Глобальні оголошення!



А ви б скористалися машиною часу? В минуле

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

А ви б скористалися машиною часу? В минуле

Повідомлення krapk@ » 21 лютого 2011, 11:11

Або чи не почати все з початку? Нaвіялося темою Mari. Якщо так для чого???
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: А ви б скористалися машиною часу.

Повідомлення TanenRom » 21 лютого 2011, 16:30

я б не хотіла повертатись назад у минуле, всі вчинки я завжди робила свідомо, тому виправляти не хочеться нічого!!!
хоча раніше думала інакше :) виросла мабуть....
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: А ви б скористалися машиною часу.

Повідомлення krapk@ » 21 лютого 2011, 16:51

щаслива, а я от наробила трохи помилок через свій вибуховий характер. Якби можна було стати спокійнішою.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: А ви б скористалися машиною часу.

Повідомлення TanenRom » 21 лютого 2011, 16:54

krapk@ у мене характер ще який вибуховий, я працювала не один рік над собою, щоб хоч трішки навчитись контролювати свої емоції.
просто якщо я вибухаю, то тільки по ділу, без причин у мене рідко таке буває!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: А ви б скористалися машиною часу.

Повідомлення Yummy mummy » 21 лютого 2011, 17:18

І я б не хотіла повертатися в минуле,наразі маю все до чього прагнула :) , а вернувшись в минуле треба все починати спочатку :nea: ....
Хоча :head: ......хіба шо на деякий час,щоб ше раз пережити ті щасливі, яскраві моменти свого життя: якусь студентську вечірку :dance: , романтичне побачення :roses: ,подорожі,медовий місяць :kiss girl: ......
А особливо хотілося б повернути час і прожити хоч день з людьми ,яких вже ніколи не побачимо :gore: ,нажаль це неможливо :( ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: А ви б скористалися машиною часу.

Повідомлення lore1ei » 21 лютого 2011, 17:33

Світ створений так, аби нічого не вернути назад, зате є майбутнє, в якому можна все виправити.
Є ще багато чистих листків, там місця хватить і на любов, і на щастя, і на добрі вчинки.
Якби ми вертали час назад, то нічого б нас це не вчило.
В мене в житті теж був вчинок, про який я дуже жалію. Навіть не хочу згадувати, що я відчувала тоді. Боляче. Зате другий раз так не зроблю точно.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: А ви б скористалися машиною часу?

Повідомлення Marta » 22 лютого 2011, 03:54

Також не хотіла б, бо не жалію ні про що.
Якби не ті моменти, я була б не я, і не мала б того, що маю зараз.
А навіть неприємні моменти- то досвід, то якийсь здвиг твоєї душі, розуміння чогось, переоцінка цінностей.
Я вже колись думала про це.
Але якби вернути час назад, я б поступала так само, хоча також бувало різне..... Бо по-перше, на той момент ти завжди чиниш на свою думку правильно, і якби ти так не вчинив- хто зна, де був би ти зараз і про що би писав. ;-)
Я трохи фаталістка, і вважаю, що все в житті відбувається по якійсь причині, що, значить, це для чогось потрібно, що ми маємо таке пройти, бо така в нас доля. І кожного разу переконуюсь, що це таки правда.
Людина має вибір, проте деколи самі ситуації, збіг обставин примушують нас зробити так, а не інакше.
А, значить, нема про що жаліти, і мріяти вернути час, бо зробили б так само.
Marta Офлайн


 

Re: А ви б скористалися машиною часу? В минуле

Повідомлення Melisa » 23 лютого 2011, 00:23

А я б хотіла. Але не для того, щоб повернутись і залишитись, а я б хотіла подивитись на себе збоку, на людей,котрі мене оточували...
В мене от нещодавно зустріч випускників була, то що я вам хочу сказати...переглядаю фотки і ком в горлі стоїть. Я так хочу до школи!!!!!!!!!!!!!!! І клас не дуже дружний був, і вчилась я не дуже добре, і вчителі не всі подобались, а туди тягне, як магнітом.
Я б хотіла повернути час і побути школяркою хоч кілька хвилин... :gore: :gore: :( :(
Востаннє редагувалось Melisa в 23 лютого 2011, 21:55, всього редагувалось 1 раз.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: А ви б скористалися машиною часу? В минуле

Повідомлення krapk@ » 23 лютого 2011, 12:30

а я рт в школу ні а в університет, в гуртожиток в нашу дружню компанію на курс 3.... Ааааааааааааа
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: А ви б скористалися машиною часу? В минуле

Повідомлення Vika » 23 лютого 2011, 13:23

Nelya написав:А я б хотіла. Але не для того, щоб повернутись і залишитись, а я б хотіла подивитись на себе збоку, на людей,котрі мене оточували...

Аналогічно . Недавно згадувала і проводила паралелі з своїм дитинством і теперішнім свого синочка .І так занурилася в минуле , старалася пригадати обстановку в нашому будинку , відносини наші внутрішньосімейні :) , ну все все . І так захотілося ще раз то побачити хоч на кілька хвилин . А міняти нічого б не хотіла . Якби не було такого минулого , то б не настало таке майбутнє :)
Vika Офлайн


 

Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей