Глобальні оголошення!



Пасочки!!!

Модератор: irinka

Re: Пасочки!!!

Повідомлення Ленка » 09 квітня 2015, 21:14

Я теж перший раз сьогодні пекла. А не мащу тому що до суботи малі їх злижуть ))), Вони в мами за пів години до церкви встигають всі пальцями перепробувати що нема що нести вже.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Пасочки!!!

Повідомлення Галина » 09 квітня 2015, 22:10

Я теж буду в суботу прикрашати, бо діти теж пальцями лізуть. Мої вже 3 шт з’їли... :scare:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Пасочки!!!

Повідомлення Галина » 09 квітня 2015, 22:11

TaniaPicaSSo, я змащую маслом або олією. Цього року купила паперові формочки, вставляла їх в металеві (алюмінієві), але паперові все ж змастила легенько розтопленим маслом.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Пасочки!!!

Повідомлення Sam » 09 квітня 2015, 22:58

Я сьогодні теж спекла паски (панетоне) за рецептом Люби. І теж перші в моєму житті паски. Ще не пробували, синочок ще малий, то не лізе, а ми вже почекаємо до свята, на вигляд гарненькі. Дівчата, а ви так само як в рецепті додавали родзинки і цукати в тісто після того як воно підійшло? Бо я так зробила і думаю, що краще було одразу з ними замішувати, моя мама зажди одразу додає.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Пасочки!!!

Повідомлення Natalinda » 09 квітня 2015, 23:20

Sam я робила суто по рецепту. Мені вже самій кортить спробувати)))))
Галині зробила на половину то вийшло 4 штучки.
В роздумах наразі яку пекти в суботу
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пасочки!!!

Повідомлення nelly » 09 квітня 2015, 23:49

питання від недалекоглядних :=): :=):
А чому так багато печете штук? роздаєте? зїдаєте?
Моя мама колись в дитинстві пекла теж багато біля 7-10 в каструлях то були величенькі, то ми і роздавали і їли хто зна скільки, а потім ще сушили на сухарі то мені якось нетойво ті спогади((
Ми якраз дві зїли і наїлися нормально. Правда брат ще магазинну одну привіз то зараз доїдаємо замість хліба, не люблю то слово ДОЇДАТИ :dash:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Пасочки!!!

Повідомлення Natalinda » 10 квітня 2015, 00:02

nelly написав:зїдаєте?

:yes:
ну і як їдемо в гості то
nelly написав:роздаєте
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пасочки!!!

Повідомлення Галина » 10 квітня 2015, 06:55

Неля, я печу маленькі, 10-15см в діаметрі. То мені не багато, вчора діти з’їли з чоловіком 3шт (чоловік в мене не постить так строго). Даю одну татові, бо сестра не пече такого, їду до бабусі, то одну беру. А потім чоловік на роботу бере, я і по пасках. Я взагалі дуже люблю пасочки. Оце що ти пишеш доїдати))))))))), в мене зранку з кавою замість сніданку йде з задоволенням. :hi:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Пасочки!!!

Повідомлення Vanilochka » 10 квітня 2015, 10:20

от і я таки надумала пекти пасочки за бабусиним рецептом, шкода що його не вона мені переказала а мій братик, але я все ж таки буду робити!!!!!!!!!!! фотозвіт завтра
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: Пасочки!!!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 квітня 2015, 23:11

Пекла по двох рецептах. Один той самий, по якому пекла минулого року, отакий:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

А другий знайшла в цій темці від Ксани, там де тісто на цілу ніч лишається. Мені таке сподобалось, то я вчора з вечора замісила, а зранку спекла одні. А потім протягом дня вже по другому рецепту. Але з тими від Ксани трохи понервувала. Там в рецепті не писало скільки муки, ну я так на око давала, дивилась, яке получалось. І щось тої муки так багато вже сипала й сипала, а воно було рідкувате все одно. А потім як пеклися, то теж довго паличкою пробувала, а вона все мокра та й мокра. Пекла десь годину певно. Дуже переживала, щоб не сирі були. Але розколупала найменшу, її ж і з"їли, то добра, пропечена. Сподіваюсь, ті більші теж не сирі. Але по формі мені ті від Ксани не дуже гарні вийшли, зверху як гірські рельєфи, тяжко було прикрашати. А з тими другими пасками то теж напереживалась. Там по рецепту треба 10 хв пекти при 100 градусах, а потім 25 хв при 180. А я завтикала, пекла хвилин 20 хв при 100 градусах. Потім думаю, чого вони не рум"яняться досі. А тоді згадала :dash: То переживала, чи все вдасться. На вигляд ніби вдалося, а так ще не пробувала.
А з тим прикрашанням взагалі ще окремо намучилась. Купила цього року вперше на пробу магазинну глазур кольорову в пакетиках. Взяла голубу й жовту, думала, буде гарно виглядати. А воно таке якесь рідке і напівпрозоре, і такі потьоки мені з того зробились, зовсім негарно :nea: То я жовту навіть не зачинала. Ті паски, що ще лишились, то прикрасила білим шоколадом, як минулого року робила. То набагато гарніше.
Ну і ще доця мені помагала то все робити, то ще додала мені хвилювань. Глазур облизувала, присипку їла. Ну я очікувала, що так воно й буде. Але так як вона зараз постійно на кухні мені все "допомагає" готувати, то я не могла позбавити її тої радості прикрашання :hi:
Ось що в нас вийшло
| +
Зображення
Зображення
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Святковий стіл



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron