Глобальні оголошення!



Міняю жінку

Модератор: Сяна

Re: Міняю жінку

Повідомлення Marichka » 02 лютого 2018, 09:10

А я,навпаки,в цьому випуску всьому вірю.
Якщо жінка має дітей,від неї їх не за6рали,якщо 6ере участь у інших кастингах-то чому 6 вони мали її не взяти.В її випадку і шоу не потрі6но ро6ити.
Вона не має компексів з того,як живе.
Я наївна,то сприйняла так.
Одного разу 6ула в сім"ї,яка продавала квартиру,в нас в Тернополі-то порядки 6ули ще гірші.Одягу і всього купами.В них 6ули в хаті лиш доріжки-тунелі,все 6уло заставлено.Підлога не милася ніколи,так думаю.Агенція тоді сміялася,що паркет з6ережений,6о по ньому не ходили.Площа 6ула,майже,100 м кв.,4 квартира.Але тре6а розуміти,що то психічні розстройства.Хоч власниця не комплексувала і 6ула дуже відважною і 6ойовою людиною :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Міняю жінку

Повідомлення nadusha » 02 лютого 2018, 10:03

Віка, такий розголос може навіть допомогти. На жаль, часто буває, що до таких сімей нема нікому діла, кожен думає: "То їх життя, хай живуть як хочуть". А діти сприймають таке життя як належне: нема їсти, ну то нема, бруд, то бруд... А коли вже є розголос, тим більше на всю країну, то є і шанс, що соціальні служби звернуть свою увагу, будуть слідкувати за сім'єю і допомагати у вирішенні труднощів. Хоча в цьому випадку мама на своїй хвилі і навряд чи вона зміниться. А тернополянка - молодець, що прямо і чітко висловила свою позицію, своє ставлення, і що допомогла з прибиранням, одягом. Я думаю, що і надалі цікавитиметься дітьми.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Міняю жінку

Повідомлення taranjka » 02 лютого 2018, 13:20

vikilandi написав:Я змогла подивитись до другого дня. Для мене ситуація була якась несправжня, я не повірила, що можна так свідомо дати себе висміяти на найбільшому каналі країни. Хіба, якщо погодитись із думкою Марічки. Але тоді якими ницими можуть бути режисери, щоб так орієнтуватись лише на рейтинг і так знеславити ту родину, хоча б подумали про дітей, от як їм завтра йти до школи? Як це може вплинути на їх свідомість і до яких дій спонукати? Моя думка була, що киянка погодилась лише за суттєвий гонорар, такий пафосний безлад лише праця рук декораторів , і до того ж, дівчинка, її сльози без почервоніння носу і очей , ще один доказ праці знімальної групи, тут уже гримерів. В будь-якому разі мій висновок "не вірю".

Народ дивиться - кіно показують. Якби більшість вимикали це, коли бачили, що людей принижують - такого б не знімали. Але ж не вимикають. Колись давно дивилася якусь антиутопію, де головна тема була про реаліті шоу, як вони за роки перетворилися на такі, де дивляться як на людей полюють. Тоді здавалося, що це абсурдно і не можливо, але з того, які зараз програми на ТВ все виглядає не таким нереальним.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Міняю жінку

Повідомлення erinaceus » 02 лютого 2018, 13:46

Я не дивилася, але в будь-якому випадку то великою мірою шоу і сценарій. Каналу головне рейтинг, а моральна сторона їх не дуже цікавить. Ну і зазвичай, герої отримують гонорар. І всякі там "Стосується кожного", "Один за всіх і т.д." - велика частина отаких збідованих людей йде туди суто заради грошей і їм все одно, що їх "неправильне" життя будуть показувати на всю країну.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Міняю жінку

Повідомлення taranjka » 02 лютого 2018, 16:34

Ну але рейтинги роблять люди. Чесно, я не розумію людей, які погоджуються на участь в тих шоу. Там не так багато вони зароблять (роки 3 тому нам пропонували 10 тисяч, не думаю що сума стала набагато більша). Але хз, можливо не всі дбають про особистий простір свій і своєї сімї і їм комфортно, коли виносять все на розгляд.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Міняю жінку

Повідомлення Ulkanet » 03 лютого 2018, 00:17

Ліль - ти права!
я живу зараз в селі, то тут така бідося є - що вони і за 5000 грн підуть в таке шоу. щей не таке покажуть і розкажуть ((((
в селі і так всі всьо про всіх знають - то чого їм ше соромитись? шо чужі люди їх побачать? вони - родичів і сусідів не соромляться! то думка чужиш людей їм до дупи :dash:
культури - нуль! освіти- нуль! моралі - тоже!
тому такі шоу і процвітають :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Міняю жінку

Повідомлення !OLGA! » 03 лютого 2018, 11:21

Ulkanet , не треба всі села порівнювати з одним селом. Я вже давно відкинула той стереотип, що якщо людина з села то вона забити горем чи якась затуркана. Бо якщо є толк в голові, то і в селі люди вмію заробляти нормальні гроші.А не продаються в шоу. ІМХО
Знаю одну сім'ю вТернополі, яка "понтів " має як та київська мама "актрІса "з шоу, а на справді бідося ще та.
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Міняю жінку

Повідомлення taranjka » 03 лютого 2018, 12:27

Ulkanet я більшу частину життя прожила в селі, то там "що про тебе думають сусіди" чи не на верху списку важливостей стоїть. І коли приїжджаю до бабці і додому - не бачу, щоб щось змінилося. Про бідосю - теж хз, там через хату хтось в Італії - хати добудовані, мури вище мене :hi: Але з спілкування - більшість не вірять в те, що це сценарії, що нормальну сімю можна зробити попущеною на всю країну. Люди вірять в екстрасенсів і ще хз в що :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Міняю жінку

Повідомлення Ulkanet » 04 лютого 2018, 01:36

!OLGA! я не кажу, що всі в селі затуркані і тупорилі. і готові маму продати за 20 грн. навіть в самих глухих селах є люди, які заробляють на рідній землі - а не "забугром". :В):
але виявилося, що в наших селах дійсно є така "бідося на голову" - що якби не бачила власними очима - сама б не повірила. :pardon:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Міняю жінку

Повідомлення Marichka » 04 лютого 2018, 09:43

"за6угром"-це як?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей