Глобальні оголошення!



Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Ви б платили в такій ситуації?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення гра з вогнем » 18 листопада 2010, 22:29

Для мене приватний лікар кращий тим, що не порушує закон беручи хабар. У такому випадку я можу припускати, що цей лікар працює чесно, відкрито і не порушуватиме закон й у інших ситуаціях.
Я волію платити офіційно, офіціно питати й висловлювати незадоволення в разі чого.

Я зверталася із заявами про ненадання послуг, причин звертатися у правоохоронні органи у мене не було. Я так роблю :)
То чому ж тоді засуджуєш цю більшість?

Маю права висловити незадоволення :), чи я повинна мовчати, якщо моя думка не збігаться з думкою більшості?
Власне хабар у нашій державі це злочин. Подібні дії засуджуються навіть офіційно :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Oksana » 18 листопада 2010, 23:41

Перлинка написав:А такса у священника за похорон ,весілля чи хрестини тебе не коробить?Йому також тре запхати в кишеню.


Вставлю своїх пять копійок...Я років вже як 3,5 ходжу до церкви Св. Петра. Так ось, перші рази для мене просто дивно було, що такси ні на що немає...Хочете дати гроші, киньте в скриньку, для цього вона стоїть. І незалежно чи то весілля чи хрестини, чи ви просите саященника прийти додому і посвятити хату... Тепер очі ріжуть такси на все в церкві. А коли останній раз була в Почаєві то взагалі розчарувалась страшенно. Там за гроші можна купити все...напевне навіть душі...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Natalinda » 19 листопада 2010, 01:36

Все ж таки не можу втриматися...
Так на зарплатню лікарю вижити важко, але беру приміром день коли мене кесарили. Було три кесарських. Я "подякувала" далеко не сотнею і не двома. Подякувала, бо на облік стала там де я хотіла, і лікарку шукала ту шо я хотіла, і робила вона те шо я просила. Але! я в місяць стільки не заробляла, як лікарка отримала за годину. Ми готувалися до витрат, і чоловік дякувати Богу заробляє більше ніж я. Але ті дві жіночки що народили в той же день теж так дякували (я питала), хоча і не домовлялися ні з ким наперед.

То як бути в таких ситуаціх. Я не хочу рахувати чужих грошей, але думаю що багато хто з лікарів, які лікують не грип, а дещо серйозніші захворювання за місяць отримують більше ніж я на державній роботі за рік.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Перлинка » 19 листопада 2010, 11:26

Я не хочу рахувати чужих грошей, але думаю що багато хто з лікарів, які лікують не грип, а дещо серйозніші захворювання за місяць отримують більше ніж я на державній роботі за рік.


То не дякуйте,і не домовляйтесь,починайте з себе ,може тоді світ стане чистішим.

Виходить що ви також нівелюєте поняття людяності,так і треба було сказати,я не хочу за гроші,я хочу щоб мене прокесарили за людяність або по людяному,бо у мене зарплата маленька.


Хіба я кажу що це правильно,що так має бути?Що вони молодці що стільки беруть?Я говорю про злиденну медицину загалом,а не про тих хто жирує.

Ніхто однозначно не хоче давати,і я не хочу давати,хочу взагалі ,щоб все всюди було безкоштовно і продукти і товари в магазинах і послуги,але так не буває...

Тільки ,коли це стосується здоровя твого,або твоїх близьких,готовий останнє віддати,аби все було добре.

То навіщо тут починати ідеалізувати,та малювати картинки,що було б добре якби було так то й так то,якщо так всеодно ніколи не буде,а буде так як є.

Я ще раз повторюю я не захищаю лікарів які вимагають на лапу,і поки не даш до тебе ніхто не подивиться .Але так само як і ви даю,бо хочу жити далі і бути здоровою.

Не розумію сенсу суперечки?Даю я -даєте ви.Я не хочу давати- ви не хочете давати.
Суперечка лиш в тому що я їх не засуджую,а ви засуджуєте?
Чи в тому що вам здається що я даю де треба і не треба ,а потім після мене приходять бідні ,яким нічого дати,і з них хочуть того ж.

Тільки ще раз повторюю ,не я придумала хабарі і подяки,і переді мною вже пройшлись,які давли до мене .
Я можу встати в позу і не дати,написати в газету,поскаржитсь в відповідні органи,розпочати боротьбу з корупцією.
Тільки буду виглядати як Дон Кіхот .

Кому буде від цього користь ?Мені-ні,япотрачу час,сили,нерви,і не отримаю потрібні мені послуги,від чого може постраждати моє здоровя чи моїх близьких(якщо це медицина).

Користь суспільству?Також -ні.Бо все буде як і було,я нікого не перевчу і не поміняю,така система культивована десятиріччями.

Розраховувати на те що цю систему може змінити самодисципліна суспільства також утопія.Такого ніколи не було і не буде.Народ не свідомий і в умовах тотальної дупи,кожен виживає як може,як вміє.Я до того,що якби все залежало лиш від моєї свідомості,тобто всі вже домовились не давати хабарі,і лиш я буксую і продовжую давати,то я тільки за щоб не давати.Але ж це не так,а навпаки всі навколо дають ,і від того що я не дам лиш мені буде гірше.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Natalinda » 19 листопада 2010, 12:01

Перлинка написав:То навіщо тут починати ідеалізувати,та малювати картинки,що було б добре якби було так то й так то,якщо так всеодно ніколи не буде,а буде так як є.


Перлинко, якщо вам не подобаються мої іделізовані дописи ви маєте повне право їх не читати і не коментувати. Я не про вас пишу, а про себе.

Перлинка написав:То не дякуйте,і не домовляйтесь,починайте з себе ,може тоді світ стане чистішим.


Так само як і ви я сама буду вирішувати що і коли мені робити. Я вас не закликаю не давати не дякувати і не домовлятися.

Перлинка написав:Не розумію сенсу суперечки?Даю я -даєте ви.Я не хочу давати- ви не хочете давати.
Суперечка лиш в тому що я їх не засуджую,а ви засуджуєте?


Особисто я з вами не сперечаюся, я просто висловлюю свою думку. І мені цікаво почути думки інших, не дивлячись чи вони подібні на мої чи навпаки протилежні. Ваш досвід мені цікавий, тому я про нього читаю, якщо мій досвід вас не цікавить, то мене це абсолютно не образить, а от критики від вас я не просила, так само як намагаюся не критикувати вас, коли ви перекручуєте мої думки з дописів, списуючи це на те що напевне я незрозуміло висловилася.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Перлинка » 19 листопада 2010, 12:07

Вибач,я зверталась не особисто до тебе,а до протилежної сторони,тому писала на ви з маленької букви.
Щоправда взяла цитату з твого поста за приклад.
Не ображайся будь-ласка :drink:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення lore1ei » 19 листопада 2010, 16:33

Перлинка написав:

Тільки ,коли це стосується здоровя твого,або твоїх близьких,готовий останнє віддати,аби все було добре.




підтримую!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Поперед.

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей