2013, 12:23

Напевно цей сезон самий цікавий.
Адже досить красивий молодий чоловік, пластичний хірург з Москви і можливо- гей, а можливо це робота ЗМІ, щоб цікавіше було.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Дивитесь?
Дивлюсь інколи. От вчора подивилась як гламурна красуня Марина пішла з проекту.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Холостяк -3

Повідомлення taranjka » 27 квітня 2013, 12:37

от я завжди дивуюся, як не шкода часу шоб таке дивитись :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Холостяк -3

Повідомлення mari » 27 квітня 2013, 12:42

А що ти не знаєш, що люди дивляться різне:і "Роксолану", і серіали різні:наші і іноземні , і "Голос країни" ,і "Україна має талант", і "Холостяк",Урганта, Притулу," Ревізора", "Пекельну кухню", і "Тата на хату" і "Міняю жінку", і ще щось там про дітей не пам"ятаю назву,
хто, що і коли; не лише тому що є багато вільного часу,(я взагалі не думаю що він у когось є), а для того щоб відволіктись.
Між іншим непоганий спосіб віддихнути і посміятись.
Я наприклад новини не дивлюсь взагалі, якщо завершила або не маю сили і бажання включати нет або дивитись фільми, дивлюсь десь двічі в тиждень що ж показують наші розумники.

Чи ти тільки проти Холостяка?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Холостяк -3

Повідомлення mari » 27 квітня 2013, 13:00

Окрім того, класно суміщати перегляд чогось по телебаченню з читанням жіночого журналу, легкої книги, варенням їсти, а також прогнозувати що буде далі і як психологи в шоу зроблять продовження.
Тому мене ці шоу веселять. Не завжди ж читати серйозні книги, спілкуватись, слухати чужі проблеми і слухати класичну музику.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Холостяк -3

Повідомлення TaniaPicaSSo » 27 квітня 2013, 13:11

Я не дивлюсь передачі такого плану в першу чергу не тому, що мені шкода на них часу, а тому, що просто нецікаві вони мені. Мені не цікавий ні самий процес дійства, ні хто виграє, ні що буде далі.
Вже не кажучи про то, що у мене просто нема телевізора ))
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Холостяк -3

Повідомлення Marichka » 27 квітня 2013, 13:42

А я можу собі дозволити дивитись одним оком щось подібне і за той час поприбирати в кімнаті чи щось інше робити
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Холостяк -3

Повідомлення Lusik » 27 квітня 2013, 14:24

Я дивлюсь и таланти дивлюсь,и голос краини и мастер шеф дивилася-я наприклад ридко люблю читати книги,а от рукодилля люблю и телевизор -це я фон для роботи.Щось вишиваю и одним оком в телевизор. :wink: И Роксолану дивлюсь :hi: :ha: И не вважаю себе затурканою чи интелектуально нерозвиненою :hi: А хороша можливисть видволиктися,,можливо це и примитивни програми ,але дивлюсь :ha:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Холостяк -3

Повідомлення taranjka » 27 квітня 2013, 14:34

Марі, я загалом про телешоу. не знаю що таке холостяк, и шось з того списку, що ти написала. останні телешоу бачила ще в школі, і навіть тоді мені не подобалося. більшість таких штук взагалі ж ні про що - побитис, поматюкатис, та з тим переспала, той з іншою.... а ті, де міняються жінками взагалі жесть. це майже те ж, що підгляати в чужі вікна :bad: тільки там ще стараються все загострити, щоб цікавіше було
але кожному своє. мені для відпочинку і розслаблення цього не потрібно
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Холостяк -3

Повідомлення Dribchuk » 27 квітня 2013, 17:41

а я дивлюся Холостяка - не тому що сюжет цікавий, а тому що зйомки дуже видовищні - показують багато прекрасних романтичних країн, крім того дуже люблю дивитися на зачіски, макіяж і вбрання дівчат. :dreams: Ну і так, не напряжна передача, яка дозволяє просто ввечері в пятницю просто розслабитися - задерти ноги перед тв і насолодитися переглядом.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Холостяк -3

Повідомлення Shalimar » 27 квітня 2013, 20:10

Мне первый сезон больш евсего понравился. Максим Ч. самый зачетный.
А так - передачу эту люблю, смотрю. Он-лайн, после полуночи (с Пт на Сб). Но вчера не посмотрела, а Ты, Мари, раскрыла карты, кто уйдет! ((((((((((((((((((((((
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron