Глобальні оголошення!



Дитячий день народження! Кухня!

Модератор: irinka

Re: Дитячий день народження! Кухня!

Повідомлення flower » 17 листопада 2012, 00:37

клас! розкажи сікрєт як ото малювати. треба трафарет якийсь і посипати?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитячий день народження! Кухня!

Повідомлення олеся » 17 листопада 2012, 00:41

Сікрєт в іншій темці написала :wink: То тато мій прикрашав казав що роздруковува з нету кілька картинок і вирізав контур, а торт зверху кремом щоб печиво-шоколад причепилися...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Дитячий день народження! Кухня!

Повідомлення flower » 17 листопада 2012, 00:43

в іншій темці то якій? дуже гарно зроблено я ше так не бачила, як на мене оригінально. тато мастєр!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Дитячий день народження! Кухня!

Повідомлення олеся » 17 листопада 2012, 00:47

В темі Спартак))) Дзвінок мамі...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Дитячий день народження! Кухня!

Повідомлення Natalinda » 17 листопада 2012, 06:04

нє, дзвінок мамі тут не проходіт))))
мені теж дуже сподобалося, так що випитуй деталі!!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Дитячий день народження! Кухня!

Повідомлення nadusha » 17 листопада 2012, 09:50

irinka написав:
Dribchuk написав:irinka, так з зефірної мастики


На вигляд дуже гарно, але хіба ж воно не тверде коли їсти, мастика не кришиться?

Ні... Мастика дуже пластична, м'яка, смак такий самий як в жувального зефіру + цукор. Якщо цікавить приготування - напишу. Вже декілька разів робила. Виходило отаке:
Зображення world of goo
Зображення world of goo
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Дитячий день народження! Кухня!

Повідомлення Руженка » 17 листопада 2012, 11:56

nadusha написав:Ні... Мастика дуже пластична, м'яка, смак такий самий як в жувального зефіру + цукор. Якщо цікавить приготування - напишу. Вже декілька разів робила. Виходило отаке:

пиши пиши РЕЦЕПТ!!!!!!!!! А головне розкажи секрет, як зробити, щоб мастика була еластична і не рвалась..........упс :dash: бо в мене з цим постійно трабли. :dash: .....
Руженка Офлайн


 

Re: Дитячий день народження! Кухня!

Повідомлення Lusik » 17 листопада 2012, 12:12

А це мій перший витвір з мастики-не зовсім вдалий, але ж власними руками :hi: :hi: :=):
Це синочку на два роки:
Зображення world of goo
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Дитячий день народження! Кухня!

Повідомлення Руженка » 17 листопада 2012, 12:38

Lusik написав:А це мій перший витвір з мастики-не зовсім вдалий, але ж власними руками Це синочку на два роки:

А чому це він не вдалий??????????? ВІН НАВІТЬ ДУЖЕ ВДАЛИЙ!!!!!!!!! МОЛОДЧИНА :В): :dance:
Руженка Офлайн


 

Re: Дитячий день народження! Кухня!

Повідомлення nadusha » 17 листопада 2012, 16:16

Руженка написав:
nadusha написав:Ні... Мастика дуже пластична, м'яка, смак такий самий як в жувального зефіру + цукор. Якщо цікавить приготування - напишу. Вже декілька разів робила. Виходило отаке:

пиши пиши РЕЦЕПТ!!!!!!!!! А головне розкажи секрет, як зробити, щоб мастика була еластична і не рвалась..........упс :dash: бо в мене з цим постійно трабли. :dash: .....

Я роблю отак: 1 велика пачка Тучки-штучки, 2 пачечки маленькі пудри, столова ложка лимонного соку( то багато вийде, кількість всього можна зменшити, а перший раз ліпше взяти по чуть-чуть, щоб набити руку) . На водяній бані розтоплюємо жувальний зефір+лимонний сік, помішуємо. Знайома розтоплює в мікрохвильовці, мені зручніше на водяній бані. Має утворитися однорідна рідкувата маса. Якщо хочете з барвником, то додати його потрібно на цьому етапі, добре перемішати(буде важко, бо воно в'язке, але постарайтесь). Беремо пудру і сито, пересіюємо пудру в цю масу маленькими порціями, чуть пересіяли - добре розмішайте ложкою... Важливо не переборщити з пудрою, бо стане тверде і крихке... На цьому етапі маса має бути трохи густіша. Викладаємо ту масу на присипаний пересіяною пудрою стіл(чи іншу поверхню), підсипаючи по (чуть-чуть) пересіяну пудру замішуємо руками щось на зразок не тугого тіста. Все! А далі можна розкачувати качалкою, підсипаючи пудрою,щоб не прилипало; вирізати необхідні фігурки ножницями, ліпити. Ту мастику з якою не працюєте, покладіть в пакет, щоб не засихала. Залишки мастики, я ховаю в морозилку, а як треба - розморожую і чуть розігріваю в мікрохвильовці. Успіху!!! Що незрозуміло написала - питайте!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Святковий стіл



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron