Глобальні оголошення!



Міняю жінку

Модератор: Сяна

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Melisa » 24 грудня 2010, 19:36

А мене взбісила та жінка, котра фен-шуєм професійно займається. :mad: Десь недавно на передача була.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Перлинка » 24 грудня 2010, 20:37

О, з тою кримчанкою- то також сильна передача була.)
Ага, ну так, але в тій сім"ї, ви бачили, там мама з татком такі є, люблять собі випити, ту маму навіть батьківських прав хотіли позбавити, по-моєму, татко там бушував в той час, коли вона в селі відсипалась, а та бідна жінка, що в Крим поїхала, там в дощ чебуреки продавала, а вночі не спала, бо боялась, той тих дружків понаводив, що аж потім дільничий приходив....буянили...
Але ж находять такі сім"ї..., по-моєму, я таке чула, їм за проект платять певну суму, здається 8 тис.грн.

Думаю ти права,що тій неблагополучній сімї підплатили,і щоб було видовищніще наказали навпаки вести себе якомога гірше,бо тож також тре бути йолопом,щоб навести повне подвіря дружків всю ніч бухати та ще й побитися на камеру.
Не можна було сказати про того чоловіка ,що він геть неадекватний,такий весь час усміхнений на приколі,міг би вже недільку потерпіти навіть якщо він то діло любить щодня,щоб не позоритись на всю країну.Але видно за 8000 грн,вони з дружиною ще не на таке готові.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Alisa » 24 грудня 2010, 21:11

Naya написав:а який то випуск з тернополянкою?
зацікавили мене, хоть онлайн подивлюся

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Міняю жінку

Повідомлення Mary Awa » 11 липня 2011, 15:18

Apolloniya написав:А відносно того, що Перлинка каже, що деякі могли б хоч на камеру постаратись виглядати краще, ніж насправді, то я так не думаю. От чого б я мусила лицемірити чи щось видумувати для камери?

а я підтримую думку Перлинки :) Була передача, в якій обміняли жінок з Дрогобича (обидві сімї з одного міста), то вони так одна на одну "гадили", показали "справжніх" себе. Невже люди не розуміють, що це буде дивитись вся країна і якось стримувати свої емоції і вислови?! Тих жінок після виходу передачі звільнили з роботи, чоловіка одної на роботі так "дістали", що сам пішов. Я знаю, бо я сама з Дрогобича. Тому думаю, що краще на тих пару днів "приборкати своє справжнє нутро" для своєї ж користі та безпеки сімї.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Міняю жінку

Повідомлення Перлинка » 29 січня 2012, 17:13

двох жінок не могли звільнити,бо одна з них сама на себе працює :grin:

читала ,кажись,шо пані вчительку поновили,неправда?

шось я тепер не дивлюсь то шоу,приїлось чи шо :?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Міняю жінку

Повідомлення flower » 12 вересня 2015, 20:48

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Дивились Міняю жінку з тернопільською сім єю? Я шокована... Там що мама, що тато, що дитина хороші. Культура аж пре, особливо коли тато викидає бички з попільнички не у сміття, а надворі біля клумби.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Міняю жінку

Повідомлення erinaceus » 12 вересня 2015, 22:13

flower Я дивилася кусок. Враження дійсно не найкращі... Лиш би не складалися стереотипи по одній сім'ї.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Міняю жінку

Повідомлення Elen4 » 21 вересня 2015, 10:42

Декілька разів бачила цю програму, не скажу, що захоплює, але переглянути в вільний час можна)))
Elen4 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 19
З нами з: 15 вересня 2015, 15:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 11 раз.

Re: Міняю жінку

Повідомлення TYulia » 26 жовтня 2015, 15:07

Щось я підсіла на цю передачу, передивилася в неті кілька останніх випусків. Цей міжнародний обмін особливо цікавий. Але з того, що я бачила, українці не завжди гарно себе показують, аж деколи стидно за наших людей. Щоправда на фоні Кенії в нас взагалі Рай :wink:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Міняю жінку

Повідомлення vikilandi » 20 січня 2018, 23:13

Дівчата, хто стежить ще за "Міняю жінку"?
Я колись любила подивитись, але передача йде в такий час, що свме дітей треба вкладати.
Кажуть, що наступна передача має бути за участю тернопільської учительки. Хто бачив анонс, то цього тижня?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей