Глобальні оголошення!



А за вікном...

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: А за вікном...

Повідомлення nadusha » 21 жовтня 2014, 20:41

nadusha написав:Люблю зранку пити кавусю коло вікна... Сьогодні мене чекав неприємний сюрприз :( Бандитьська пуля? Чим можна таке "щастя" заклеїти?
Зображення

Історія мала продовження. Десь зо два тижні гуляла з малими під вікнами - бачу хлопці з мойки, що знаходиться навпроти наших вікон, через вікно вистромились з чимось схожим на пістолет. Подумала, що то такий степлер, що прикріплюють вивіску...
Через два дні приходить сусід знизу. Йому теж прострілили вікно (так, як на фото), а він в нас хлопець вумний, то посидів в засаді коло вікна, зняв на фото і відео, як хлопці з мойки стріляють з пістолета по вікнах... Визвали ми міліцію, тепер ждем через 10 днів результат розслідування. Ще всплила інфа, що ті хлопці стріляли по троліку, який стояв в цьому місці на перерві. До мене з міліції не дзвонив ніхто, і до Жені сусіда теж. Тільки в день звернення написали пояснення. Вікна теж ніхто не фоткав... Цікаво мені чи буде з того толк...
Ну то треба мати наглість, щоб бачити, що гуляють діти і "бавитись" пістолетом... Не маю слів! Одні емоції!!!!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: А за вікном...

Повідомлення mala-karta » 21 жовтня 2014, 22:57

це просто капець....
Добряче набити би морди тим мойщикам.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А за вікном...

Повідомлення Dana » 24 жовтня 2014, 14:48

А в нас сьогодні так ось за вікном... красиво...Зображення
Зображення

Гарні мужики на дорозі не валяються, вони лежать на дивані!
Dana Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 88
З нами з: 16 грудня 2013, 23:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 101 раз.
Подякували: 114 раз.
Діти: Марчелло, 1рік

Re: А за вікном...

Повідомлення nadusha » 03 грудня 2014, 14:56

По нашому простреленому вікну такі новини. Спочатку справу збиралися спустити на гальмах, нам пощастило викликати міліцію в ті, дні, коли мийку купили інші власники. Але... Сусід і мій свекор ходили до слідчого, давали пояснення. Стріляло з вікна мийки двоє працівників 16 і 18 років. Пробиті вікна в трьох квартирах, заяв написано дві. Мало того, хлопчиська на ходу обстріляли тролейбус з пасажирами, прострелили два скла, чуть не поранили водія. Тернопільелектротранс теж написав заяву. Справа стала кримінальною, бо сума збитків більше 4 тисяч гривень. Передають до суду. В 18-річного стрільця тато-міліціонер, відгадайте, хто стріляв? Правильно! 16-річний, а відео, де видно, що стріляють обидва, то так... Зустрічався сусід з татом 16-річного хлопця, той казав, що збитки відшкодують, просив, щоб забрали заяву.
З одного боку - хочеться домагатися справедливості, воювати, щоб справедливе покарання відбули двоє, з іншого, розумію, що сидіти, швидше за все буде один. Ким та дитина вийде після колонії? Точно не ангелом... Домовитись по мировому: відшкодуйте завдані збитки і заберем заяву? Це більш прийнятний варіант, лиш би усвідомили стрільці свою вину, і щоб це їх чогось навчило, відвернуло з кривої стежки. Як подумаю, що ми в той час гуляли під вікнами і могли дітям попасти в око, аж серце стискається...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: А за вікном...

Повідомлення Anjuta » 03 грудня 2014, 15:03

nadusha чомусь я думаю, що син міліціонера і подав ідею цю дурну і те з чого стріляли скорше всього його.....а той хлопчисько не в тому місці опинився :dash: Дійсно шкода, що справедливості тут і бути не може.
Надюш напишете, що там вирішите з тим хлопчиськом :rose:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Поперед.

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей