Глобальні оголошення!



Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення oksana.tesliuk » 08 квітня 2011, 00:35

happymami написав:Ая колись дууже матюкалася. Бо то було модно в тому середовищі, де я спілкувалася з однолітками. Потім всьо пройшло. Але був один такий момент після народження другої дитини, що в мене якась така чи то апатія, чи то агресія, чи шось таке в душі збиралося, якась кака короче, і матюкатися хотілося. але не вголос. Дивно звучить, правда? Общім, мені дуже зручно було це робити на одному ресурсі, де я з людьми котрі мислять так само чи інакше, могли обговорювати певні речі, певну творчість інших людей і просто собі флудити. Отам я дозволяла собі відриватися. Бо то ніби й не сказані вголос слова, але всеодно стає легше, коли їх будай буквенно виразиш. Тепер коли інколи заради цікавості захожу на той сайт, то навіть не переглядаю ті свої старі коменти, бо це капєц)))) Аж не віриться, шо то я так могла балакати. Видно шось таке було... Після пологів шо тіко в тій голові не буває :oops:

Оце почитала твій допис і вирішила запропонувати одне посилання, на яке сьогодні випадково натрапила в "Українській правді" http://life.pravda.com.ua/columns/2011/04/5/76389/. Доволі цікава точка зору авторки тої статті :?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення Marta » 08 квітня 2011, 01:27

щось в тому є...))
матом дуже багато можна сказати, а саме основне- передати всі тонкощі того, що малось наувазі))..
Але зловживати ним не треба, бо тоді вуха в"януть і стає неприємно слухати ту людину-це правда.
Мат-це як меч, ага, можна мати його десь захованим, (не буду казати то слово, де ховають мечі ;-) ) щоб у відповідний момент скористатися..
Marta Офлайн


 

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення georginochka » 08 квітня 2011, 08:51

Стаття яксь не дуже. Може я ідеалістка, але думаю, що дуже сумно, коли матюк є мало не найсильнішою словесною зброєю :( Хіба, що для приниження.
Фу, якась я зануда :lol: Часом таки дуже хочеться і часом таки дуже треба :lol:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення happymami » 19 квітня 2011, 10:26

Учені: нецензурна лайка знімає біль

Ненормативна лексика може створити ефект потужного знеболювального – принаймні, для тих, хто зазвичай її не використовує. Для таких людей, лайка в чотири рази більш дієва, ніж для затятих лихословів, – пише ТСН.
Отримані результати показують, що лайка сприяє виділенню ендорфінів – речовин, які виробляються в головному мозку і володіють знеболюючим ефектом.
Дослідження цього питання провели вчені Кільського університету. Вони набрали 71 добровольців, яких розділили на дві групи – тих, хто використовував менше 10 лайливих слів на день, і тих, хто використовував більше 40 нецензурних слів щодня.
Всім учасникам було запропоновано опустити на час руки в крижану воду і тримати їх там як можна довше. При цьому в перший раз їх попросили зробити це, повторюючи якесь не лайливе слово, а потім – повторюючи лайливе слово на їх вибір.
Ті, хто зазвичай рідко лаявся, змогли протримати руки в крижаній воді на 45 секунд довше коли повторювали лайливе слово, ніж коли повторювали не лайливе. Ті ж, хто лаявся багато, в тих же умовах витримали всього на 10 секунд довше.
Однак, щоб нецензурна лайка подіяла, її необхідно приберегти лише для крайніх випадків, зазначив один з авторів дослідження, доктор Річард Стівенс.
http://poglyad.te.ua/2011/04/ucheni-netsenzurna-lajka-znimaje-bil/
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення krapk@ » 20 квітня 2011, 23:44

а я бачила в якісь передачі що всі ці слова пробивають людині біополе, стає вразливішою. Кристали води теж втрачають свою досконалу форму. Але я піпец кажу чуть не через 5 слів :x .
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення oksana.tesliuk » 21 квітня 2011, 10:10

Про біополе, кристали води і все таке я цілком згідна.
Але як бути, коли до людини, яка тобі ну окоче потрібна, інакше, як через матюк не пробитися. Є категорія осіб, які поважають виключно закон сили, але аж ніяк не розуму, нажаль. А матюк для таких якраз і є одним із проявів внутрішньої сили. Мені доводилось застосовувати матюки - діє, особливо в поєднанні з крижаним поглядом і строгим тоном в голосі. Це не означає, що я цим горджуся, але переконана, що наразі жити без матюків наше суспільство не готове. Та й зрештою покажіть мені хоч одну культуру, в якій вони відсутні?!
Колись навіть цікавилася історією походження матюків. Виявляється, що в давніх українців найобразливішою лайкою було назвати когось "собакою". А от матюки на основі сексу і всього, що з ним пов'язане, прийшли до нас з Росії від тюркських народностей, якщо не помиляюся, і "плотно" вкорінилися на території усіх країн колишнього союзу. Минулого року, наприклад, до нас приїжджала литовська делегація - дванадцятеро чоловіків. То коли я прислухалася, як вони в неформальній обстановці між собою спілкувалися литовською, регулярно чула "русский" мат.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення мешканка » 21 квітня 2011, 10:16

Я теж читала дещо про "матюки" і їх походження. Цікавою для мене стала така думка: матюки, які торкаються сексуального плану людини, є у всіх культурах, і походять вони старих, вимерлих релігій, коли вірилось, що на людину можна було накласти прокляття словами і найбільш сильними вважались прокляття, які позбавляли людину плідності. Бо саме дітонародження було великою ласкою, а безплідні вважались проклятими і негідними чи нечистими. Так от, ті слова, які скеровувались на сексуальні сили людини, проклинаючи її здатність до розмноження і відтворюються в сучасних культурах,як матюки.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення oksana.tesliuk » 21 квітня 2011, 10:43

А якщо говорити про сім'ю, то в нас малий доволі рано вивчив усі матюки :oops: Наш тато, коли щось ремонтує вдома і йому не виходить, може так смачно втиснути :oops: Я просила, щоб хоч не при дитині, але каже, що це не контрольовано в нього у "відповідальні" моменти :grin: То я в ті моменти ходила за малим і казала, що такі слова дуже погані і їх повторювати не можна, а тато просто злий зараз. Чоловік потім (коли все зробить і заспокоїться) так само з ним говорив. То він жодного разу не повторював їх.
Я взагалі вважаю, що дитині краще просто пояснювати, що такі слова є поганими, замість того, щоб повністю відгороджувати її від тих, хто лупить матом. В нас цього року в першому класі був випадок. Мати за походженням тернополянка, яка півжиття прожила в США, народила там дитину, повернулася в Тернопіль, щоб віддати сина тут в початкову школу. Каже, що тут початкова освіта сильніша, ніж в Штатах. Малий в неї розумний, спритний і допитливий хлопчик. Все впитує як губка, в тому числі і манери поведінки однолітків - інтегрується, так би мовити, повним ходом. Десь місяця два тому вчителька застукала його та ще двох хлопців за тим, що вони на підвіконні в класі писали смачні матюки. Розказала про це мамам цих хлопців. Дві мами просто вибачились і вдома трохи повиховували своїх діток. А та мама з Америки заявила вчительці, що такого не може бути, бо її синочок таких слів не знає...
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення Liza » 01 травня 2011, 20:31

я після народження синички стала часто матюкатися, від чого дуже гидко на душі. але тепер собі думаю, що кожна проблема, в т.ч.і проблема із здоров"ям синка - покарання мені за невміння стримувати свої емоції.
а так то ми з чоловіком деколи кажемо "тваю дівізію!" (із т/с "Солдати"). ще я деколи кажу "ядріть мадрідь!" (про Мадрид тоді думаю - люблю географію :)).
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Матюки, або Із пісні слів не викинеш?

Повідомлення мешканка » 20 липня 2011, 08:11

Читав чоловік цікаву статтю в неті. Пардон, що на російській:
Бранные слова вызывают мутагенный эффект | +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Якщо додати до цього інформацію про воду, як вона має пам"ять та як від слів вона заряджається певною енергетикою і кристалізується відповідно і те, що людське життя формується у воді-то, думаю, висновки цілком логічні.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Heise IT-Markt [Crawler] і 16 гостей

cron