Глобальні оголошення!



А вас часто пропускають без черги?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: А вас часто пропускають без черги?

Повідомлення катюня » 05 червня 2013, 23:14

ой дійсно є різні люди. я один раз як була вагітна їхала з поліклініки рано здавала аналізи така вся задовбана от і сиджу собі без всякого. тут заходить старушка а на протележному кріслі сидить мадам ну може вже пенсійного віку ну всяка така розфарбована повна сил. і тут шарпає мене за руку МОЖЕ ТИ БИ ВСТАЛА СТАРШІЙ ЛЮДИНІ. а мені тоді так обідно стало бо дійсно було не дуже добре зранку щей після аналізів ну вже і животик добрячий був. я не хотіла спорити бо така тоді врвзлива була що могла прям розплакатись просто їй відповіла що ви напевне зараз маєте більше здоровя нвіж я от і встаньте. вона фиркнула і відвернулась. Різні люди а один раз повна маршрутка людей я з пузіком то мені місце хотіла уступити ну така вже прям старенька бабця.
катюня Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 116
З нами з: 03 грудня 2011, 16:47
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: хлопчик дівчинка

Re: А вас часто пропускають без черги?

Повідомлення Shalimar » 06 червня 2013, 00:06

Я не прошу пропустить меня без очереди, когда я с ребенком
и нормально отношусь, что сами не предлагают меня пропустить
Когда была Б, в транспорте предлагали уступить место - я иногда и отказывалась, так как чувствовала себя великолепно
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А вас часто пропускають без черги?

Повідомлення flower » 06 червня 2013, 09:20

Shalimar зараз я тоже не прошу, бо мала більша, але так як я з народження її постійно за собою тягаю (бо виходу нема) приходилось.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: А вас часто пропускають без черги?

Повідомлення Shalimar » 06 червня 2013, 18:08

ну я тоже без нянек живу
но как-то и не приходилось по очередям слоняться
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А вас часто пропускають без черги?

Повідомлення flower » 06 червня 2013, 18:13

значить повезло тобі :wink:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: А вас часто пропускають без черги?

Повідомлення олеся » 06 червня 2013, 19:10

Я постійно всюди з двома... Ніколи не прошу пропустити... Хіба коли в туалет діти хочуть то прошу пропустити дітей, але якраз і в туалеті іноді пропускають дітей... Щодо транспорту дітям найчастіше місце уступають жінки старшого віку.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: А вас часто пропускають без черги?

Повідомлення irinka » 06 червня 2013, 19:24

nelly написав:приходить мама з дитиною десь 4 роки і каже мені: я вже третій раз вертаюся то мені вже без черги, я якось не дуже спішила і спорити не хотіла то кажу: йдіть. Як пішла.... Щоб не збрехати сиділа там 20-25 хв. Я вже пару раз двері відкривала з натяком, що мол ще на коридорі є люди - хватить сидіти-реакції 0. Поки стою підходить ще одна жіночка з дитиною 8 років і те саме- ми вже другий раз, можемо без черги, я їй спокійно відповіла, що вже таку одну чекаю стільки часу, а всередині вже така зла була..


От і зроби комусь добре на другий раз :crazy: В нас люди просто дуже наглі, кожен думає тільки про себе...Я вже на таких поподалась пару раз: стою під кабінетом а тут підхоять "мені тільки підписати\чи спитати " і сидять по 15-20 хв. :dash: тому більше не пропускаю.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: А вас часто пропускають без черги?

Повідомлення Natalinda » 07 червня 2013, 00:22

Скажу вам що то певно кожен із своєї дзвіниці дивиться.
В нас було раз таке що ми в один кабінет верталися 5 разів. Малому було десь біля 2-х. Ви можете уявити як то вистояти 5 разів під одним і тим же кабінетом і ще 4 рази під тими куди посилали в проміжках :crazy:
Хоча можна було залишити чоловіка в тому першому кабінеті і до обіду точно б нікого більше не прийняли, поки я б верталася по 100 разів. Так що воно по різному буває. Я приміром можу часом і сама запропонувати комусь, навіть із старшою дитиною пройти вперед, коли бачу що іншій дитині стояти важче ніж моїй.

А по темі - я щось не дуже зауважувала пропускають чи ні. Як стоїш в приватбанківській черзі 2 години то мало бажання пропускати ще когось, хто б то не був, бо вже хочеться гавкати і кусатися. Як просила - то рідко відмовляли, точніше і не пригадую. Але я стараюся такого уникати. Тобто якщо підозрюю чергу то беру дитині забаки з собою
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А вас часто пропускають без черги?

Повідомлення nelly » 07 червня 2013, 01:01

я до прикладу коли прошуся без черги щось спитати чи дуже спішу, то роблю все максимально швидко, щоб показати людям які мене пропустили, що я це ціную і не витрачаю їхній час. Я теж не замислююся на прийомі у лікаря скільки там сиджу і для когось це теж певно довго, але вибачте сидіти говорити 25 хв, то я починаю валнавацца :pardon:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: А вас часто пропускають без черги?

Повідомлення Shalimar » 07 червня 2013, 01:09

Natalinda написав:Як стоїш в приватбанківській черзі 2 години то мало бажання пропускати ще когось, хто б то не був

во-во
или в какой другой очереди
или как старики-пенсионеры стоят в очередях..
Я понимаю, что все ждут, нервы, надоело.. кто-то спешит.. кто-то давно стоит... кого-то грудные дети дома ждут...
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 38 гостей