Глобальні оголошення!



Встигнути до 30....

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Встигнути до 30....

Повідомлення krapk@ » 13 березня 2011, 21:42

DELFI Woman дає підказки, за якими можна визначити, чи вдалося твоє життя до 30 років.

| +
1. Зрозуміти, чого ти хочеш в житті! Сформулювати хоча б приблизний список цілей. Не страшно, якщо вони поки не реалізувалися. Головне - ти знаєш, чого хочеш! Адже думки матеріальні.

2. Почати нове життя. Причому не один раз. Кожна жінка час від часу може сказати собі: все, з мене вистачить, починаю нове життя. І з понеділка - здоровіше харчування, щасливі відносини, ранкові пробіжки, дієта, фітнес-клуб.

3. Почати вчитися тому, що тобі цікаво! Важливо, щоб ти дозволила собі зайнятися тим, що тебе дійсно цікавить: іноземна мова або вишивання хрестиком, йога або комп'ютерний дизайн, фотошоп або бальні танці.

4. Знайти заняття до душі. В ідеалі, звичайно, знайти роботу, яка приносить задоволення. Або хобі, яке зробить твоє життя цікавіше. До 30 років працювати на роботі без задоволення- недозволена розкіш.

5. Підвищити самооцінку. До 30 років вона повинна стати адекватною! Тобто пора б уже зрозуміти, що ти неймовірно красива, сексуальна, мегаталановита, приголомшливо розумна і заслуговуєш всього найкращого!

6. Навчитися прощати людей і забувати старі образи. До 30 років у жінки накопичується життєвий досвід. І від цього багато в чому залежить її майбутнє. Якщо навчишся позбавлятися від негативу, надовго збережеш молодість і любов до життя!

7. Захотіти дитини. Не страшно, якщо ти не встигла народити до 30 років. Щастя материнства заслуговує кожна, незалежно від віку.

8. Дозволити собі бути собою! Досить виправдовувати чужі очікування, пора жити своїм життям.

9. Навчися радіти дрібницям. До 30 років обов'язково потрібно знайти і зберегти цю корисну здатність. Привід для радості є скрізь і завжди. Твоє завдання - їх бачити!

10. Покинь рідне місто і побач світ. Неважливо, поїдеш ти на морі, в Європу чи в сільську глушомань. Ніколи не втрачай шанс подивитися світ за межами свого міста. Це допоможе тобі розширити кругозір, знайти корисний досвід і переосмислити власне життя.

11. Сходи на побачення наосліп. Можливо, воно буде жахливим, зате після 30 буде що згадати.

12. Влаштуй вечірку з подругами, на якій ви зможете пожалітися один одному на своїх мужчин, і зрозуміти, що на них ви скаржитеся абсолютно марно!

13. Шалено закохайся! І неважливо, з яким результатом. Головне, щоб твоє серце отримало цінний досвід і приготувалася до справжнього кохання на все життя.

14. Проведи кілька секс-експериментів. Будь то секс на вулиці або рольові ігри. І неважливо, переверне чи ні експеримент все твоє інтимне життя.

15. Зроби щось таке, що на втою думку ти не можеш собі дозволити. Наприклад, признайся в любові першою або купи плаття, яке тобі не по кишені. Стрибни з парашутом або відправся в похід з палатками. Побудуй курінь або дізнайся, що таке фотосесія ню. Словом, викинь щось, про що можна буде потім розповісти онукам .
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Встигнути до 30....

Повідомлення krapk@ » 13 березня 2011, 21:50

давайте ради приколу відмічатися по пунктах що ми вже встигли, як вам?
Почну з себе:
1. Захистити дисертацію, почати бізнес, знайти половинку.

2. Паспорт я вже новий замовила :D

3. Так, хотілося б на танці.

4. Пока моє заняття для душі-мій декретний відпуск і час з сином

5. Я неймовірно красива, сексуальна, мегаталановита, приголомшливо розумна і реально заслуговую всього найкращого :o !

6. О, мій екс, ти мене багато навчив. дякую тобі за досвід і сина.

7. О, встигла!!!

8. Над цим мушу працювати.

9. Див. пункт 8.

10. Чекаємо літа, як майнемо!!!!!

11. Є пару запрошень, але ще ненаважилася.

12. О, а це вже на носі.

13. :head: .

14.Було таке дєло..

15. Ну ще є трохи часу :congratulate:
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Встигнути до 30....

Повідомлення happymami » 13 березня 2011, 23:12

вау. крапка))) я бачила такі штуки для дітй, типу шо вони мають до року навчитися. бачила такі штуки на літо, типу шо тре встигнути влітку. Но до 30-ти... Шик. Думаю то всьо брехня з гламрних журналів але ради приколу щас гляну, чи я матьора, поки є час ще виправити ситуацію :D :D :D
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Встигнути до 30....

Повідомлення Руженка » 13 березня 2011, 23:51

1. Зрозуміти, чого ти хочеш в житті! Сформулювати хоча б приблизний список цілей. Не страшно, якщо вони поки не реалізувалися. Головне - ти знаєш, чого хочеш! Адже думки матеріальні.

| +
1. Працювати на керівній посаді, або відкрити свою справу. Бути зайнятою і потрібною. Хочу багато відряджень по світі, хочу достатньо багато грошей, щоб реалізувати мрії своїх рідних і дати Марго максимум можливостей щастя в цьому житті!!!!
2. Почати нове життя. Причому не один раз. Кожна жінка час від часу може сказати собі: все, з мене вистачить, починаю нове життя. І з понеділка - здоровіше харчування, щасливі відносини, ранкові пробіжки, дієта, фітнес-клуб.

Обовязково почну, в моєму випадку по іншому і бути не може!!!)))
3. Почати вчитися тому, що тобі цікаво! Важливо, щоб ти дозволила собі зайнятися тим, що тебе дійсно цікавить: іноземна мова або вишивання хрестиком, йога або комп'ютерний дизайн, фотошоп або бальні танці.

Хочу для початку закінчити курси перукарів і бути асом в цій справі))))

4. Знайти заняття до душі. В ідеалі, звичайно, знайти роботу, яка приносить задоволення. Або хобі, яке зробить твоє життя цікавіше. До 30 років працювати на роботі без задоволення- недозволена розкіш.

Шопінг!!!!!!!))))))))Дизайн

5. Підвищити самооцінку. До 30 років вона повинна стати адекватною! Тобто пора б уже зрозуміти, що ти неймовірно красива, сексуальна, мегаталановита, приголомшливо розумна і заслуговуєш всього найкращого!


Я відношусь до себе адекватно спокійно)))) Мене вже давно не тривожить мій грецький профіль і я задоволена свою зовнішністю. От тільки би загорнути оцю мою зовнішність в класну обгортку і всьо!!!!! Мадель готова!!!)))

6. Навчитися прощати людей і забувати старі образи. До 30 років у жінки накопичується життєвий досвід. І від цього багато в чому залежить її майбутнє. Якщо навчишся позбавлятися від негативу, надовго збережеш молодість і любов до життя!

Я б сказала, що в якійсь мірі це мій недолік, бо пробачати і забувати я вмію дуже швидко, а от інші - ні!!!Больно зараза))))))

7. Захотіти дитини. Не страшно, якщо ти не встигла народити до 30 років. Щастя материнства заслуговує кожна, незалежно від віку.

ЄЄЄЄЄЄЄЄЄ Марго!!!!!!
8. Дозволити собі бути собою! Досить виправдовувати чужі очікування, пора жити своїм життям.

Живу так з 18 років))))

9. Навчися радіти дрібницям. До 30 років обов'язково потрібно знайти і зберегти цю корисну здатність. Привід для радості є скрізь і завжди. Твоє завдання - їх бачити!

Но тут.............тільки вчусь......важко якось дається))))))

10. Покинь рідне місто і побач світ. Неважливо, поїдеш ти на морі, в Європу чи в сільську глушомань. Ніколи не втрачай шанс подивитися світ за межами свого міста. Це допоможе тобі розширити кругозір, знайти корисний досвід і переосмислити власне життя.

ОООО в сільську глушомань))))))))) кататися я люблю.......чемойдани в мене часто)))))

11. Сходи на побачення наосліп. Можливо, воно буде жахливим, зате після 30 буде що згадати.

І таке було))))))) Хм........може варто ше раз спробувати????

12. Влаштуй вечірку з подругами, на якій ви зможете пожалітися один одному на своїх мужчин, і зрозуміти, що на них ви скаржитеся абсолютно марно!

Це взагалі часто)))))))))))Як тільки в Кременці, так є привід зібратись))))))Розка ж приїхала))))))

13. Шалено закохайся! І неважливо, з яким результатом. Головне, щоб твоє серце отримало цінний досвід і приготувалася до справжнього кохання на все життя.


Було 2 рази))))) Значить буде третій)) :D :D :D
14. Проведи кілька секс-експериментів. Будь то секс на вулиці або рольові ігри. І неважливо, переверне чи ні експеримент все твоє інтимне життя.

Мало і таке місце в мому житті. А зараз хочу лише кохатися з людиною, яку люблю!!! Хоча....... хто зна хто зна)))))

15. Зроби щось таке, що на втою думку ти не можеш собі дозволити. Наприклад, признайся в любові першою або купи плаття, яке тобі не по кишені. Стрибни з парашутом або відправся в похід з палатками. Побудуй курінь або дізнайся, що таке фотосесія ню. Словом, викинь щось, про що можна буде потім розповісти онукам .

Я багато такого робила в житті)))))))Але зробити ше можна Огогогогого!!!!!! Курінь побудувати навряд чи, а фотосесія НЮ може точно бути)))))
Руженка Офлайн


 

Re: Встигнути до 30....

Повідомлення oksana.tesliuk » 14 березня 2011, 01:11

Наважуся спробувати і я…

1. Зрозуміти, чого ти хочеш в житті! Сформулювати хоча б приблизний список цілей. Не страшно, якщо вони поки не реалізувалися. Головне - ти знаєш, чого хочеш! Адже думки матеріальні.

І надалі залишатися вільною – мати змогу займатися тим, що мені в той чи інший момент життя захочеться.
Підтримувати чоловіка у його прагненні до свободи самовираження.
Народити здорового малюка.
Допомогти синові стати самостійною і самодостатньою особистістю.
Налагодити теплі стосунки з власною матір’ю.
Нарешті визначитись з темою кандидатської, знайти мудрого керівника, написати і захистити роботу
Розпочати власну справу або ж допомогти у цьому чоловікові…
| +
2. Почати нове життя. Причому не один раз. Кожна жінка час від часу може сказати собі: все, з мене вистачить, починаю нове життя. І з понеділка - здоровіше харчування, щасливі відносини, ранкові пробіжки, дієта, фітнес-клуб.

Саме так я собі сказала минулої весни. А фітнес-клуб і здорове харчування – то було ще десь у 25-26. У 30-ть з’явились навіть ранкові пробіжки і холодний душ.

3. Почати вчитися тому, що тобі цікаво! Важливо, щоб ти дозволила собі зайнятися тим, що тебе дійсно цікавить: іноземна мова або вишивання хрестиком, йога або комп'ютерний дизайн, фотошоп або бальні танці.

Вже два тижні, як я почала відвідувати курси польської мови!

4. Знайти заняття до душі. В ідеалі, звичайно, знайти роботу, яка приносить задоволення. Або хобі, яке зробить твоє життя цікавіше. До 30 років працювати на роботі без задоволення- недозволена розкіш.

У 26 обійняла керівну посаду. З тих пір життя дійсно стало цікавішим – розширились можливості реалізації власних задумів, коло знайомств, нові ідеї почали самі по собі виникати в голові…

5. Підвищити самооцінку. До 30 років вона повинна стати адекватною! Тобто пора б уже зрозуміти, що ти неймовірно красива, сексуальна, мегаталановита, приголомшливо розумна і заслуговуєш всього найкращого!

А хіба може бути по іншому?!

6. Навчитися прощати людей і забувати старі образи. До 30 років у жінки накопичується життєвий досвід. І від цього багато в чому залежить її майбутнє. Якщо навчишся позбавлятися від негативу, надовго збережеш молодість і любов до життя!

Це у мене мабуть з народження.

7. Захотіти дитини. Не страшно, якщо ти не встигла народити до 30 років. Щастя материнства заслуговує кожна, незалежно від віку.

Чекаємо вже другу дитинку.

8. Дозволити собі бути собою! Досить виправдовувати чужі очікування, пора жити своїм життям.

Не пригадаю вже скільки мені тоді було, але це я точно дозволила собі ще до 30-ти.

9. Навчися радіти дрібницям. До 30 років обов'язково потрібно знайти і зберегти цю корисну здатність. Привід для радості є скрізь і завжди. Твоє завдання - їх бачити!

Те, що жити і радіти тому, що є тут і зараз, я навчилась лише в 31!

10. Покинь рідне місто і побач світ. Неважливо, поїдеш ти на морі, в Європу чи в сільську глушомань. Ніколи не втрачай шанс подивитися світ за межами свого міста. Це допоможе тобі розширити кругозір, знайти корисний досвід і переосмислити власне життя.

100%!!! В паспорті вже майже не залишилось місця для віз.

11. Сходи на побачення наосліп. Можливо, воно буде жахливим, зате після 30 буде що згадати.

Не впевнена, що це хороша ідея, як для одруженої жінки. Але якщо обмежитись лише спілкуванням та філіжанкою кави у затишному кафе, то може й варто?!

12. Влаштуй вечірку з подругами, на якій ви зможете пожалітися один одному на своїх мужчин, і зрозуміти, що на них ви скаржитеся абсолютно марно!

Як на мене, то для цього окремої вечірки не потрібно. Зустрічаєш подругу, яка має годинку вільного часу, – і ця тема гарантовано буде в числі перших для обговорення!

13. Шалено закохайся! І неважливо, з яким результатом. Головне, щоб твоє серце отримало цінний досвід і приготувалася до справжнього кохання на все життя.

Колись один мудрий поважного віку чоловік сказав мені, що утнути таку дурість собі може дозволити лише жінка. Виходить, дівчата, ми маємо на це виключні права!

14. Проведи кілька секс-експериментів. Будь то секс на вулиці або рольові ігри. І неважливо, переверне чи ні експеримент все твоє інтимне життя.

Було діло… Тепер знаю точно – стосунки з чоловіком без повноцінного, різноманітного сексу просто не можливі. Життя без сексу – однозначно сіре і прісне!

15. Зроби щось таке, що на втою думку ти не можеш собі дозволити. Наприклад, признайся в любові першою або купи плаття, яке тобі не по кишені. Стрибни з парашутом або відправся в похід з палатками. Побудуй курінь або дізнайся, що таке фотосесія ню. Словом, викинь щось, про що можна буде потім розповісти онукам .

В 29 було й таке. Найцінніше, що я винесла з цього досвіду, - перестала боятися помилок, відповідальності за прийняті рішення. Виявилося, що з «розбитим коліном» життя не закінчується! Рана заживає і можна й далі ходити, бігати, навіть танцювати! Правда, залишиться шрам, але у потрібний момент він нагадає як робити не варто. Цей досвід найбільше мені згодився у роботі.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Встигнути до 30....

Повідомлення krapk@ » 14 березня 2011, 09:38

happymami написав:вау. крапка))) я бачила такі штуки для дітй, типу шо вони мають до року навчитися. бачила такі штуки на літо, типу шо тре встигнути влітку. Но до 30-ти... Шик. Думаю то всьо брехня з гламрних журналів але ради приколу щас гляну, чи я матьора, поки є час ще виправити ситуацію :D :D :D


Звичайно, не це серйозно все. Але якась ізюмінка все-таки є :P

oksana.tesliuk, життя дійно вдалося :o Так тримати!!!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron