Глобальні оголошення!



Про супермаркети

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Про супермаркети

Повідомлення Радмила » 13 липня 2013, 17:11

Сьгодні скуповувалась в Сільпо в Подолянах.
Перевіряю чек. Купила дітям 2 альбоми. В чек ціна 8,49. Я памятаю, що на цінику стояло десь близько 7. Повернулась. Перевірила 7,60. Пішла до адміністратора. Кажу так і так ціна відрізняється. Вона перевірила. Каже зараз прийде старший касир. Касир прийшла. Каже робимо повернення. Як кажу, я не хочу повертати, я хочу, щоб мені повернули різницю 1,8 між ціною на цінику і в чеку. Сказала не поверне, бо то буде з її кишені. Скінчилось тим, що я написала скаргу в книгу скарг.
Я пам'ятаю, десь читала в журналі, що в таких випадках магазин має повертати різницю в ціні. Чи я щось плутаю?
Мені не суть в тих 1,8. Просто хотіла перевірити, чи реально в супермаркеті відстояти свої права.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Про супермаркети

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 липня 2013, 17:35

Не знаю, чи можна повернути різницю. Я часто була свідком подібних ситуацій, які закінчувались вибаченням касирів, типу: "Ой, а то вже нову ціну поставили, а цінники ще не встигли поміняти".
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Про супермаркети

Повідомлення Радмила » 13 липня 2013, 17:37

Ось , знайшла.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Про супермаркети

Повідомлення irinka » 13 липня 2013, 17:59

Теж таке помічала вже не раз і скаржилась працівникам супермаркету, то мені так само відповідали
TaniaPicaSSo написав:Я часто була свідком подібних ситуацій, які закінчувались вибаченням касирів, типу: "Ой, а то вже нову ціну поставили, а цінники ще не встигли поміняти".

Але я знаю що це просто такий маркетинговий хід, часто таке помічала. :dash: Незнаю як з цим боротись :confused: мені це теж дуже не подобаєтся :ireful: в деяких випадках просто відмовляюсь від покупки, але часто буває що річ дійсно потрібно купити і тоді не дуже зважаєш на ціну... :sad: а вони якраз вигають на цьому :dash: :crazy:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Про супермаркети

Повідомлення Anjuta » 13 липня 2013, 21:49

В Сільпо працівники часто не встигають змінити ціну, бо їх або не вистачає, або ще десь щось виставляють, складають і т.п.
Не знаю чи по закону так має бути....але адміністратор часто вертає різницю зі свого карману(або потім виявляється з карману працівників того відділу). Нормальний адміністратор точно повернув би цю різницю, бо цей запис в книзі скарг є відображенням поганої роботи адміністрації магазину(я би точно не хотіла зайвої зацепки при приїзді керуючої регіону або власників).
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Про супермаркети

Повідомлення Ulkanet » 13 липня 2013, 22:29

ой, та книгу скарг можна і переписати при потребі за кілька годин ::Р:
я колись працювала в супермаркеті, то в мене був схожий випадок. привезли товар, "на компі" вже нові ціни ввели, навіть цінники роздрукували, а той хлопець що то мав принести - ще не приніс. ну і тут купує такий крутий дядічко "чекушку" а там різниця в 25 коп. якби я не бачила його повної барсетки з грошима - то сама б доклала тих 25 коп. (пару раз докладала, бо пиячкам не хватало грошей :=): ) але тут!!! :scare: :scare: :scare: короче, якби ви чули і бачили що то було. :cry: :cry: я йому спокійно і нормально пояснювала чого так сталося і т.д. а він мене всяко обзивав і звинувачував у всіх гріхах людства. потім прилетіла товарознавець (адміністратор) і замість того щоб пояснити щой до чого - налетіла на мене і всяко мене матом-перематом крила, а той кнур ухмилявся. скінчилося всьо тим що я заплатила за ту "чекушку" і дуже довго і гірко плакала. :cray: :cray: :cray: :cray:

після того як тільки приїжджав товар - я сама ходила по цінники, і гризла тих дівок щоб поскоріше то робили. :ireful:

а в Сільпо постійно таке. особливо кілька товарів однаково названі і цінники неправильно стоять. і той товар розрізними можна лиш по штрихкоду або внутрішньому коді. :dash: хто в супермаркеті не працював - той і не може розібратися що й до чого. стоїть 5 альбомів, назва однакова, лиш штрих коди різні. а цінники стоять не під тими що треба. :dash: можливо їх дійсно таке заставляють робити??? не можу сказати, бо в коли я працювала - то в нас була інша "політика". :hi:
і взагалі в Сільпо - як в колгоспному магазині :dash: . не подобається мені ні їх розміщення товарів і як ті товари розкладені, всьо порозкидуване. майже ніколи не бачу працівників в залі :crazy: тільки на молочці. постійно стоять кошики повні товору і ніхто їх не розкладає (на молочці тоже). лазиш тако годину і воно стоїть - зато дівки на сходах цілий час курять :ha: як була Родина, то більше було порядку. А ще колись подобався Торговий світ на Злуки, бо відколи став Барвінком - то дуже сильно зіпсувся :cray:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Про супермаркети

Повідомлення Anjuta » 13 липня 2013, 22:51

Мені Родина також набагато більше подобалася!
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Про супермаркети

Повідомлення Marichka » 14 липня 2013, 00:04

а я колись в Родині купила вівсянку в пачці паперовій надібрану на половину-замість 800гр було 400 і гарненько підклеїно.В руках не помітила,що залегка:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Про супермаркети

Повідомлення okcana » 14 липня 2013, 08:45

А я вчора в сільпо в родині скуповувалася, і був випадок зі сметаною. Я взяла 2 сметани, касир дуже уважно і довго іі оглядав, рахував, а коли я відвернула голову написав 3 шт, замість 2. Я зразу не засікла, але потім додивилася і дала йому зауваженя, то він ще раз переглядав, перераховував, потім буз будь-якого вибачення відняв одну. Мій чоловік стикається по роботі з сферою торгівлі, то каже що вони так вирівнюють недостачу товару. Це ж жах. Потрібно йти в супермаркет і сприскіпливо дивитися що тобі вибивають. З нами це вже не перший випадок в сільпо, то ціну не ту пробють, то +1 товар добють... Жах...
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Про супермаркети

Повідомлення Liza » 14 липня 2013, 15:28

ще є така річ, що в супермаркетах дуже "течуть" кадри, от і не стараються працівники вчасно оновлювати цінники. колись мій чоловік у супермаркеті розмовляв з якимось знайомим тамтешнім працівником, котрий мав з собою пачку цінників і мав їх розкласти по товарах, але той сказав щось типу "та ну, всеодно я завтра звільняюся" і викинув їх чи просто поклав у кишеню. та й крім того я зустрічала випадки викидання цінників, коли працювала в приміщені супермаркету.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей

cron