Глобальні оголошення!



Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Ваше перше "вікно" в спілкування

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Повідомлення irinka » 02 березня 2012, 15:54

happymami нас постійно вискакувало те оновлення, але ми закривали. А одного разу Юра включив перезагрузку і скайп сам обновився 8-o то так мені незручно було :-/ незнала де які кнопки, все заплутано, зараз вже починаю привикати.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Повідомлення irinka » 07 березня 2012, 10:12

В Україні оподаткують Skype?
| +
Українська влада має намір обкласти новим податком користувачів Skype і інших інтернет месенджерів. У Нацкомісії зв'язку та інформації розробляють можливості отримання доходів завдяки монетизації послуг доступу до інтернет-контенту.

Про це повідомив глава Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації Петро Яцук.

"Нові доходи можна отримувати тільки завдяки монетизації послуг доступу до контенту. Оператори зв'язку хочуть і мають повне право заробляти на передачі даних інтернет-додатків. Це природно. На сьогоднішній день всі мережі використовуються лише як транзитна труба. В результаті, компанії не хочуть продовжувати модернізувати мережі. Тому ми однозначно будемо розробляти нормативні документи в сфері регулювання доступу до послуг, інформації, контенту. Ми знаходимося на першому етапі - тільки відкриваємо двері. І ми не знаємо, що за нею буде", - заявив Яцук.

За його словами, НКРСІ буде починати переговори, як з операторами ринку телекомунікацій, так і з компаніями, що надають інтернет-послуги - інформує ТСН.

"Ось яскравий приклад - Skype. За три роки з невідомої компанії вона перетворилася в мільярдний за вартістю актив. Ця компанія, можна сказати, віртуальна. Крім співробітників і обладнанні, на якому вони працюють, основну вартість Skype формує програмне забезпечення. Гроші вона приносить великі. Разом з тим зростає і навантаження на мережі. Операторам зв'язку нікуди подітися. Регулятори вимагають від них поліпшення якості послуг - розширення мереж. Але в операторів на це вже немає грошей. Ось це проблема. І якщо ми її не вирішимо спільними зусиллями, то вона тільки посилиться. І в нас буде 100 Мбіт / сек - швидкість доступу до мережі, але якість надання послуг - як по dial up (застаріла технологія передачі даних). А нові мобільні мережі четвертого покоління - 4G (LTE ) - просто будуть не окупатися ", - вважає голова НКРСІ. http://www.0352.com.ua/news/124101
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Повідомлення happymami » 07 березня 2012, 12:00

ооо. це було б троха зле. Бо купа заробітчан зі своїми спілкуються по скайпу. Але якшо б податки поставити не заоблачні, то, думаю, багато хто був би не проти їх сплачувати, лиш би спілкуватися з рідними
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Повідомлення irinka » 07 березня 2012, 14:34

Ще й як зле :scare: досить того, що за інтернет треба кожен місяць платити, то ще придумають потім щоб за кожну програму платити :impossible: постійно шукають за що ще можна гроші здирати :dash: :dash:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Повідомлення happymami » 14 березня 2012, 01:10

Вирішила я собі поставити в Гугл Хром якийсь додаток, шоб можна було скачувати музику з Вконтакте. Спитала в Гугла, как в google Chrome скачать музыку с Вконтакте, скачала спеціальне розширення. Клас працює. Но... в мене помінявся зовнішній вигляд Вконтакті. Тепер навпроти людини пише її знак зодіака, аська, короче, можна совати місцями міняти всі віконечка в Контакті, купа випадаючих списків. общім, мама дарагая. відключила. Але я думала. шо то дуров поміняв дизайн. Але коли мені друзі пояснили, шо це тіко в мене такі проблеми з ВКонтакті. то ми дійшли висновку шо всьо через той плагін. Такшо перед тим, як шось доставляти - читайте. шо воно вам поміняє, шоб потім свій комп впізнати ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Повідомлення гра з вогнем » 09 серпня 2012, 21:10

Той, у кого немає власної сторінки у Facebook – підозріла особа, з якою на варто зустрічатися або брати на роботу. Деякі роботодавці та навіть психологи вважають, що ігнорування соцмережі може бути недоброю ознакою.

:crazy: :crazy: :crazy:

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Де в інтернеті ви вперше почали спілкуватися?

Повідомлення Natalinda » 09 серпня 2012, 22:24

Мдя....хоч бери і реєструйся :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей