Глобальні оголошення!



"Стосується кожного"

Модератор: Сяна

"Стосується кожного"

Повідомлення nadusha » 17 березня 2016, 13:04

Ця передача про дівчинку Лілю, ученицю нашої школи-інтернату. Там дуууже складна ситуація. Цікавить погляд збоку, незацікавлених осіб. свою думку про маму я вже склала... Будете мати час і бажання - перегляньте.
Даю посилання, бо не змогла вставити відео.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: "Стосується кожного"

Повідомлення nadusha » 17 березня 2016, 13:15

Ще дуже потрібно знайти людей з фото, для з'ясування правдивих деталей цієї історії. Форум наш має широку "географію", то може буде і якийсь результат.
| +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: "Стосується кожного"

Повідомлення nelly » 17 березня 2016, 21:24

Надюша я чесно кажучи таких передач не дивлюся по Типу що там так полюбому половина придуманого і заангажованого ( взагалі мало телевізор включаємо), а от ти бачила передачу то багато правди-видумки?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: "Стосується кожного"

Повідомлення Marichka » 17 березня 2016, 23:29

То майже улюблена передача мого тата,пенсіонера:)
Він зараз в нас,то щодня дивиться і коментує голосно-то є з чого посміятись.
А історії там такі різні "сільські сантабарбари"-немає нічого повчального.Такі різні "бідосі".
А цю історію я не дивилась.І щось теж немаю на таке часу.По фото нікого не впізнаю:)
Надя,напиши з якого то району ті люди,чи де працювали.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: "Стосується кожного"

Повідомлення Ameli » 17 березня 2016, 23:33

не дивлюся теж. дивиться свекруха, в мене до такого немає здоров’я. нікого не знаю на фотках.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: "Стосується кожного"

Повідомлення Ulkanet » 18 березня 2016, 01:01

о, в мене мама теке дивиться :dash: я там мільками - коли на кушню забігаю. і то немаю терпцю то слухати - то мама мені деколи переповідає, що там сталося і чого приїхали.
в мене таке враження, що їм там платтять гроші і то певно не малі. бо нормальна, здорова і мисляча людина - не поїде на всю країну так себе позорити. це жах! і дісо нічого повчального там немає, а навпаки такі "бідосі" дивляться одні на другий і думають, що то норма, бо "не тільки я така одна дурна". брєд! :dash: думаю ідеї їх була в іншому - донести до людей якусь істину, показати що лихі наміри і брехня всерівно будуть викриті, і своїми такими вчинками можна нарбити купу біди.

я колись в таке не вірила, і вважала то всьо постановкою. але за три місяці життя в селі - можу сказати, що то реально можуть бути такі історії. я вже була свідком двох таких :scare: сижу і тихенько прозріваю з тупості людей :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: "Стосується кожного"

Повідомлення Ulkanet » 18 березня 2016, 01:03

ну і всі історії на скільки я поняла, крутяться навколо грошей.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: "Стосується кожного"

Повідомлення nadusha » 18 березня 2016, 10:53

Я теж не дивлюсь такого, з тих же причин (нема часу, не люблю дивитися на чужий "бруд" під нігтями - то їх справи, мусять самі собі давати раду...) Але тут зробила виняток, бо стосується дівчинки, котру бачу день у день декілька років, яка росте на моїх очах. Їй треба допомогти.
Коротко опишу вам ситуацію, бо дивитися багато і довго (моя думка дещо суб'єктивна). Є дівчинка Ліля, котра через проблеми зі слухом навчається у спеціальній школі-інтернаті. Сімя - багатодітна, 5 дітей, все було нормально.
Під час мобілізації батька забрали в АТО, мама залишилася з дітьми. Ліля минулого року весною поїхала на канікули додому. Вдома є гостя - дівчина 18 років, котра теж називається Ліля і є її старшою сестрою, дата народження в них одна, як і свідоцтво про народження. Мама спочатку видавала Лілю старшу за свою сестру, але потім призналась, що то дочка. Дві Лілі не могли знайти між собою спільну мову.
Ліля старша до 18 років виховувалась бабусею у Вінниці, мама про себе всі ці роки не давала знати. Вона ще з маленькою нею втекла з дому, потім відбувались якісь не дуже зрозумілі події після яких мама знакла, а дитину з документами знайшли в лісі у циган і повернули бубасі, яка її ростила з того часу сама. Мама вважалась офіційно безвісти відсутньою.
Період після покритий мороком. Раз є фото, значить мама в якомусь році вийшла заміж, десь жила (про це не розповідає). В неї народилась друга дівчинка. Далі теж нічого не відомо: де народилась, точна дата? Мама їде у Вінницю і отримує на Лілю-молодшу повторне свідоцтво Лілі старшої. :crazy: Знову невідомо, де і що, аж до часу, коли дитині було 11 місяців.
В газеті з'являється оголошення, що мама з дитиною 11 міс. опинилась у важких обставинах і потребує житла. На оголошення відгукується чоловік з міста Таурів, котрий взяв їх до себе. У них з мамою Оленою народились 4 дітей, але жодне на тата не записане (бо так дають більше виплат).
Багато років сімя жила, за словами тата - "душа в душу". Далі з'явилась Ліля старша, мама всім серцем прикіпіла до неї. Тато В АТО, дітей через жахливі умови забирають в інтернат (інший, не спеціальну школу-інтернат). Мама з старшою Лілею (і карточкою для виплат) зникає, на дзвінки не відповідає...
Уявіть, що 16-річна дівчинка приїжджає додому на канікули: вдома нема нікого, корова здохла, вона не може додзвонитися ні до кого з родичів... і не знає, де всі поділись... Тоді вдалось її влаштувати в якийсь табір на оздоровлення. Коли проходили медогляд виплила інформація, що Ліля була в ДТП (в той день, коли вона була в школі). Вже тоді були перші підозри, що щось тут не так...
Мама з'явилась в школі в січні тільки тому, що за документами Лілі виповнюється 18 років і потрібно переорфомити документи на допомогу... В школу приїхала з шиком - на таксі (Ліля старша сиділа на задньому сидінні, чекала)...
На передачу ми думаємо, що звернулась бабуся з Вінниці. Мама погодилась, за участь їй заплатили 30 тис. грн. Після передачі - повертались усі в село інтеровським бусом, за 7 годин до Лілі молодшої не було сказано ні слова... Після цього мама далі зникла з Лілею- старшою.
Соцслужби вже давно в курсі, роблять, все, що можуть. Лілі молодшій допомагають виробляти документи, зробили рентгенограму руки, для визначення біологічного віку. Для свідоцтва необхідно знати, де вона була народжена. Інформація від мами - не підтверджується. Треба шукати самим.
Отака-то історія, малята... Санта-Барбара відпочиває...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: "Стосується кожного"

Повідомлення taranjka » 18 березня 2016, 16:20

nadusha написав:Отака-то історія, малята... Санта-Барбара відпочиває...

це точно :crazy: бідні діти :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів


Повернутись до Цікаві передачі та фільми



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей