Глобальні оголошення!



Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Ви б платили в такій ситуації?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2010, 18:18

до чого звикає змалечку дитина, до якої ставляться по особливому, бо за це подякують

А звідки у вас гарантія ,що всі решту батьки вже не подякували,а залишились лиш ви ,і що навпаки за це не буде ворожого,або байдужого ставлення до дитини.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Natalinda » 18 листопада 2010, 18:28

О в тому-то й як на мене біда. Людяності залишається все менше і менше, все вирішують або гроші, або великі гроші.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2010, 18:34

Людяності залишається все менше і менше, все вирішують або гроші, або великі гроші.


Нажаль,людяності я нікому не можу,додати,можу дати лиш пару гривень,завдяки чому та людяність зявится на деякий час до мене.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Natalinda » 18 листопада 2010, 18:39

Та зрозуміло що ні ти ні я нікому лдяності не додамо.
Але я приміром задумуюся чи варто намагатися виховувати людяність в своїй дитині. Як їй в житті легше жити.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2010, 19:12

У мене модель людяного виховання,мої батьки за мене не носили,не просили,і не давали.І мені свого часу особливо нічого не дали .З 20-ти років всього досягаю сама ,якщо б за мене вирішували,то можливо була б лінивішою,не мала б стимулу так напружуватись.Але як часто мені не вистачало батьківської підтримки...Я вступила не туди куди хотіла,а куди змогла.Не сперечаюсь,якщо б була геніальною,обдарованою дитиною,то може й найпрестижніший в країні вуз був для мене досяжним безкоштовно.Але я не така ,а загалом знання мої посередні,як і в більшості абітурієнтів,за яких було заплачено хабаря.Так я могла б наполегливо йти до своєї мріїї, щороку готуватись краще й краще,і з пятого разу таки вступити ,куди хотіла.Тільки немає в мене такого бажання та терпіння.
Я своїх батьків не звинувачую,ну не знали вони як то робиться,як домовлятись,давати хабарі ,таке виховання людяне.І від того що мої батьки не дали,чомусь в державі і зокрема у вузах корупція не зникла.Не дали ми,то дали інші.
Тільки впевнена ,що до тих вузів про які я мріяла вступило 50% тупіших та меньшодарованих ніж я,тільки тому що за них похлопотали.
Зараз я вже ні про що не шкодую,я щаслива та задоволена життям,але були свого часу моменти ,коли я відчувала,що мій потенціал не використаний,що при батьківській підтримці(як у інших) могла б досягнути в житті набагато більше.

Тому я не вважаю,що якщо допомагатиму своїм дітям минати в житті гострі кути,через які пройшла сама,то вони виростуть не людяними чи не порядними.Просто їм буде легше.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Natalinda » 18 листопада 2010, 19:25

Та я трохи не про те Перлинко, щодо людяності.
Я приміром вступила куди хотіла, але на платний, просто обирала дивлячись на фінансові можливості сімї. Теж не одноразово хотілося підтримки, і фінансової теж. Але зовсім не про те я писала...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2010, 19:40

Я зрозуміла,що якщо дитина буде бачити з дитинства ,що я даю всюди за неї хабарі,то сама виросте хабарником,маючи таку модель перед собою ,що за так нічого не робиться.Хіба не вірно зрозуміла?

Думаю,що головне що ти не береш хабарі,це найперше є прикладом людяності для твоєї дитини.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Natalinda » 18 листопада 2010, 19:51

Та нє, не зовсім, але немаю бажання продовжувати, бо тема для мене сумна і депресивна
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення mari » 18 листопада 2010, 19:54

Береш хабарі чи вамагаєш хабарі??? Бо це як на мене різне.

Я дякую, часто. Але в роддомі ще 10 років назад була в мене така історія від педіатра, ну щось таке видумувала, крутилась.Чесне слово, краще б сказала скільки хоче. І краще б я їй їх дійсно дала наперед, бо щось дехто боїться що в кінці не дочекається :lol: Так вона мене знервувала що я вже не знала і не хотіла нічого. В результаті я їй таки подякувала. Але в мене була можливість їй недавно нагадати які вони діагнози дітям видумують і чому. Думаю- вона зрозуміла.

Я взагалі рахую, що все в житті повертається. Якщо я віддаю з любов"ю- воно й повертається. Але звісно не люблю хамів- і зробила б все щоб їх довести до ручки.

Є ще таке поняття в лікуванні, особливо лекційно- практичному (тренінги, навчання, розмови), які обов"язково мають супроводжуватись якоюсь символічною або попередньо обговореною оплатою- що стимулює фінансову відповідальність у людини і тренера! Це дуже потужній механізм! І потрібний для результату у пацієнта!


Щодо оплати лікарів- не смішіть мене люди. :lol: :lol: Моя зарплата на державній роботі без категорії із доплатою за шкідливість- 1200 гр, з них 200 гр забирають на соц.послуги(пенс.фонд,податки). Це я не в оправдання ні в якому разі здирання з людей, а за чесність. Адже ви сантехніку чи електрику щось дякуєте, як вам щось починить. А в ресторані? а в Єгипті тому, що рушники вам на ліжку викладає, що 1-2 долари не лишаєте?То може проблема в тому що цього вже навчили? А коли дехто мені розказує і хвалиться,що в роддомі роздав, а саме головне НЕ ВИМАГАЛИ І НЕ КАЗАЛИ СКІЛЬКИ,- я шокуюсь, в 5 разів більше чим могли б дати. То може багато в чому проблема саме в тому що ми такі є?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хабарі. Подяки. Давати чи ні?

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2010, 20:00

Але в мене була можливість їй недавно нагадати які вони діагнози дітям видумують і чому.


Так нас також не хотіли виписувати додому,мали перевозити відразу до лікарні.Як дала 50 грн.,то вмить одужали.

Чи може краще було не давати?А таки їхати до лікарні ,до тих тараканів незнати чого .Як думаєте дівчата?Адже ж я сама своїми руками заохочую й надалі їх це робити.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей