Глобальні оголошення!



Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Повідомлення nadusha » 02 липня 2013, 15:14

Не погоджуюсь. Стадіон - стадіону не рівня... Я часто гуляю з малими на стадіоні коло 28 школи. Там великий стадіон, є досить місця на траві подалі від доріжок, є баскетбольна площадка. Артем бере ровер, Денис м"яч, каталку або самокат, ще можем розстелити покривало на траві - і все нормально. Потрібно вдало вибрати час, зрозуміло, що коли я підхожу до стадіону і бачу, що там багато дітей на велосипедах чи старші грають в футбол, то я туди не поведу дітей. Але якщо двоє-троє велосипедистів - то це не перешкода. Я все одно мушу бути коло меншого, бо він малий і ще має шило в попі. Просто треба більше уваги, бути коло дитини, щоб зреагувати на якусь небезпечну ситуацію. Стадіон великий і можна перейти в інший безпечніший куток.
Як на мене, то в кожного місця для прогулянок можна знайти мінуси. І на шкільному подвір"ї ганяють велосипедисти, і на площадках багато старших дітей, що ганять не дивлячись попереду, і в парках ті ж велосипеди і старші діти. Ще великим мінусом вважаю мамок, які посідають на лавочках і покрикують "Туди не йди", "Того не чіпай", "Туди не лізь"... Лізе на драбинку - треба помогти, хоче за будинок - разом з мамою, хоче чужу іграшку - попроси, поміняйся на свою - отак треба, на мою думку гуляти з маленькими.
А-а-а... Ще собаки для мене то мінус на прогулянках.. Денис завжди рветься їх гладити, бо звик, що дідусевих можна. Але то вже інша історія...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей