Глобальні оголошення!



Свідки насильства

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Свідки насильства

Повідомлення Natalinda » 27 листопада 2011, 01:24

Свідком сексуального чи фізичного насильства я не була, тобто на моїх очах такого не відбувалося, але в силу певних обставин часто вислуховувала подібні історії і часто задумувалася що б я зробила....Відколи народилася дитина, теж думаю про це. І ще більше боюся щоб на моїх очах відбувалося щось подібне. Незнаю що переможе в мені: бажання допомогти людині, чи страх за власну дитину. Прошу Бога щоб не потрапити у таку ситуацію.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Свідки насильства

Повідомлення Перлинка » 27 листопада 2011, 01:43

Natalinda написав:На фоні дописів Гостя звинувачення когось в тому що він зробив так а не інакше набирає ще більшої недоречносі.



а який фон роблять дописи гостя?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Свідки насильства

Повідомлення Перлинка » 27 листопада 2011, 01:53

те що жертви бояться я можу зрозуміти

те що свідки,коли їм нічого не загрожує,просто не хочеться проблем та неприємностей,ціною чого може бути чиєсь життя чи поломана доля-ні

гість ,хіба тобі б не хотілось щоб в ту хвилину тобі хтось прийшов на допомогу та врятував?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Свідки насильства

Повідомлення Перлинка » 27 листопада 2011, 01:55

повторюю ще раз,я не засуджую,я не розумію та не схвалюю,не мені судити та тим більше виносити вироки.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Свідки насильства

Повідомлення Перлинка » 27 листопада 2011, 02:01

Гість

шкода що ти так довго мовчала ,якби ти знайшла в собі сміливість зробити це раніше ,то могла би давно перемогти,переступити,забути та жити далі поноцінним життям

Щиро бажаю щоб від сьогодні твоє життя змінилось на краще
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Свідки насильства

Повідомлення TanenRom » 27 листопада 2011, 02:03

я також за своє життя не стикалась з насиллям, і сусіди якісь попадались тихі.
щодо Оксани то я не знаю, як би я поступила в тій ситуації, можливо аналогічно б змовчала і намагалась забути :?
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Свідки насильства

Повідомлення Natalinda » 27 листопада 2011, 02:18

[modtext]Перлинка досить перерікатися з модераторами :!:[/modtext]

Я теж часто не розумію твого бажання доказати комусь що він неправий, особливо тоді коли тебе про це ніхто не просить.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Свідки насильства

Повідомлення Перлинка » 27 листопада 2011, 02:20

дик ніколи ніхто не просить доказати йому шо він неправий :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Свідки насильства

Повідомлення Yummy mummy » 27 листопада 2011, 03:06

Колись дуже сильно побили мого тата - "до неузнаваємості" :scare: ......Хто, чого, і за що - ми так і незнаємо...Правда кошильок таки вкрали, але вот чи він і був пречиною, незнаємо....Тато казав, що побачив тільки декілька молодих хлопців, 3-ьох як мінімум, потім удар за ударом- і нічього не пам"ятає..... Саме обідно що це сталося ввечері (але було ще видно), недалеко від дружбинського п"ятача, коли на вулиці було досить багато людей, але ніхто - абсолютно ніхто навіть не пробував вмішатися, чи хоча б з далеку кричати що викличe міліцію, щоб ті уроди може злякалися.....Розумію що кожен боїться за свою шкуру, але дивитися як б"ють, а може й вбивають людину - і навіть не спробувати щось зробити ---я такого не розумію.......
Особисто я не можу пройти мимо навіть якщо хтось когось морально ображає, правда часто за це від чоловіка відгрібаю :oops: .....
А якби не дай Боже довелося б стати свідком фізичного насильства(бійки чи згвалтування), я б точно якось відреагувала.... Звичайно б нелізла розбороняти , але відбігти подалі, наробити шуму,привернути увагу перехожих, кричати що викличу міліцію, і таки викликати міліцію....В таких випадках - нападники, крадії, гвалтівники зазвичай лякаються і тікають....
Але нажаль наші люди чомусь дуже нейтрально до того відносятся, типу "моя хата з краю-нічього не знаю" , мене це не стосується - тому іду далі ніби нічього не бачу....
Навіть не задумуючись що таке завтра може статися з нами чи з нашими рідними......
Думаю будь яке насильство , треба зупиняти.....Всі насильшики повинні бути покарані....А для цього треба щоб свідки були не байдужими і не боягузами ......
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Свідки насильства

Повідомлення Від аноніма » 27 листопада 2011, 03:19

Пригадала історію
Мій тато їхав у переповненій маршрутці. В тій же маршрутці їхав не зовсім тверезий молодик з кримінальним минулим і хамив жіночці (можна сміло розцінити як психологічне насилля), мій тато заступився.
В підсумку в міліцію потрапив він (тато мій тобто) і винним зробили його(((
Від аноніма Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей