Глобальні оголошення!



Сусіди!!!!

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Сусіди!!!!

Повідомлення Галина » 11 вересня 2013, 21:14

flash-ka написав:я теж ніколи не прибираю загальний коридор :confused: максимум під ковриком попилосошу.... у нас жек прибирає.

Жек то прибирає, але за собою треба прибрати, як на мене, то те саме, що прийти в лісі розкласти поляну і йшовши додому так і залишити. Я не маю на увазі мити, прибирати щодня, але коли після ремонтів лишаєш бардак, то варто прибрати. Як міняєш підлогу наприклад, то що всі дошки за двері виставиш і хай жек то розгрібає???
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Сусіди!!!!

Повідомлення Ulkanet » 11 вересня 2013, 21:54

Галина :love: :love: :love: :love:
ти права. і не тільки по ремонті. було весілля - то заберіть ті всі бантики, кульки, ялинку. нє! хай ЖЕК прибирає!
:dash: :dash: :dash:
гості були - то весь під'їзд закурений і бичками закиданий, захарканий :bad:
культура хоч куда! і всі свято перконані що вони праві і їм повині прибирати - бо вони за жек платять.
так, жек має прибирати - але не відро мусуру з одного поверху щотижня. :crazy:

з пяти квартир які за два роки вже зробили ремонт, лише одна квартира була "чемна". прибирали за собою. кожен вечір тряпку мочилиі протирали біля дверей. не довбали на обід, в ті години що я просила. коли я йшла на цілий день - то заходила до них і казала "довбіть всьо що можете і що хочете, нас не буде цілий день!" :hi:
після тих всіх сусідських ремонтів в мене потріскали стіни і попадали ті пінопластові карнизи на балконі і на кухні. :crazy: :crazy: :crazy:

ті мої сусіді з псом, на дит майданчик не ходять, я повісила табличку що псам прохід заборонено, кілька раз зауваження зробила, голова сусіднього жеку тоже до них сварився. не ходять - і не говорять тепер до мене. :hi:
а під'їзд і ліфт - то все по старому. загаджено. :bad:
всі мовчать, всім так добре. а я буду гавкати. я тим ліфтом не їжджу, бо він часто ламається. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Сусіди!!!!

Повідомлення Sjuzy » 12 вересня 2013, 01:26

Галина написав:
flash-ka написав:я теж ніколи не прибираю загальний коридор :confused: максимум під ковриком попилосошу.... у нас жек прибирає.

Жек то прибирає, але за собою треба прибрати, як на мене, то те саме, що прийти в лісі розкласти поляну і йшовши додому так і залишити. Я не маю на увазі мити, прибирати щодня, але коли після ремонтів лишаєш бардак, то варто прибрати. Як міняєш підлогу наприклад, то що всі дошки за двері виставиш і хай жек то розгрібає???

привіт привіт! Колишня сусідка... що у Вас новенького?
Sjuzy Офлайн


 

Re: Сусіди!!!!

Повідомлення flash-ka » 12 вересня 2013, 08:54

якісь жахи розказуєте.....у нас в підїзді усі білі і пухнасті. курити ходять на двір, там і смітника поставив сусід. фіранок і вазонів нема, але є наклейки,що курити заборонено і банка для збору використаних батарейок. ремонтне чи інше сміття поміченим не було :wink:
таки гарний у нас під'їзд :aplo:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Сусіди!!!!

Повідомлення Sjuzy » 12 вересня 2013, 09:01

))))я до сусідів ставилася дуже добре, на багато закривала очі. У нас сусіди постоянно родили ремонт, постоянно коридор завалений старими речами, сушка забита мотлохом. Сусід з синами курять на сходовій клітці. Якось терпілося, багато років вже живемо, спочатку ми з батьками, потім коли я одружилася я з чоловіком і дітьми. Но я якийсь момент я взнаю, що в мого сусіда по сходові клітці який курить і харкає мультирезистентний туберкульоз відкритої форми. Власне ми звідти скоро зїхали, зараз там живуть мох батьки. Тато навів порядок швидко, зняв залізні двері, заставив сусідів мити загальний коридок і звісно курити на загальному коридорі вже табу. Кожнийдень тато виливає на загальний коридор велике відро з хлоркою. Тепер сусідка догадался що можна і помити. Ще залишилась сушка.
В цьому будинку сусіди зовсім інші. Немаю нарікань.
Sjuzy Офлайн


 

Re: Сусіди!!!!

Повідомлення олята » 12 вересня 2013, 10:20

а чого він не тублікарні і так вільно розгулює. де санстанція?
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Сусіди!!!!

Повідомлення Кокетка » 19 липня 2014, 23:12

я в шоці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :dash: :dash: :dash: :scare: :scare: :scare: :scare: сусіди з 5 поверху винаймають там житло ...... наригали нам по вікнах і по білизні ...... що робити??? як боротися? мусор викидають постійно з вікна... но ригати то край.... ми на другому поверсі :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: а коли ми з чоловіком пішли на вулицю глянути звідки то.... то ще щось виляли ...на нас попали краплі того... воняло консервами надіюся то таки консерви а не то що споживали.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Сусіди!!!!

Повідомлення !OLGA! » 19 липня 2014, 23:16

Звертайтеся з іншими сусідами до власника квартири, нехай приймає міри щодо кватирантів. То ж які "люди" мають жити щоб таке робити ??? :crazy: :crazy: :crazy:
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Сусіди!!!!

Повідомлення ІРЦЯ » 20 липня 2014, 00:19

Ага і нехай вам власники тоі квартири ше вікна помиють і нову білизну відкуплять Це так шоб 100% була від них якась реакція
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Поперед.

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей