Глобальні оголошення!



Міняю жінку

Модератор: Сяна

Re: Цікаві передачі

Повідомлення LeeLoo » 23 грудня 2010, 08:14

A meni spodobavsja vupysk z cugansjkojy rodunojy-bylo na wo poduvutusj :scare:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Перлинка » 23 грудня 2010, 20:06

вибішує, коли приїжджає на "нову хату" і починає все прибирати-вилизувати, коридори миє, кухню вичищає, і так кожна! Блін, аж нудить деколи.

Я не всі випуски бачила,але чомусь саме на такі не натрапляла,а навпаки на такі там де жінки нічого не хочуть робити в новій сімї.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Apolloniya » 24 грудня 2010, 01:58

Так, знайшла вже таке, дивитись можна всі епізоди, на офіційному сайті від 1+1,
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


А відносно того, що Перлинка каже, що деякі могли б хоч на камеру постаратись виглядати краще, ніж насправді, то я так не думаю. От чого б я мусила лицемірити чи щось видумувати для камери? Та є, так як є. Якщо в мене в шафі речі не під лінійку, то я погана людина? Треба старатись бути кращими не на камеру, а для своєї сімї. :beer:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Marta » 24 грудня 2010, 03:52

Перлинка написав:Я не всі випуски бачила,але чомусь саме на такі не натрапляла,а навпаки на такі там де жінки нічого не хочуть робити в новій сімї.


Бачиш, а я навпаки)
Проте, собі так думаю, що от приїхала ти, ну нащо питається то всьо вигрібати, переставляти, перемивати, робити порядки на кухні в ЧУЖОМУ домі, коли тебе не просять?... Є умови по статуту- а все решта- то просто показати, най люди в селі сі подивлять, яка файна господиня, диви но, яка роботяща, хоча в самої дома :ugeek: забитися можна...

Ото до речі, про ту саму першу передачу, та приїхала в Київ і шось там пробувала прибирати, хоча там все вилизано було, і ще щось (вже дослівно не пригадаю) казала, мол, скільки ж тут пилюка не витиралась чи щось в цьому роді, а в самої що творилось і як залишила дім?

Проте, ще на рахунок тої ж першої передачі, я розумію, що це ПЕРША передача, вона повинна бути цікава, щоб більше людей дивилось, обговорювало. То хто зна, чи там все то справді так є, але реалістично.
Marta Офлайн


 

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Радмила » 24 грудня 2010, 11:02

Погоджуюсь за Мартою. Вони ж не вигрібати смітники за кимось їдуть.
А хто бачив передачу з тернополянкою? Десь її знаю,не можу згадати звідки.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Alisa » 24 грудня 2010, 11:11

Я дивилася з тернополянкою на сайті 1+1. Самі понти :zybu:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Перлинка » 24 грудня 2010, 12:25

Ви мене не зрозуміли ,так і знала що почнеться навіщо лицемірити?Треба бути самим собою і т.д.Я говорю,що такі речі як проявити свої найкращі якості на людях переважно робляться підсвідомо.Наприклад ви ж не йдете гуляти в тому в чому по хаті ходите і дома макіяж ніхто не робить і на підборах не ходить і т.д ,так само і на камеру,навіть якщо б я дома десь шось профілонила,захотіла поспати замість робити уборку чи готувати чоловікові вечерю ,то на камеру просто напрсто б не змогла отак забити.Я не кажу що треба зі шкіри лізти і починати робити в новій сімї ремонти,тим більше як нема в тому необхідності.Але деякі навіть елементарні речі не хочуть робити,як наприклад передача з кримчанкою,що двох поросят повезла до дому з нової сімї,отак розвалитись дрихнути і хропіти серед білого дня в селі ,коли купа роботи (за статутом) сама як та свиня ,ну хіба ж не соромно?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Радмила » 24 грудня 2010, 18:46

Мені теж несподобалось. Дуже вони гонорові. А чоловік взагалі вів себе як панство. Оте стріляня в яблуко, вже перебор.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Marta » 24 грудня 2010, 18:52

Перлинка написав:Ви мене не зрозуміли ,так і знала що почнеться навіщо лицемірити?Треба бути самим собою і т.д.Я говорю,що такі речі як проявити свої найкращі якості на людях переважно робляться підсвідомо.Наприклад ви ж не йдете гуляти в тому в чому по хаті ходите і дома макіяж ніхто не робить і на підборах не ходить і т.д ,так само і на камеру,навіть якщо б я дома десь шось профілонила,захотіла поспати замість робити уборку чи готувати чоловікові вечерю ,то на камеру просто напрсто б не змогла отак забити.Я не кажу що треба зі шкіри лізти і починати робити в новій сімї ремонти,тим більше як нема в тому необхідності.Але деякі навіть елементарні речі не хочуть робити,як наприклад передача з кримчанкою,що двох поросят повезла до дому з нової сімї,отак розвалитись дрихнути і хропіти серед білого дня в селі ,коли купа роботи (за статутом) сама як та свиня ,ну хіба ж не соромно?


О, з тою кримчанкою- то також сильна передача була.)
Ага, ну так, але в тій сім"ї, ви бачили, там мама з татком такі є, люблять собі випити, ту маму навіть батьківських прав хотіли позбавити, по-моєму, татко там бушував в той час, коли вона в селі відсипалась, а та бідна жінка, що в Крим поїхала, там в дощ чебуреки продавала, а вночі не спала, бо боялась, той тих дружків понаводив, що аж потім дільничий приходив....буянили...
Але ж находять такі сім"ї..., по-моєму, я таке чула, їм за проект платять певну суму, здається 8 тис.грн.
Marta Офлайн


 

Re: Цікаві передачі

Повідомлення Naya » 24 грудня 2010, 19:18

а який то випуск з тернополянкою?
зацікавили мене, хоть онлайн подивлюся
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Поперед.Далі

Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron