Глобальні оголошення!



Свідки насильства

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Свідки насильства

Повідомлення Yummy mummy » 27 листопада 2011, 03:28

Ну вот і маєш, тепер думаю твій тато задумається другий раз чи заступитися за когось.....А свідки (пасажири маршрутки) де були в той час...А ну звісно ніхто нічього не бачив і не чyв- всі дружно у вікно дивилися, чи в телефон тріщилися :evil: .....
А та жіночка чого ж не пояснила міліції хто насправді винен?
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Свідки насильства

Повідомлення Любов » 27 листопада 2011, 14:31

Ми з чоловіком стали свідками насильства людини над свої життям, навіть не знаю чи вважати це насильством, напевно що так, мужчина хотів покінчити з життям, але за допомогою інших людей. Їхали ми від мами і вже сутеніло, хто їздив в сторону Теребовлі, то знає, що там є обїздна дорога з двополосним рухом в дві сторони. І біля лісу наблюдали картину як чоловік сояв на колінах на дорозі і хотів щоб його збила машина, це було на паралельній полосі від нас і досить далеченько. Справа в тому, що водій в зустрічній машині як засвітить фарами і на великій швидкості може і не зорієнтуватися вчасно притормозоти. От і скажіть, що винен водій, що тому мудаку життя надоїло :x . А винним таки водія зроблять :evil: . Ми доїхали до найближчого поста ДАІ і повідомили їм про таку ситуацію, а вони такі в шоці на нас дивляться і кажуть, а ми тут при чому? :evil: , кажемо їм, та ж то може виникнути аварійна ситуація і т.д., ну вони нехотя поїхали туди, що було далі, не знаю.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Свідки насильства

Повідомлення Перлинка » 27 листопада 2011, 18:19

я двічі забирала з дороги і відводила до дому жінок-самогубців,які йшли посередині дороги на зустріч машинам вночі

одна була наркоманка,друга пяна

не знаю чи це героїзм ,але точно не байдужість ,не лиш я одна їх бачила на тих дорогах
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Свідки насильства

Повідомлення олеся » 27 листопада 2011, 23:56

В мене трохи довга історія. Ми з подругою років 6-7тому ввечері пішли гуляти, познайомилися з 2 хлопцями але вони мені відразу не сподобалися :x Я казала до подруги щоб ми йшли додому, але вона відмовилася казала щоб коли мені скучно то щоб йшла, але я вирішила залишитися бо щось трохи не пособі було лишати її з незнайомцями. Я неохоче залишилася.... І правильно зробила, бо ті хлопці запропонвуали каву випити в кафе чи щось міцніше. Вже не памятаю що пила моя подруга бо то пройшло трохи часу.... А я сказала що міцнішого ніж пляшечка газованої води для мене не підходе. Підозрілим було те що моя пляшка з водою була рзокоркована і згадала: подруга пила пиво чи бірмікс з залізної банки і вона теж була відкрита і на банці була дивна піна.
Коротше вода мені не лізла, вилила я її під ноги це були столики на вулиці. Випила десь кілька ковтків а так стало ніби я пила спиртне :mrgreen: І почали вони розпитувати чи маємо ми моб тел, І дуже заглядали чи є золото, гроші... Я прикраси просто так не ношу лише обручку і кульчики. Тоді ще не була одружена тому мала лише кульчики, моб тел саме збиралися через кілька днів купувати.
А подруга мала великі кульчики, перстень, цепочку з кулоном все золоте і на додачу моб телефон. За гроші вже не памятаю.... коротше посиділи ми за тими столиками і я побачила що подруга розійшлася :crazy: Я таки наполягла йти додому. Ми пішли... А вони провожали нас то я йшла з одним чуть впереді, правда оглядалася постійно назад, а він ще каже ну що ти морозишся мене що за ними заглядаєш я обманула що одружена а він каже а де тоді обручка що в сумочці??? Я знову збрехала що дома лишила і не ношу. Тоді він відстав з тими питаннями.
Ми пройшли ще кілька метрів і він раптово розвернувся та почав втікати, я думаю ну нарешті!!!! АЛЕ дивлюся той що йшов з подругою теж почав втікати і підїхола машина вони бігом в ту машину. Дивлюсяподруги нема я в шоці :scare: :scare: :scare: Але бачу лежить на землі за кущем. Підбігаю, бачу що жива правда ледве говоре але він слава Богу не згвалтував її бо перша думка була саме така :evil: Він вкрав в неї тел, все золото. Ми долізли бо Йти вона не могла до неї додому сказала що кульчики заставив зняти і цепку і кольца бо як почне зривати гірше буде.....
На другий день зранку ми пішли до її хресного він типу адвокат чи юрист не знаю. Направили на експертизу крові, зняття синців бо трохи тиснув щоб не кричала. В крові виявився якийсь наркотик, от чому наші пляшки були відкриті і з пінкою...
Коротше я запамятала номер машини. Ту машину знайшли, але то ніби таксист якого найняли. Ніяких ознак що то таксі я не побачила... АЛЕ Як то кажуть : наша міліція нас береже... Дільничий ще кілька раз нас опитував ніби то для протоколу, але так нікого не покарали.... Мені повезло що я не ношу прикрас без потреби..А кульчики вони напевне визначили як замало і не крали того.. І те що я не пила тої води...Бо вони хотіли нас на машині кудись ще повезти. Я не знаю що було б з нами якби і мене той наркотик взяв :scare: :scare: :scare:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Свідки насильства

Повідомлення Перлинка » 28 листопада 2011, 00:09

такі в мєнтів відкупляються

ми тоже зловили злодійку ,викликали міліцію,написали заяву,але на тому сталось ,суда так і не було
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Свідки насильства

Повідомлення Shalimar » 28 листопада 2011, 00:19

mari написав:Може ви були свідком, як поводились, як реагували і чи можемо взагалі ми в ролі свідка втручатися?
Подискутуємо...

а в чем смысл темы?
отписаться, кто герой-спасатель, а кто струсил-отморозился?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Свідки насильства

Повідомлення Shalimar » 28 листопада 2011, 00:26

Natalinda написав:Я теж часто не розумію твого бажання доказати комусь що він неправий, особливо тоді коли тебе про це ніхто не просить.

В условиях форума... я это понимаю и поддерживаю, так как сама борец-за-справедливость :niger: люблю докапываться до истины и расставлять точки над Ё
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Свідки насильства

Повідомлення Перлинка » 28 листопада 2011, 00:30

Shalimar написав:
mari написав:Може ви були свідком, як поводились, як реагували і чи можемо взагалі ми в ролі свідка втручатися?
Подискутуємо...

а в чем смысл темы?
отписаться, кто герой-спасатель, а кто струсил-отморозился?

тема присвячена тижню боротьби проти насилля

в одній темі відписуються жертви,в іншій-свідки,якшо є бажання ,то можна й там і там
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Свідки насильства

Повідомлення oksana.tesliuk » 28 листопада 2011, 00:34

Перлинка написав:такі в мєнтів відкупляються

ми тоже зловили злодійку ,викликали міліцію,написали заяву,але на тому сталось ,суда так і не було

то який зміст тоді їм дзвонити впринципі?!
хтось тут згадував про фільм "Ворошиловський стрілок"
там жертва теж звернулася в міліції - результат був такий самий
то шо, затарюємося рушницями і йдем в тир тренуватися по цілі попадати?!
шо робити в таких ситуаціях, шоб реально допомогти жертві?
а не просто подзвонити кудись для заспокоєння своєї совісті, бо мол, хай хоч шось зробила, а інші й того не зробили?!
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Свідки насильства

Повідомлення Shalimar » 28 листопада 2011, 00:38

Перлинка написав:тема присвячена тижню боротьби проти насилля

ааааааа
окей
Как-то с мужем были свидетелями драки пьяной парочки. Вызвали милицию, дали показания...
Еще видели, как сомнительного вида подростки незаконно проникли в подземный паркинг.. Вызвали милицию, но они не сразу нашли дорогу - и опоздали. Пацаны украли велики и уехали)

а что значит "неделя борьбы с насилием"? Только неделю в году борются с насилием? или.. Как Мы предупредим насилие своими рассказами?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей