Глобальні оголошення!



Любите село, чи ви дитя асфальту?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення Vika » 28 квітня 2011, 15:56

А я 20 років жила в передмісті . 5 хв до Тернополя . Але раніше все в місто хотіла ,а після закінчення школи зрозуміла плюси заміського життя. встав зранку тишина , чисте повітря , пташки аж заходяться . красотаааа .ой хочу додому :)
Vika Офлайн


 

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення Natalinda » 03 травня 2011, 02:34

Ненавиджу асфальт, боюся досі ліфтів і їду ними в крайьому випадку сама. Село - моє всьо, а до землі я почала рватися під час вагітності. Гормони то страшна сила, раніше навіть редиску посіяти для мене була проблема, а зараз всі підвіконники в розсаді :crazy:

Але село селу різниця, мене влаштовує лише не більше 20 км від Тернополя і нормальне сполучення :tipok:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення Melisa » 03 травня 2011, 09:08

Я не знаю. як кажуть, серединка на половинку. :crazy: Люблю село, мабуть найголовніша причина, бо там моя бабця зараз живе, бо там я проводила всі літньо-зимові канікули, бо там пройшло все дитинство і бурна юність. Але довго я там теж прожити б не змогла: без ванної, теплої води, туалету, який в хаті. Але з другого боку я страшно любила зранку просинатись під спів горобців та ластівок, ходити по городі босоніж, спостерігати, як накидаються на тебе качки-кури, коли ти їм їсти несеш. О, як коли в нас кролики були.... А як корові листки соняшника зривали... а як ходили їх пасти (корів зі всього села).... спогади-спогади... вернутись б в дитинство...
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення pan_kotskyy » 03 травня 2011, 14:45

Я б могла жити в селі, подобаєтья мені там, моє дитинство-канікули-вихідні проходили в селі на Львівщині, маленьке забите село на 30 хат, машина раз в день по селу могла проїхати, а могла і ні, в тому вся казка, природа, простір.
Зараз то село потроху вимирає, молоді майже нема, старі вмирають, хати пустують, невесело.
В мене там хата залишилась, баба переїхала жити до тітки в місто, а ми за хатою ще років 7 доглядали-доглядали, потім якось закинулось, тепер щоб до пуття привести треба досить багато зусиль і грошей вкласти.
А хотілося б мати такий куточок поїхати на тиждень-два-місяць відпочити від цивілізації.
Чоловік в мене навпаки, міський хлопець, в землі порпатись не любить, так що й не дуже горить бажанням там вкалувати. Як прошу поїхати, то їдем, але зразу його там то бомки обсідають, то мухи кусають, то комарі...
Я таки не полишаю надії там організувати базу відпочинку, садок відновити, бо то краще, ніж шукати на вихідні місце в лісі, де свині не смітили.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення pan_kotskyy » 03 травня 2011, 14:47

На рахунок жити постійно в селі, можна, якщо зробит собі відповідні умови - санвузол, інтернет провести :tipok:, ну і віддаленість від міста таки має значення.
На Великдень їздили до татової родини на села, в одному селі як був туалет за стайнею, так і далі там, я навіть туди не заходила, полізла в хабази, колготки подерла, а в інше село поїхали, то татів брат зробив в хаті санвузол, туалет, біде, ванна, душ, руки помила в умивальнику, красота!
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення Sawwku » 03 травня 2011, 15:11

pan_kotskyy, а якщо не секрет, що то за село? просто
pan_kotskyy написав:Я б могла жити в селі, подобаєтья мені там, моє дитинство-канікули-вихідні проходили в селі на Львівщині, маленьке забите село на 30 хат, машина раз в день по селу могла проїхати, а могла і ні, в тому вся казка, природа, простір.
Зараз то село потроху вимирає, молоді майже нема, старі вмирають, хати пустують, невесело.

то як про моє село написано, де я дитинство провела. моє зветься Кам"янисте Золочівського р-ну
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення pan_kotskyy » 03 травня 2011, 18:31

Sawwku написав:pan_kotskyy, а якщо не секрет, що то за село? просто
то як про моє село написано, де я дитинство провела. моє зветься Кам"янисте Золочівського р-ну

Обана, привіт, воно саме :)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення pan_kotskyy » 03 травня 2011, 18:37

Sawwku, я в приємному шоці. Ми ж певне знаємось? :beer:
В реалі я Лариса, знаєш? Ану дай знати хто ти :)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 04:10

осінню я полюбе дитя асфальта. Я навіть в квартирі мерзну, шо вже казати про село? брр. Коли осінь сонячна, то ше куда не йшло - подвіря сухе, в хаті без болота. А от коли така зюзя шо пальці не згинаються - то ну його - я би в місті пожила
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Любите село, чи ви дитя асфальту?

Повідомлення Natalinda » 26 листопада 2011, 19:03

happymami а ти шо думаєш шо по селах не палиться ;-)
В нас тепло приміром, мені в місті було зажарко
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей