Глобальні оголошення!



Голос діти

Модератор: Сяна

Голос діти

Повідомлення олеся » 20 листопада 2012, 02:10

Хтось дивиться на 1+1? Я в неділю бачила повтор і ввечері новий випуск. Чесно кажучи трохи в шоці. Важко на діток тих дивитися коли їм відмовляють))) Але і деякі судді теж захоплення не викликають...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Голос діти

Повідомлення Ulkanet » 20 листопада 2012, 03:30

тоже бачила вірніше слухала, бо малювала як раз малій стільчик. то я підносила голову до тєліка лиш коли вже суді говорили.
можу то мені який ведмідь косолапий з капцями 44-розміру наступив на вухо (і ше на дешо :ha: ), але реально вибирали то шо гірше. були діти які співали так шо аж мурашки по спині бігали, а їх ніхто не вибрав. а були такі шо співали недуже і їх всі вибирали. наприклад дівчинка-каратістка (якшо не помиляюся), в неї такий ше грубий голос :bad:
а про поведінку Лободи, то я навіть не дивуюся. незнаю шо там за вона "фрукт" - але чомусь ніколи її не любила, вона мені противна :bad: . в Скрипці я розчарувалася ше як був Голос для дорослих. думала він який такий троха "шустрий" - а він такий флегматік, що аж тошнить :sad:

мені шкода тих дітей, але я згадала себе, як брала участь у всяких там конкурсах і т.д. (ну звичайно не такого маштабу :crazy: ) і мені було якось не сильно вже і обідно шо я не виграла, хоч ми овни і "бійці на першість" :hi: .

малого того шкода, шо плакав і казав шо хоче спати. але до його мами чи тата, то і так не дійде :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Голос діти

Повідомлення flash-ka » 20 листопада 2012, 10:35

я думаю, що лободу взагалі не можна до діток пускати....вона ж антиприклад! :scare:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Голос діти

Повідомлення Marichka » 20 листопада 2012, 12:11

Я проплакала всю передачу:) і від захоплення і від жалю.Ніколи не хотіла б сидіти на місці того жюрі
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Голос діти

Повідомлення mari » 20 листопада 2012, 13:07

Я теж в шоці.Чекала що буде такого сорту, розрахована на чутливість тих хто дивитись телевізор, щоб СМС потім слати, це ж шоу. Вони багато грошей зберуть на цій передачі. Мені здається залежить тут все залежить від мрій батьків і лише деколи дійсно від бажань дітей. Таких там мало. Але є.
І ще- батьки знали що ведуть своїх дітей реально на "мясорубку" та деколи навіть в мене під час консультацій на прийомі кажуть:" хай мої вчаться- життя таке" . Жорстоко. Може й таке життя , але не всі діти повинні це знати в такому ранньому віці(6-10 років). Та й не розумію як можуть змагатись 6 річні і 15 річні.

Плакала від того хлопчика в окулярах, а якого батьки і брат загинули під час аварії і він сам лишився. І навіть не заплакав. Зато я заплакала що його не взяли. Чоловік каже що може добре що й не взяли, адже далі буде ще гірше. І так повиганяють всіх крім 1. То точно.
Ще мені той хлопчик з Заліщицького р-ну сподобався, який далеко їздить в музшколу, а вчився співати сам,як тато кукуруза до хати приносив, якось так він щиро сказав. Його теж не взяли.

Знаю що свою доньку, навіть,якби добре співала. не повела б. Характер в неї не той.

Щодо Лободи, то тут я відразу з 1 передачі побачила, що вона використовує усі відомі психоманіпуляції, які можливі лише в НЛП на різних перемовинах ділових і т.і. А також оці дотики руками, поцілунки, автографи, іди до мене, я тобі дам, я тобі покажу...Не думала що вони це дозволятимуть щодо дітей.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Голос діти

Повідомлення Marichka » 20 листопада 2012, 15:41

То правда щодо Лободи,як вона використовує всі засоби психоманіпуляції,ми з чоловіком були в шоці.І як відкрито принижує Тіну Кароль.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Голос діти

Повідомлення Nymydora » 21 листопада 2012, 06:23

А я взагалі вважаю, що будь-які шоу з участю дітей молодших 15-16 років - це ЗЛОЧИН. Батьки не думають, як сильно це травмує психіку. Одна справа - олімпіади чи конкурси, друга справа телевізійні шоу. Єдиний виняток, як на мене, -"найрозумніший" з Тіною Канделакі. БО там ясно, за що діти виграють чи програють. А стосовно такого як Голос чи Україна має талант, де були дітки - їх заборонити треба.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє


Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей