Глобальні оголошення!



Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Повідомлення Радмила » 30 червня 2013, 22:12

Шановні мамуськи.

Якби Ви побачили маму з коляскою, яка спокійнесенько прогулювалася по дорозі, трасі,або годувала там голубів , а діти за ними гонили, то мабуть би виникло питання, чи дружить мама з головою. Адже кожна любяча мама береже свою дитину від небезпеки.
Я таких мам бачу кожений день.
Поясню. На прикладах. З того моменту як моя старша дитина освоїла ровер, я втратила спокій. Саме через таких безпечних мам. На ровері вона їздить по стадіону. Зрештом - це як раз місце для занять спортом. Також там часто влаштовують перегони інші діти різного віку. І великі, і малі І розвивають вони часом не маленьку швидкість. І дуже прикро, що на тих доріжках, де проходять такі перегони, мамусі випускають своїх манунь. Вчора. Одна з таких малят, двічі бігла під колеса ровера моєї дитини. Перший раз вона посунула на машинці, і добре, що донька ще не розігналась, і зіткнення було легким і без наслідків, другий раз дитина бігла за голубам, яких годувала мати, в цей момент гнало 4!!! ровера, діти грали в перегони, дитина вибігла під колеса моєї доньки, в останій момент, доня встигла вивернути руль, і обійшлось без зіткнення. І аж тоді в жіночки прояснились мізки, і вона забралась з малою зі стадіона. А причина банальна, там стояли лавочки. І поки малеча бігала за голубами, мамки тягнули пиво.
Без наслідків, на жаль, не обійшлось. Один з хлопчиків ровером роздавив голуба. Голуб, якого так пригодовували мамки, разом з іншими, клював печенько, інші встигли розлетітись, а цей ні. Ровер пройшов по шиї. Дитина не сподівалась, що птах буде під колесом. Птах помер. Діти були дуже засмучені.
Але ж під колесо могла попасти і мала дитина.
І ще одне. Мене просто бісять мамусі, які в ряд колясками собі гарненько прогулюються по стадіону, в той час, як обїхати їх не має змоги. Вони перекривають всю доріжку. Через таких гуляючих, в моєї доньки побите коліно. Дитина не мала кудою їх обминути, і мусила завалити ровера, щоб не врізатись в них.
Крім роверів на стадіоні в нас грають і в футбол. І мячом б'ють будь-здоров. І я не розумію, чого тоді бігти і сваритись з футболістами, що мяч попав в дитину, як ви її самі привели в зону повищеної небезпеки.
Такі картини я бачила не тільки , біля нашої школи, а і на інших стадіонах.
Біля нашої школи гарні асфальтовані доріжки, де гарно гуляти каляскою, це я точно знаю, бо там гуляла колись і сама. Є гарний спортивний майданчик, де можна гуляти з малечою.
Мамусі обирайте безпечні місця для прогулянок!!!!!!!! Бережіть своїх дітей, і здоров'я чужих дітей, і нерви інших.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Повідомлення Sms » 30 червня 2013, 22:54

Категорично не погоджуюсь з дописувачем. Живу біля стадіонів 19-20 школи. Мій двір межує з стадіоном. Часто, особливо після дощу гуляєм на стадіоні. В пісок не посаджу - бо мокре, а ще в самому центрі майданчику в нас постійна калабаня! Отож йдем гуляти стадіоном. І в футбол грають і на роверах катаються і ми поруч за мячем бігаем чи босоніж по травці бігаєм. Я не бачу в цьому нічого надзвичайного!!!!! А дитині в 7 років вже потрібно пояснювати і вчити, щоб бути обережним і зважати на оточуючих!!!
Радмила написав:Дитина не мала кудою їх обминути, і мусила завалити ровера, щоб не врізатись в них.
- а гальмів в ровері нема? :=):
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 липня 2013, 00:41

Як правило, в нас немає окремих територій для старших діток, менших, для тих, хто на роверах, і тих, хто тільки починає топати, тому все дуже умовно. В парках, на бульварах, стадіонах всі гуляють в перемішку. А наглядати за маленькими треба в першу чергу, бо хто б не був винуватий, постраждають швидше за все найменші.
Мені теж не раз доводилося маневрувати коляскою, тікаючи від дітей на велосипедах, які мчать на зустріч, але дивляться кудись в сторону. Батьки, як правило, ідуть десь позаду, і або не бачать взагалі, як і куди та дитина їде, або ж дуже тішаться.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Повідомлення mavpusya » 01 липня 2013, 00:51

Але ж стадіон для того і придуманий, щоб там активно займатись спортом. :mamba: Ми гуляємо на стадіоні. коли там не ганяють на великах і не грають у футбол. Після дощу на полі рідко грають у футбол, тому можна знайти можливість погуляти там в спокійній обстановці одним і іншим.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Повідомлення mala-karta » 01 липня 2013, 01:09

чого ж нема, є.
Дитині важко з великим ровером справитися, і ще й гальмувати.

А взагалі стадіон якраз для спортивних ігр, а не для спокійного гуляння мацьопів і колясок.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Повідомлення Tajga » 01 липня 2013, 01:20

Sms, підозрюю, що ти зовсім не з тих мамусь, про які пише Радмила:
Радмила написав: А причина банальна, там стояли лавочки. І поки малеча бігала за голубами, мамки тягнули пиво.

І наврядчи покинеш свою малу без нагляду під колесами роверів. Але:
mala-karta написав:стадіон якраз для спортивних ігр,

+1
Краще хай дитина ганяє там, чим по алеям, збиваючи пішоходів.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Повідомлення pan_kotskyy » 01 липня 2013, 10:49

Старшого водим на стадіон покататись на ровері. Меньша деколи з нами, і я усвідомлюю, що якщо в неї попаде м'яч (а м'яч, копнутий накачаною ногою футболіста лупить ще з тою силою...), то винна в цьому буду тільки я. Тому якщо бачу футбол, ровери то стараюсь з нею не затримуватись там.
До речі, не факт що старший вчасно стормозить коли під колеса бігтиме маля, а траекторія руху малят ну дуже непередбачувана. І я не винитиму в цьому його, бо стадіон не дитяча площадка.
В тій же ситуації в парку винен велосипедист, така моя думка.
І напевне бігунів теж дратують дітлахи яких треба оббігати...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Повідомлення Радмила » 01 липня 2013, 20:59

Sms написав:Категорично не погоджуюсь з дописувачем. Живу біля стадіонів 19-20 школи. Мій двір межує з стадіоном. Часто, особливо після дощу гуляєм на стадіоні. В пісок не посаджу - бо мокре, а ще в самому центрі майданчику в нас постійна калабаня! Отож йдем гуляти стадіоном. І в футбол грають і на роверах катаються і ми поруч за мячем бігаем чи босоніж по травці бігаєм. Я не бачу в цьому нічого надзвичайного!!!!! А дитині в 7 років вже потрібно пояснювати і вчити, щоб бути обережним і зважати на оточуючих!!!
Радмила написав:Дитина не мала кудою їх обминути, і мусила завалити ровера, щоб не врізатись в них.
- а гальмів в ровері нема? :=):


Повірте, що кожний раз пояснюю. І дитина старається обминути, але зауважте, що навіть досвічені водії часом не впораються з керуванням. Особливо, коли під колеса вискакує дитина. Тому і дитина на ровері може не справитись з керуванням, невчасно загальмувати, або просто навіть розгубитись. Якраз останій випадок був, коли вона впала перед калясками. Запізно затормозила. Але вона дитина, якій 7 років. А тут йшло дві дорослі жінки, які б могли замісь того, щоб таляпати язиками, подивитись вперед і побачити, що вони загородили всю доріжку велосопедисту.
Звичайно стадіон - це не закрита територія. І там діти різного віку. Але правильно дівчата написали, при недогляді мам, страждають найменьші.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Повідомлення Sms » 01 липня 2013, 23:05

Tajga написав:Sms, підозрюю, що ти зовсім не з тих мамусь, про які пише Радмила


Я згідна, що не йду з малечею на поле, де грають в футбол і завжди поруч з нею, а не сиджу на лавці. Тут просто потрібно за любою дитиною слідкувати.
Радмила написав: Але правильно дівчата написали, при недогляді мам, страждають найменьші.

От з цим погоджуюсь на 100%.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Техніка безпеки або думайте, де гуляти з малятами

Повідомлення Nymydora » 02 липня 2013, 07:03

Як на мене, стадіон то не місце для гуляння з малими дітьми, хто б що не казав.
Бо і школярам треба вибігатися і виїздитися. А дитина, навіть старша, не може на 100% контролювати свою швидкість і реакції. Це ускладнює життя мамам малюків, згідна - бо в парку те саме, зрештою. Але за парк можна ще посперечатися, а от за стадіон - нема чого. ТУт я повністю згідна з Радмилою І Малакартою. :yes:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей

cron