Глобальні оголошення!



Поговоримо про погоду

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Спееека

Повідомлення mari » 23 липня 2010, 23:38

От ще схоже-
Дуже важливо підтримувати водний баланс знемагаючого від спеки організму великою кількістю рідини. Але треба врахувати, що солодка газована вода не тільки шкідлива для нашого здоров'я, але і дуже калорійна. Тому протягом дня краще віддати перевагу мінеральній або звичайній воді без газу і свіжовичавленим сокам без цукру. Занадто холодна вода може спровокувати простудні захворювання, а ось гарячий неміцний чай (краще всього зелений) або мінеральна вода кімнатної температури допоможуть вам швидко прийти в тонус і налаштуватися на робочу хвилю.

Як відомо, гарячі напої освіжають набагато краще холодних, тому чай такий популярний у Середній Азії. Спробуйте заварити окропом свіжі листочки м'яти, і спрага більше не буде вас мучити. Взагалі, трав'яні чаї з м'яти, материнки і інших цілющих трав - цінне джерело вітамінів, які до того ж чудово втамовують спрагу. Лікарі рекомендують випивати літнього дня не менше 2 літрів води, так як зневоднення організму не кращим чином впливає на самопочуття і зовнішній вигляд. Якщо ж грамотне вживання води поєднати з раціональним харчуванням, то ви швидко впораєтеся і з зайвою вагою, і з підвищеною стомлюваністю.

Влітку їжа повинна бути легшою, ніж узимку. Два рази на тиждень влаштовуйте собі розвантажувальні дні з овочів і фруктів. Відмовтеся від жирної їжі. Більше їжте молочних продуктів, а перед сном випивайте склянку кефіру. Навіть пристрасним "м'ясоїдам" в жарку погоду лікарі радять відмовитися від тваринних білків або, принаймні, скоротити їх порції. Літній раціон повинен включати більш легкі рослинні білки, злакові, овочі та фрукти. З ягід і фруктів можна приготувати низькокалорійні десерти з йогуртами, фруктові салати, муси, киселі та інші ласощі.
Якщо не вдається обмежитися вечірньою склянкою кефіру, ваш вибір - білки і овочі, наприклад відварна або запечена куряча грудка або риба з салатом зі свіжих овочів.


1. З'їдайте, принаймні, п'ять порцій свіжих фруктів на день. З них можна вичавити сік, змішати з натуральним йогуртом або молоком, приготувати пюре. Снідайте фруктовими салатами і беріть їх з собою на роботу.
2. У їжу добре також додавати свіжі трави, лимон або лайм - вони подіють освіжуюче, а от від меду, перцю чилі або імбиру краще відмовитись - від них вам стане ще жаркіше.
3. У спеку, зазвичай до вечора, прокидається звірячий апетит. І все закінчується тим, що людина наїдається на ніч з подальшими докорами совісті. Холодна поживна вечеря - овочевий салат з шматочком хліба і сиру, або мисочка фруктового салату з невеликою кількістю сиру або свіжого козячого сиру - підтримає вашу енергію на потрібному рівні.

(Леді елеганс)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поговоримо про погоду

Повідомлення Melisa » 07 квітня 2011, 22:09

Sawwku написав:дивна тема, зазвичай про погоду говорять, коли нема чого іншого сказати :lol: , чи не так?

аааа, перша гроза в цьому році!!! Я чесно кажучи щось не дуже повірила, що то саме грім був, поки не повторився. Весна прийшла!!!!!!!!!!!! :crazy: :dance:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення гра з вогнем » 07 квітня 2011, 22:10

Nelyaсупер!!!!!!!!!!!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення мешканка » 07 квітня 2011, 22:14

а за вікном такі блискавки були...я думала, що то феєрверки спочатку, але коли грім з"явився-тоді й зрозуміла що то перша весняна гроза!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Балачки: ні про що і про все 3

Повідомлення Melisa » 07 квітня 2011, 22:16

мешканка написав:я думала, що то феєрверки спочатку

ага, я в цей час малу годувала (готувала до сну), то так кортіло встати, подивитись, але нічо. все тільки починається. :dance:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Поговорим про погоду?

Повідомлення Sawwku » 07 квітня 2011, 23:37

Кажуть, що у природи нема поганої погоди, є поганий одяг. а ви згідні? любите, наприклад, дощ чи грозу, чи виключно сонечко і штиль?

я сьогодні отримала справжнє задоволення від першого весняного грому, після якого почалося щось на зразок зливи. а от осіннього навпаки не люблю, бо він наганяє смуток. взагалі люблю дощ і снігопад, особливо на природі (або хоч під парасолькою). а сонце ні, бо не переношу спеку і дуже швидко згораю :dance:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Поговорим про погоду?

Повідомлення Перлинка » 07 квітня 2011, 23:44

Найбільше люблю бабине літо ,коли тепло ,голубе-голубе небо і золоті дерева.
А ще ранню весну ,коли все навколо навіть не зелене ,а ніжно-салатове і цвіт дерев.Скоро так буде :dance:
а взимку люблю багато рипучого снігу,іній і сонечко.
Літо так собі ...жару ненавиджу ,хіба теплий літній вечір ,коли пахне матіолою і літають нічні метелики коло світла.А ще щось там в траві цвірчить.

А грозу люблю в начале мая,коли бузок цвіте :-|
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Поговорим про погоду?

Повідомлення flower » 07 квітня 2011, 23:45

Я люблю слухати грозу і як падає дощ, але будучи в той момент в себе вдома. любила з дитинства засинати під шум дощу... сонечко і тепло тоже дуже люблю!!!! Доречі сьогодні коли гроза була то тато до мене дзвонив, сказав таким стривоженим голосом виключити модем і тюнер... а потім додав шо то дуже не добре коли гримить і блискає на голі дерева, і щось там на рахунок голоду, непамятаю точно. Шо на це скажете??? Вірите в таке??? Я пожартувала шо так так тату наближається кінець світу, а він каже шо то всьо серйозно...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Поговорим про погоду?

Повідомлення Перлинка » 07 квітня 2011, 23:47

flower написав: і щось там на рахунок голоду, непамятаю точно

а шо про голод ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Поговорим про погоду?

Повідомлення flower » 07 квітня 2011, 23:52

шо то якась прикмета з голодом звязана чи шо, я неуважно слухала... може хто таке чув шо то означає???
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron