Глобальні оголошення!



Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Natalinda » 02 лютого 2012, 01:17

І як ви переносите такий дубак??? :help:
Я взагалі то більше холод люблю ніж жару, але то вже вообше. Котел включений на максимум а в хаті навіть не 18 градусів, життя по Комаровському))))
Як то люди на роботу ходять щодня ::
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення happymami » 02 лютого 2012, 01:25

Перед компом сижу в спальнику :vo: . То навіть жарко в п'ятки буває. Сплю в тому ж, в чому й по хаті хожу - правда одні шкарпетки знімаю :-D . Вікна всі попідкладала старими лашками. Хоча то не дає нічого, но спокійніше. Бо вроді і не дує. Хоч і склопакети, но таки не на такі морози розраховані - трикамерні і двокамерні кажися.
А стосовно на роботу... Помітила таку штуку, шо коли не тре йти на роботу. то мерзну. А коли тре йти - то я водному гольфику під пуховик і не мерзну. Єдине шо не купила ще теплих рукавиць, то це єдине уязвиме місце. Насправді, коли ж ходиш, то рухаєшся і робиться тепліше, ніж коли вдома сидиш і трусишся ;) А ще - купила теплющі зимові чоботи по саму шию :vo: . Дніпропетровського виробництва. Такшо я як паровоз ;) А ше якшо малог на санках в садік везу і спішу, то вопше вся мокра приганяю додому ;)
А якшо вдома дуже вже щакоцюбну за компом, то врубую спеціальну підбірку пісень з папки "Шаленіти" і скачу собі по хаті - в моменті прогріває ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Перлинка » 02 лютого 2012, 01:37

в нас 20 градусів зараз
вдень тепліше і хожу в шортах
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Natalinda » 02 лютого 2012, 01:40

Перлинка їду до тебе грітися))))

Хепімамі, ну воно то так рухаєшся на вулиці, але ж в пісок всьо равно зиииммммно((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення happymami » 02 лютого 2012, 01:41

Перлинка написав:і хожу в шортах

маніячка ))))))))) круто. В мене центральне опалення - батареї зазвичай закриті бо шкварять, але зараз відкрила. І була б жара, якби не вітер у вікна. В кімнаті, де з захищеної сторони будинку, то ше тепліше. Але підлога всеодно зимна - знизу одна бабуся живе - скільки там вона надИхає? Ну і одна стіна на двір - хоч і оббита пінопластом, но речі в шафі коло тої стіни просто льодяні

Ну писок троха страждає, але віня кийсь в мене морозостійкий))) Найгірше тіко в пальці мерзну, бо всі рукавиці якісь не на мороз
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Перлинка » 02 лютого 2012, 01:45

Наталінда,я ж кажу їдь
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення pan_kotskyy » 02 лютого 2012, 01:56

а я спати хочу, при чому постійно... надвір не йду (патаму-що зимно, нема куди дуже йти і боюсь послизнутись), а без цього стан сооонний...
через це вже купу справ відкладених, бо як малого вдень вкладаю спати то сама скорше відрубаюсь і дрихну поки він, ввечері так само...
сьогодні от зусилля зробила над собою,але чую що то не надовго і зараз відрубаюсь...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Natalinda » 02 лютого 2012, 01:58

Перлинка ти не представляєш навіть вдягатися зимно))))

На сході кажуть снігу нема, ну принаймні в Миколаєві, всі посіви вимерзнуть((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Anjuta » 02 лютого 2012, 08:30

В нас в хаті може бути, своє опалення. А вот в коридорі, як на вулицю виходити то там мінус 5!!! І від чорашнього дня в нас десь замерзла вода...то поступає тільки на туалетний бочок! Коли скінчаться ті морози?
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Морозець-морозець....не щипай нам щічки

Повідомлення Галина » 02 лютого 2012, 09:51

Я вчора навіть не висовувала носа з дому. Старша вже 2-й день в садок не пішла. Менша вчора на балконі вигулювалася. Я взагалі люблю зиму, щоб сніжок порипував, але не такий МОРОЗ!!!!!!!!!!!!
В нас індивідуальне опалення, але все одно не дуже тепло в квартирі. Я троха мерзну, як за компом сиджу, а моя Діана, в шортах ходить :крейзі: , не хоче ні колготів ні штанів.
Я вже хочу весни, тепла.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей