Глобальні оголошення!



Любите село, чи ви дитя асфальту?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення Natalinda » 02 червня 2012, 01:12

А я щодня укріплююся в думці що я таки дитя села))) землі матінки так сказать))) Навіть нині під дощем рилася)))
Але в нас всі зручності, без зручностей ніякого села не хочу)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення Milichka » 02 червня 2012, 08:56

Для мене село асоціювалось з важкою виснажливою фізичною працею, холодним ліжком у зимку, відсутністю будь-яких умов - спогади дитинства у бабці :impossible: . Тому коли чоловік почав будувати будинок у приміській території - я була категорично проти, а коли ще город почав садити - то взагалі істерила, перший рік навіть не цікавилась, що там робиться.

А тепер мені подбається ::Р: , тішусь грядочками, помідорками, полуничкою, суничкою,садочком, пасікою. У нас 10 сотих городу і 10 сотих з газончиками, садками, і качельками. приїждаєм кожний день поритися у землі - те попололи, те посадили,полили - ніхто не замучується., всі задоволені. Тіна граєть у пісочку, на качельці, басейн , палатка... Тепер навіть шкодую,що не встигнемо закінчити ремонти до народження Малятка, там нам би було зручніше і простіше.

Зараз я за село, якщо зі зручностям без гектарів городів і близько міста (навіть не віриться , що так кардинально змінилась думка :hi: :hi: :hi: )
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення КлубНіка » 02 червня 2012, 11:01

Ну я безумовно "дитя асвальту" :hi: Все життя живу в місті, села ми не мали, корову і свиню в живу побачила років у 10. Для мене зїздити в село то як в зоопарк сходити :ha: Хоч в чоловіка мого і є село, но воно трохи далекувато, тай в чоловіка мого астма і він неможе бути там довго,бо в глиняній хаті він починає просто задихатись, то ми туди і не їздимо. Були там лише раз, коли їздили просити на весілля. Досі неможу пити справжнього домашнього молока, будете сміятись, ну я його для себе розбавляю водою :crazy: бо інакше воно мені просто стає в горлі!
КлубНіка Офлайн


 

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення erinaceus » 09 липня 2017, 16:44

Я тотально "дитя асфальту" :hi: Народилася і виросла в місті, відповідно мені тут найкраще. В селі, звичайно, теж добре. Природа, тиша, свіже повітря... Але на довго мене не вистачає. А ви як?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення Marichka » 09 липня 2017, 17:57

я вже сама не знаю,хто я :impossible:
зимою люблю квартиру,літом-приватний будинок,найперше для дітей
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення Новенька » 09 липня 2017, 18:40

Я виросла в місті, але до бабусі в в села їздила, то з селом знайома близько. Але все ж особливої любові до сільського життя в себе не виробила. А от моя дитина, вчора попавши в село, то реально міське дитя, кошеня на руки не могла взяти, песика спокійно не могла погладити:і хочеться, і смішно, і страшно ))))))))
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення кcuxa » 09 липня 2017, 22:44

Я можу побути трохи в селі. Але те сільське життя з гектарами городів, з неможливістю нормально помитися добиває.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення Ніла » 10 липня 2017, 10:34

Зараз такі села...ще кращі умови чим в місті)))вода, газ, інтернет - все є. А город то таке - хочеш займайся а хочеш здай в оренду)Я дитя такого села, але наразі живу в місті)
Ніла Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 44
З нами з: 25 квітня 2017, 17:10
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 5 раз.

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення Sms » 10 липня 2017, 11:33

Я жила в селі... І асоціація з ним : 0 умов і город :crazy:
Тож, мені комфортніше у місті . Хоча з палатками на тиждень без проблем)))
Якби й жила у власному будинку, то на березі моря :ha:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення taranjka » 10 липня 2017, 12:54

я жила в селі, умови були такі ж як і в місті, але все життя мріяла жити в квартирі. Переїхала в Тернопіль і розумію, що місто - це моє. Діти люблять село, ми літом на трошки приїжджаємо, але мені не комфортно. А діти б там жили тижнями, але не думаю що більше :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron