Глобальні оголошення!



Поговоримо про компліменти

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Поговоримо про компліменти

Повідомлення happymami » 07 березня 2011, 15:11

Як ви ставитися до комліментів? Коли і кому варто робити комліменти? Комліменти якого характеру подобаються особисто вам? Який комплімент, що ви отримали, вас дуже підніс на дусі, і ви його запам'ятаєте на все життя?

Колись чула, що ще розрізняють компліменти і комплімани. Що одне - то щира правда, а друге - то трошки перебільшення. Але от шо з них правда а що перебільшення - вже й не пам'ятаю :hhh:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Поговоримо про компліменти

Повідомлення Marta » 08 березня 2011, 01:12

Мені, як і будь-якій іншій жінці, дівчині, звичайно ж, подобаються компліменти, можна і комплімани.)) :D
Головне-щоб говорили, яка я вся розтака...)))
Тоді в мене починають світитися очі, я себе люблю такою. Хода змінюється, настрій, ну що жінці треба? Впевненість в тому, що вона особлива, красива, розумна....Просто приємне слово, а як змінює...Навіть якщо це не зовсім правда, і я це знаю, то просто приємно, що хтось захотів зробити мені приємно....)
Marta Офлайн


 

Re: Поговоримо про компліменти

Повідомлення pan_kotskyy » 08 березня 2011, 02:45

Зробити вдалий комплімент ще треба вміти :)
А то скажуть компліман типу "ой, ти вже не така товста як була" і думай, що краще б не казав :)
А гарні компліменти як казати так і приймати тре вчитися, вміти повірити, що дійсно так і є. Не всім дано
Є так, що і хочеш сказати комусь, що гарно виглядає, а тут у відповідь "та ну, брось, не прикалуйся..."
Я колись по юності років теж червоніла і шарілася від компліментів, не знала, що відповідати і куди ховатися. зараз якось простіше, дякую і тішуся.
Хоча є думка, що от дякувати не тре, якщо тобі правду кажуть :)))) Ну я не згідна з цим. Має ж бути якесь логічне завершення діалогу.
От як по англ. How do you do? All right! І ніби ніц змістовного, і пагаварілі і пріятно...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Поговоримо про компліменти

Повідомлення mala-karta » 08 березня 2011, 02:47

pan_kotskyy написав:От як по англ. How do you do? All right! І ніби ніц змістовного, і пагаварілі і пріятно...

:hhh:
pan_kotskyy написав:Є так, що і хочеш сказати комусь, що гарно виглядає, а тут у відповідь "та ну, брось, не прикалуйся..."

ага, і аж ніц говорити не хочеться
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Поговоримо про компліменти

Повідомлення гра з вогнем » 08 березня 2011, 20:56

о, то я так часто відповідаю. бо в зеркалі себе бачу :D :D :D
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей