Глобальні оголошення!



Голос країни

Модератор: Сяна

Re: Голос країни

Повідомлення tetyana » 12 вересня 2011, 13:54

мені ще сподобалась пісня у виконанні Пономарьова і Ситніка, і як К.Меладзе співав
tetyana Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 21 березня 2011, 22:59
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 98 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: три хлопчики

Re: Голос країни

Повідомлення krapk@ » 12 вересня 2011, 15:10

для мене Ваня вчора взагалі співав так собі на "3", хоч як каже Меладзе треба взяти до уваги і всі виступи попередні. Його пісня про тата не сподобалася, а от власна пісня Артема була котовою дуже. Я бачила далеко не все, але пару дуже гарно виконаних пісень Іваном було. Талановитий, не спорю. Але в моєму розумінні голос країни це все таки мабуть народний голос і українські пісні. А от моїй коліжанці такі голоса як в матвієнків не подобаються, так що все діло смаку. Зато Влад такий сімпотний, тю,щось мене понесло....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Голос країни

Повідомлення Льоля » 12 вересня 2011, 20:53

Мені дуже подобається Матвієнко , а у Вані була дуже гарна пісня про тата , в мене чомусь самій сльози текли.
Льоля Офлайн


 

Re: Голос країни

Повідомлення mari » 12 вересня 2011, 21:20

Розумієте, Тоні той голос країни взагалі так треба..й не сподобалось мені як вона каже- а я й так переможниця. А Руслана, як себе вела вкінці. :( . Вони явно готувались перемогти. Але бачте люди підтримують тих, хто душевно бере. І Ваня це зробив. І люди за нього голосували. На мою думку Матвієнко не бере душевністю, навіть моя улюблена пісня Квітка-душа в неї зовсім не та, як в мами. А якби оцінювали високу професійність- то для того, їм люди не треба, хай тільки самі професіонали імузиканти й оцінюють. А люди- вони ж душі хочуть.

А от Опять метель- я так зачудувалась як ніжно Меладзе співав.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Голос країни

Повідомлення ЗІрка » 12 вересня 2011, 21:30

та і в мене Тоня фаворитом не була, я Арсена собі вподобала :dance: , авторська пісня, рокове таке, українське... і чоловік харизматичний, оптимізм з нього так і прьот)))) люблю таких людей. Ваня... мою душу він не зачепив ні разу за проект чомусь... але раз проголосували (якщо справді так проголосували) то най буде...
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Голос країни

Повідомлення Льоля » 12 вересня 2011, 21:34

Я все таки велика прихильниця Тоні Матвієнко , я колись чула інтерв'ю її по радіо і після того слідкую за нею , так вона виграла , бо більше людей про неї взнали , це для неї плюс великий , а що вона не виграє це і так ясно майже всі шоу виграють хлопці , а шоу де виграли дівчата можна на пальцях порахувати.
Льоля Офлайн


 

Re: Голос країни

Повідомлення mari » 12 вересня 2011, 21:36

Мені Арсен теж подобався. А ви знаєте що він одружений і має 2-х синів?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Голос країни

Повідомлення Melisa » 13 вересня 2011, 22:05

tetyana написав:мені ще сподобалась пісня у виконанні Пономарьова і Ситніка, і як К.Меладзе співав

і мені :-|
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Голос країни-2

Повідомлення happymami » 16 січня 2012, 23:54

І шо, хтось дивиться? Я ні. Але так як дві тернополянки приймали участь, то я таки переглянула кілька найцікавіших виступів на ютубі. Ну шо я вам скажу - цікаво
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Голос країни-2

Повідомлення flower » 17 січня 2012, 00:08

кинь ссилку на тих тернополянок, гляну, бо ше нічого не дивилась. Та й не знала навіть за них.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей