Глобальні оголошення!



Авто в наших дворах і не тільки

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Мене дратує

Повідомлення Lesya » 08 вересня 2011, 20:09

Як на мене, то кидати щось з вікна - то себе не поважати. Бачила з близька що це таке - фууу :mrgreen: Аптека, в якій працювала була в багатоповерхівці. От йду зранку на роботу, а на сходах засохлий букет квітів валяється, чи тріснутий пакетик з якого вивалилися лушпиння цибулі, шкірки буряка, моркви... Зразу видно, що хтось борщ варив і так наївся, що до сміттєпровода дойти не може. І починаю робочий день з прибирання тої гидоти. :mrgreen: :evil: А за 5-7м стабільно валялися використані памперси, іноді прокладки.

Хеппімамі, ну змете той водій двірниками з скла лобового все те добро на асфальт, а далі робота двірника, який в захваті. :evil:
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Мене дратує

Повідомлення Перлинка » 08 вересня 2011, 20:52

Lesya

собачки зїдять ,хеппімамі памперст і лушпайки не кидала

Шалімар,не поплутала
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мене дратує

Повідомлення Yummy mummy » 09 вересня 2011, 00:49

Перлинка написав:яммі-маммі тобі певно сємок на дах авто тоже за то саме в почаєві мєстні насипали

Не знаю, не знаю, "добродетелей" всюди хватає...Але якби побачила хто це робить, то точно семками,шкарлупками б нагодувала :niger: ....
Мені думаю попрошайки які просять таке зробили, побачили що на машині приїхали, а їм на "милостеню " не подали :x ....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Мене дратує

Повідомлення Yummy mummy » 09 вересня 2011, 01:06

Радмила написав:Мене дратують тупаки, які ставлять свою машину перед під]їздом, бо їм влом пройти кілька метрів від парковки

А є на парковці вільні місця? Бо бачу в нас більшість дворів розрахована на декілька машин, на Бамі ця ситуація трохи краща, а на Дружбі взагалі 3 парковочних місця на два двори....
Може просто не має більше де припаркуватися :? ....
Вот ми тримаємо машину в гаражі, але якби не той гараж -то напевно прийшлося б тримати під вікнами(так як біля нас є 3 стоянки і 2 гаражних кооператива-але місця вільного немає :( ...
І ще колись знайомий розказував-переїхав він в новий будинок, припаркував машину там де було місце, а зранку машина вся покоцана зверху і якийсь мусор. :scare:
Так і незнає чи то люди(нелюди) зробили, чи коти чи собаки на машині танцювали, чи просто пташечки своїми дзьобиками пошкрябали :niger: ....
Комусь та машина дуже мішала....Напевно то був двір ХеппіМами...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Мене дратує

Повідомлення Yummy mummy » 09 вересня 2011, 01:16

Вот мене дратує ЯК часом паркують машини, навіть не задумавшись чи це не заважає всім решта :dash: ....
Часом заїде на пішохідний тротуар, а ти обходь,особливо це "зручно" робити з каляскою :evil: .
Вот в мене в дворі є такий їздуняка, (колись фотки з телефона перекину і виставлю), просто дивно чим людина думає в той час коли припарковує машину....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Мене дратує

Повідомлення Перлинка » 09 вересня 2011, 01:34

Yummy mummy написав:просто дивно чим людина думає в той час коли припарковує машину....

думає тільки про себе :(,мене тоже ці дратують
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мене дратує

Повідомлення Marta » 09 вересня 2011, 01:35

Yummy mummy написав:Вот мене дратує ЯК часом паркують машини, навіть не задумавшись чи це не заважає всім решта :dash: ....
Часом заїде на пішохідний тротуар, а ти обходь,особливо це "зручно" робити з каляскою :evil: .
Вот в мене в дворі є такий їздуняка, (колись фотки з телефона перекину і виставлю), просто дивно чим людина думає в той час коли припарковує машину....


О, це актуально особливо зимою, коли на весь тротуар прочищений стоїть ВОНО, на дорозі просто гори роз"їждженого снігу, знизу лід, і по боках також гори снігу, а ти вийшла з коляскою і думаєш- "ну от ЯК перейти???" Часом вже просто така аж безвихідь, що машину поцарапати бажання було не раз. І з вздохом сунеш в ті сугроби, згадуючи в думках всі гарні слова, які навчилась за життя...((
Marta Офлайн


 

Re: Мене дратує

Повідомлення taranjka » 09 вересня 2011, 09:04

думаю замовити велик наклейки типу "я паркуюсь як ідійот" і ходити з ними гуляти, бо сміттям кидатис якос не тойво :?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Мене дратує

Повідомлення happymami » 09 вересня 2011, 09:30

pan_kotskyy написав:а поговорити з сусідами на тему, прогрівати трохи далі машину, курити не під самими дверима/вікнами? ну бо шкірки викидати через вікно якось трохи "фу".
happymami, а ти така троха вредна виявляється

Нє, ну насправді то всьо більше жарти, ніж я дійсно щоночі чатувала і збирала ті ковбаси))) Я не стільки багато їм, шоб ше й шодня було чим котів годувати. Тому не атка я вже й вредна)) Тим паче - кидала не шкірки з бараболів)))) А з ковбасок. На них вже чекали котяри, котрі добре знають, під якими вікнами нашого будинку треба ждати і в якій годині ;-) . Тому не бачу нічого негуманного і неестетичного в тому, шо я з вікна годую приблуд, а не спучкаюся до них аж донизу. Я ж не презервативи кидала і не пляшки. Тому тут мене трохи форумчанки неправильно зрозуміли ;). Та й на мшину, явне діло, спєцом вже аж так я не кидала. Коли попадало - то вже собі думала - ну от будеш знати. А як не попадало, то я сильно не гризлася :grin: .

Про поговорити - не раз вже говорили :istereka: . Але один сусід курить з балкона вже років зо 30-ть. Тому тут хоч кіл на голові теши. Та й куди він має йти курити? А інший теж огризається, шо більше нема де. Тому я просто закриваю вікна, коли чую дим. Тут вже нічим не поможеш. Про прогрівання авто така ж ситуація. Під підїздом не поставить, бо там нема де. В дворі теж кожен має своє місце. А під вікнами якраз,шоб не вкрали((
Lesya написав:Як на мене, то кидати щось з вікна - то себе не поважати. Бачила з близька що це таке - фууу. Хеппімамі, ну змете той водій двірниками з скла лобового все те добро на асфальт, а далі робота двірника, який в захваті.

Ну так, як пише Перлинка - я навіть не просто хавчик кидаю, а саме такий, який точно з'їдять котики. Тобто - залишки сиру, ковбаси, кісточки. Такшо він полюбе там не валявся під вікнами тижнями))) Там клієнти на нього вже ждали. Такшо про то шо ти пишеш, я погоджуюся, але я не по тій тємі виступаю))) Я роботу двірників поважаю, такшо ти мене неправльно зрозуміла ;)
Сама не люблю, коли люди з вікна презервативи викидають :mrgreen: . Ми як були малі, то взимку часто снігових баб ліпили. І любили їх прикрашати. Тому не раз ходили попід будинками, бирали те, шо люди понавикидали. Там такого знайти можна було... Ну ви не подумайте, памперсів використаних ми не збирали :lol: . Там цілком пристойні прикраси для снігових баб знайти можна було. І помади старі, і дзеркальця, і прищепки, і купа всякого дрібнопобутового. Зараз в нас в домі з вікна сміття викидають тіко алкаші на 9-му поверсі. Отаквот сидиш на балконі - глип - пляшка полетіла... Це норма. :o
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Мене дратує

Повідомлення Перлинка » 09 вересня 2011, 09:35

happymami написав: Ми як були малі, то взимку часто снігових баб ліпили. І любили їх прикрашати. Тому не раз ходили попід будинками, бирали те, шо люди понавикидали. Там такого знайти можна було... Ну ви не подумайте, памперсів використаних ми не збирали :lol: . Там цілком пристойні прикраси для снігових баб знайти можна було. І помади старі, і дзеркальця, і прищепки, і купа всякого дрібнопобутового.

я спочатку подумала що презирвативи шукали,аби прикрасити сніговиків :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей