Глобальні оголошення!



Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Ваше перше "вікно" в спілкування

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Повідомлення happymami » 20 лютого 2011, 08:43

З якого месенджера, чату, форуму чи соцмережі все почалося? Де ви зареєструвалися в першу чергу? Для чого? В якому році?

Питала мене нещодавно Liza про різницю між Вконтактами та Фейсбуком. То може кожен з вас ще свою думку скаже, якшо ви зареєстровані в кількох мережах. В чому різниця? Чому дехто реєструється всюди, де тільки можна?


Почну з себе.
Вперше засіла за спілкування онлайн в 2003 році. Тоді модним був чат Bizarre :hhh: . Звідти до сих пір маю купу знайомих тернополян, з якими свого часу дуже весело і класно проводили час на чатівках.
Таким чином з'явилося купа нових знайомих. Довелося зареєструватися в ICQ, аби мати змогу спілкуватися вибірково.
Потім з'явився щоденник в ЖЖ.
Десь в 2005-му одна тернополянка з Америки запросила мене в Одноклассники. Я довго не реєструвалася, а потім пішла, розібралася і забула за них ;-) . Вони в той час були ще дуже прості в користуванні, але не надто популярні. І от десь за рік вони так розкрутилися, що мене познаходили люди, яких я вже в своєму житті навіть не думала побачити. Дуже прикольно. В Одноклассниках у мене переважно однокласники. Багато з них зараз за кордоном, тому ця соцмережа дозволяє тримати зв'язок. Правда глючать вони дуже, тому буваю там рідко.
Вконтактах зареєструвалася уже десь в часі будучи вагітною Юрчиком. В 2009 році. Тут у мене всьо друзі з технікуму, пласту та чатлани. Вконтакти використовую наразі лише для перегляду фільмів.
Фейсбук був найостаннішим зі всіх таких популярних соцмереж. Бо мені він тяжко йшов. Там спочатку було багато чого на англ мові і розібратися важко. Тому зареєструвалася там я давно, але активно спілкуватися почала після їхнього технологічного вдосконалення, десь восени 2010. Там у мене уже всі пластуни (оскільки більшість з них активно виступає проти популяризації саме РОСІЙСЬКИХ соцмереж).
В скайпі десь рік. Дууже зручно. Особливо тим, що можна спілкуватися з вебкою з закордонними родичами та друзями. По друге зручно обити конференції одразу на кількох людей. Так як я працюю в кількох різних колективах людей і часто доводиться приймати якісь швидкі рішення, то дуже добре одночасно спілкуватися з кількома людьми.
Крім того я зареєстрована у кількох соцмережах для мамусь. Але там не спілкуюся, лише час від часу беру участь в конкурсах, чи читаю якісь статті.
Також я є і в Твіттері. Але так як з телефона в нет не захожу, то й не пишу там нічого
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ваш перший вихід в інтернет

Повідомлення krapk@ » 20 лютого 2011, 12:20

ой а в мене все почалося у 2001 в чаті каналу 1плюс 1, прикольно....... Цікаво чи є він досі.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Ваш перший вихід в інтернет

Повідомлення Liza » 20 лютого 2011, 16:36

happymami
в назві теми ти написала про перший вихід в інтернет, а далі пишеш про спілкувалки. я заплуталася.
чьо пісать-та? :( ось в мене перший вихід в інтернет не передбачав спілкування - я про таке взагалі не знала.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Ваш перший вихід в інтернет

Повідомлення Liza » 20 лютого 2011, 16:38

а про різницю між Вконтактами та Фейсбуком я запитувала тебе, маючи на увазі технічні і всякі інші можливості. але ти не відповідала, то я вже трохи пошукала інфо в інтернеті.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: З якої соцмережі у вас почалося спілкування в інтернеті?

Повідомлення happymami » 20 лютого 2011, 16:49

Liza я мала на увазі суто спілкування. Бо в інтернет взагалі наприклад я навіть не пам'ятаю, коли вперше вийшла)))) Думаю, що то був ГУГЛ :hhh:

Про фейсб і Вконтакти я тобі писала писала а потім пропва нет і всьо пропало))) А повторювати три метра писанини нікому не хочеться ;-)

Особисто я для себе розбила такі висновки - вконтакти - зручні для особистої переписки і перегляду фільмів/прослуховувавння аудіо.
А фейсбук зроблений більш ширшо. Він дозволяє бачити, шо подобається твоїм друзям, та як вони і шо коментують, дозволяє бачити шо відбувається в місті і дає можливість тримати руку на пульсі. Крім того там чат зручніший. Ну і не треба відео заливати спеціально, так як в контактах. Общім, мені більше фейсбук подобається. Хоча технічно він капельку складніший
Про однокласники вопше мовчу. Там нічого толком не видно :hhh: . Крім оцінок і гостей :D
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: З якої соцмережі у вас почалося спілкування в інтернеті?

Повідомлення Liza » 20 лютого 2011, 17:06

і фоток, і коментів до фоток, і статусів, і коментів до статусів, і відео туди якось засовують - я того ще не робила - не знаю, но оно єсть.
Люп, ти давно була в аднакласниках? :))

значить, питання зрозуміле.
моє перше спілкування з живими людьми було теж в чаті Bizarre :D . то був приблизно 2001рік. знайшла його випадково, коли сиділа вночі у клюбі "Матриця" (я його називала "матрИця"). там познайомилася із МЧ, з котрим згодом зустрілися в Тернополі, коли він був тут на кілька годин транзитом, але тут пригальмував, щоб ми зустрілися. приїхав поїздом. я зустріла його біля вокзалу і радісно повисла на його шиї - то було дуже романтично! :). запросила до мене вгості. дивно, як я так злегковажила і довірилася людині, котру раніше вживу не бачила - але не прогадала, він порядний. тоді ми телефонували на радіо в одну вікторину і він для мене виграв кілька годин інтернету - тоді це ще був dial-up. зараз цей МЧ є у мене в аднакласниках.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

спілкуємося дуже рідко.

той чат я скоро закинула, бо зустрічала там забагато пошлізму.

потім в мене з"явився ICQ (22 лютого 2002 року. це мій перший і єдиний аська, ніколи не змінювала номера).
потім я випадково знайшла форум ІК "Крапка", котре ще не було відкрите, але форум вже функціонував. завдяки цьому я знайшла і свою першу серйозну роботу і познайомилася з каханим. gsv, я не про тебе, звісно :D :D :D .
потім завела собі журнал в Livejournal.
потім завела собі GoogleTalk i Skype - е пам"ятаю, в якому порядку.

було, що трошки спілкувалася в Yahoo-месенджері.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: З якої соцмережі у вас почалося спілкування в інтернеті?

Повідомлення happymami » 20 лютого 2011, 17:23

Liza написав:і фоток, і коментів до фоток, і статусів, і коментів до статусів, і відео туди якось засовують - я того ще не робила - не знаю, но оно єсть.
Люп, ти давно була в аднакласниках? :))

та ні. недавно)) але вони в мене так глючать, шо я з тих всіх прибомбасів нічого не бачу, шей комп зависає. Заповільний інтернет до них. Та щей в мозілі не грузяться всі їхні плагіни. І міняють вони так часто всі дизайни і функції, що я не встигаю і мені то заважко. ;-) Однокласники короче в мене не котіруються. А от в фейсбуці люблю посидіти, Там просто в мене в друзях саме такий народ, який близький по духу і по настроях. Тому то є рідне наразі. Хоча ще пів року тому не вилазила з контактів ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Повідомлення ЗІрка » 22 лютого 2011, 01:37

мо я племінниця (14 років) каже що вконтакті - то для молоді, а однокласники - для тих кому за 30 :D
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Повідомлення happymami » 22 лютого 2011, 01:44

ЗІрка написав:мо я племінниця (14 років) каже що вконтакті - то для молоді, а однокласники - для тих кому за 30 :D

:lol: :lol: :lol: якось так воно і є. Бо в контактах багато наворотів для молодших. А старшим шо треба? Лише не втрачати звязок з однокласниками :hhh: :lol: :lol: :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Повідомлення Marta » 22 лютого 2011, 02:03

ЗІрка написав:мо я племінниця (14 років) каже що вконтакті - то для молоді, а однокласники - для тих кому за 30 :D

Я також так кажу))))

Про мене. В мене в 2001 році приблизно з"явився комп- я їздила по групі обміну в гості в Швейцарію, там сім"я щиро здивувалася, що в нас нема компа дома (а в них в той час кожен в сім"ї мав), то вони мені його подарували-старенького, але справного!.. :aaaaa:
Я приїхала, вчилася працювати на ньому, потім провели нет, і перший мій чат- то (точно не пам"ятаю), якось Всеукраїнський чат якийсь примітивний...Потім Bizzare, але на ньому сиділа мало. В тому примітивному чаті я познайомилась з хлопцем, він жив в Німеччині на той час, я ще спозорилась, бо щиро здивувалась, як з Німеччини можна зайти на український чат??? :ugeek: Я де знало тоді, шо то таке, той інтернет, і що він не має кордонів?.... :D
От ми з тим хлопчиком переписувались, знайшли спільні інтереси, виявилось, що він також з Тернополя, і що наші мами працюють в сусідніх кабінетах і кожного дня спілкуються!)))Шок, романтика... потім він приїхав, все закрутилось, спалахнуло почуття, і ми з ним прозустрічалися 2 роки. ;-)
Це не мій чоловік теперішній, проте великий досвід. :beer:
Потім були "Однокласники", "Вконтакте", "Фейсбук" (до якого досі не привикла, тому і мало буваю там), різні блоги, в основному активно сиджу в неті з періоду вагітності, знаходжу тут відповіді на свої запитання і людей з спільними мені інтересами.
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей